Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Musicon
Den Haag
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Hofnar
Aalten
20:30
Bimhuis
Amsterdam
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Hedon
Zwolle
013
Tilburg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Altstadt
Eindhoven
00:00
Energiehuis
Dordrecht
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Flint
Amersfoort
19:30
Martinikerk
Groningen
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Reflektor
Liège
Paradiso
Amsterdam
00:00
Cultura
Ede
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
Lux
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Paradiso
Amsterdam
00:00
Cultura
Ede
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Roma
Antwerpen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Cammeleur
Dongen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Spant!
Bussum
21:00
Altstadt
Eindhoven
Flint
Amersfoort
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
16:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
Singer Theater
Laren
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
donderdag 12 december 2019
Next of Kin
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Zaantheater, Zaandam
20:30
Noah Guthrie / St. Solaire
Bibelot, Dordrecht
20:30
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Polly & Bruce - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Pro-Pain
Musicon, Den Haag
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rayen Panday - Trigger
De Hofnar, Aalten
20:30
Rembrandt Frerichs Trio
Bimhuis, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Ruben Hein - Boventoon
Theater de Kom, Nieuwegein
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Kielzog, Hoogezand
Skillet
013, Tilburg
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Snelle
Doornroosje, Nijmegen
Son Mieux
Hedon, Zwolle
Sonata Arctica
013, Tilburg
20:15
South African Roadtrip
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Omval, Diemen
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
HAN Campustheater, Nijmegen
Sugar Candy Mountain
Altstadt, Eindhoven
00:00
Tangarine - Uiteen
Energiehuis, Dordrecht
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
The Abyssinians
TivoliVredenburg, Utrecht
The Analogues
Flint, Amersfoort
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Martinikerk, Groningen
The Exploited
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The New Roses
De Bosuil, Weert
20:00
The Young Gods
Paard, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Hof 88, Almelo
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Parktheater, Eindhoven
20:30
Topanga / Wholly Michael
Simplon, Groningen
20:00
Weval
Reflektor, Liège
Wildwood Kin
Paradiso, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Zuco 103
Lux, Nijmegen
vrijdag 13 december 2019
21:00
1914
Metropool, Hengelo
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Theaterhotel Almelo, Almelo
45ACIDBABIES / EUT
Patronaat, Haarlem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Ali B - Koorts
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Andy Marcelissen
Cacaofabriek, Helmond
Angel Haze
Paradiso, Amsterdam
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultura, Ede
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Anuar - EERLIJK
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Perron-3, Rosmalen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Beatles By Girls
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:00
Belle Perez - Fiesta Perez!
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Michael Jäger
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bökkers
Metropool, Hengelo
20:30
Boogie Beasts
Gigant, Apeldoorn
20:00
Brederode, Scholten & Glerum
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paradox, Tilburg
20:00
Bummy Boys
Simplon, Groningen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Carlton Jumel Smith
Bitterzoet, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Clement Peerens
De Roma, Antwerpen
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Meervaart, Amsterdam
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Daan Boom - De Eerste
De Cammeleur, Dongen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:00
Dave East
Melkweg, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Patrizanen - Het leven an sich
Spant!, Bussum
21:00
Demented Are Go!
Altstadt, Eindhoven
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Flint, Amersfoort
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:30
Downtown Decatur
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Dutch Eagles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
16:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Markant Uden, Uden
20:30
Emily Jane White
Luxor Live, Arnhem
20:00
Eric Vaarzon Morel
Grote Kerk Enschede, Enschede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Singer Theater, Laren
20:00
Etienne Daho
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht