PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -296
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 12 dec
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Hedon
Zwolle
013
Tilburg
5
3
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Flint
Amersfoort
1
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Paard
Den Haag
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Trix
Antwerpen
1
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
1
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Lux
Nijmegen
21:00
MFA De Symfonie
Tilburg
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Poppodium Volt
Sittard
1
Podium Mozaiek
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
vr 13 dec
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Venray
Venray
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Cultura
Ede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Flint
Amersfoort
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kunstgreep
Oostzaan
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Grote Kerk
Elburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Zoetegem
Zottegem
Spant!
Bussum
00:00
Kulturhus
Denekamp
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Singer Theater
Laren

donderdag 12 december 2019

20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Amsterdam Funk Orchestra / Jared Grant Q-Factory, Amsterdam
20:00
The New Roses De Bosuil, Weert
20:00
Carlton Jumel Smith Hedon, Zwolle
Foto Skillet
Skillet 013, Tilburg
5
3
20:00
Pro-Pain Musicon, Den Haag
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Laïs C.C. De Mol, Lier
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Agnietenhof, Tiel
Foto The Analogues
The Analogues Flint, Amersfoort
1
20:00
The Young Gods Paard, Den Haag
20:00
Maxime Le Forestier Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Monomyth Paard, Den Haag
20:00
Weval Reflektor, Liège
20:00
Tineke Schouten - Highlights Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Berlin Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Alain Clark Theater De Leest, Waalwijk
Foto My Baby
My Baby Trix, Antwerpen
1
20:00
Dutch Eagles De Domijnen, Sittard
20:00
Percossa - DOUBLE BILL Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Indian Askin Luxor Live, Arnhem
20:15
NITS - Nits 2019-2020 Zaantheater, Zaandam
20:15
Harry Sacksioni Het Musiater, Zevenaar
20:15
Hehobros C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ali B - Koorts Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
The Abyssinians TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Snelle Doornroosje, Nijmegen
20:15
Morrissey Indeed De Helling, Utrecht
20:15
Bo Saris De Maaspoort, Venlo
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater Idea, Soest
20:15
South African Roadtrip Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Paul van Vliet met Noordpool Orkest Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Topanga / Wholly Michael Simplon, Groningen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater De Omval, Diemen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Naaz Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Martijn Koning Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto JB Meijers - Deltaboy
JB Meijers - Deltaboy Papenstraattheater, Zwolle
1
20:30
Matt Schofield P60, Amstelveen
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
De Dijk Paradiso, Amsterdam
20:30
Elijah Waters Paard, Den Haag
20:30
Bovenste Knoopje Open - Tijd Zat Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Noah Guthrie / St. Solaire Bibelot, Dordrecht
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Jochen Otten Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Rembrandt Frerichs Trio Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ruben Hein - Boventoon Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Zuco 103 Lux, Nijmegen
21:00
Kizzy MFA De Symfonie, Tilburg
21:00
Jungle By Night Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Amyra / Colorwave / The Interns Metropool Enschede, Enschede
21:00
Polly & Bruce - Muziek op Donderdag Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Foto Next of Kin
Next of Kin Poppodium Volt, Sittard
1
AAPNOOTMIES Podium Mozaiek, Amsterdam
22:00
Dave Budha Merleyn, Nijmegen
Wildwood Kin Paradiso, Amsterdam
22:00
Lightning Dust Vera, Groningen

vrijdag 13 december 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Venray, Venray
00:00
Soundos - Niets te verliezen De Harmonie, Leeuwarden
Mart Hillen In Concert Schouwburg Venray, Venray
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Trigger Podium Mozaiek, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Tangarine - Uiteen Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Flint, Amersfoort
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Verte Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kunstgreep, Oostzaan
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel Grote Kerk, Elburg
Best of... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
Steffen Morrison - The Art Of Being Human Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maaike Ouboter C.C. Zoetegem, Zottegem
De Patrizanen - Het leven an sich Spant!, Bussum
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Kulturhus, Denekamp
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Singer Theater, Laren
Pagina -296