Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
EKKO
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Orpheus
Apeldoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Lievekamp
Oss
van Beresteyn
Veendam
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Schalm
Veldhoven
Concertgebouw
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
18:45
Dynamo
Eindhoven
19:00
Spirit of 66
Verviers
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Centre Culturel Regional de Verviers
Verviers
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
De Maaspoort
Venlo
Paard
Den Haag
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Concordia
Enschede
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Sneek
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Theater De Winsinghhof
Roden
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
DNK
Assen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
dinsdag 26 februari 2019
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
Tender
EKKO, Utrecht
22:00
Bill Ryder-Jones
Paradiso, Amsterdam
woensdag 27 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alex Ploeg Ultimatum
De Meenthe, Steenwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rayen Panday - Fenomeen
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Enck, Oirschot
Patrick Laureij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
van Beresteyn, Veendam
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater de Spiegel, Zwolle
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel
Theater de Schalm, Veldhoven
Jan Verstraeten
Concertgebouw, Amsterdam
Romy Monteiro
Deventer Schouwburg, Deventer
18:30
Rhapsody of Fire
Gebr. De Nobel, Leiden
18:45
Michale Graves playing the Misfits classics
Dynamo, Eindhoven
19:00
Samantha Martin & Delta Sugar
Spirit of 66, Verviers
Skindred
Melkweg, Amsterdam
19:30
Luwten
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
ZAZ
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Midnight
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Melissa Etheridge
De Roma, Antwerpen
20:00
Jasper Steverlinck
Centre Culturel Regional de Verviers, Verviers
20:00
RY X
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Rival Sons
Trix, Antwerpen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. De Werf, Aalst
20:00
De Limburger Vastelaovendconcert 2019 - philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
Malford Milligan
Paard, Den Haag
20:00
The Magnetics
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Queen's Pleasure / Tape Toy
Cinetol, Amsterdam
Hugo Barriol
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Jools Holland & His R&B Orchestra
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Diligentia, Den Haag
20:15
Stef Bos - Ruimte
Hoftheater, Raalte
20:15
Baptiste W. Hamon
Luxor Live, Arnhem
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Jennie Lena
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Dang Boy - We gaan gaan gaan
Meervaart, Amsterdam
20:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Lakshmi - Adem
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Javier Guzman try-out
Theater Concordia, Enschede
Afro Cuban All Stars
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Gerald Clayton Trio / Walking Distance
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Woodstock All Stars
Vorstin, Hilversum
21:00
Annelie
Hedon, Zwolle
21:00
Mandala Tribe
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Hugo Barriol
Paradiso, Amsterdam
Blackbird
Merleyn, Nijmegen
donderdag 28 februari 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Winsinghhof, Roden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
Louise Korthals - Alles is er
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Zaantheater, Zaandam
00:00
Tania Kross - Carmen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
De Meerpaal, Dronten
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
DNK, Assen
Joris Linssen & caramba - Raak!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen