PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -295
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 18 dec
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Bavo Kerk Haarlem
Haarlem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
De Pul
Uden
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:30
Vera
Groningen
do 19 dec
Theater de Spiegel
Zwolle
Cultura
Ede
Concertgebouw
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Figi Theater
Zeist
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Paard
Den Haag
2
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Patronaat
Haarlem
1
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
DNK
Assen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Posttheater
Arnhem
De Oosterpoort
Groningen
1
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Sint Adrianus
Naaldwijk
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen

woensdag 18 december 2019

20:15
Daan Boom - De Eerste Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Celtic Gold An Irish Christmas Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Seven Drunken Nights - The Story of the Dubliners De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Trijntje Oosterhuis Bavo Kerk Haarlem, Haarlem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 De Muze, Noordwijk
20:15
Top 2000 Live - CRAZY! Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken De Molenberg, Delfzijl
20:15
Guy Verlinde TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Corrie van Binsbergen & Auke Hulst TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid Hofman Café, Utrecht
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca DeLaMar, Amsterdam
20:30
Maaike Ouboter Chassé Theater, Breda
20:30
Sloper Ft. Cesar Zuiderwijk & Mario Goosens Boerderij, Zoetermeer
20:30
Louis Cole Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ Fulcotheater, IJsselstein
20:30
New Talents of Comedy Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
John Corabi De Pul, Uden
21:00
NSJO - Spirits of soul Metropool Enschede, Enschede
21:30
T-99 Vera, Groningen

donderdag 19 december 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Spiegel, Zwolle
Steffen Morrison - The Art Of Being Human Cultura, Ede
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands Concertgebouw, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Koningshof, Maassluis
Maaike Ouboter Schouwburg De Kring, Roosendaal
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Yora Rienstra - UP Theater Hof 88, Almelo
00:00
Nathalie Baartman - Breek Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Tangarine - Uiteen Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Zaantheater, Zaandam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Ervaring Theater de Bussel, Oosterhout
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Spant!, Bussum
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Chassé Theater, Breda
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Figi Theater, Zeist
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Verte Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Foto Midge Ure
Midge Ure Paard, Den Haag
2
19:30
Gashi Trix, Antwerpen
19:30
Numenorean Patronaat, Haarlem
1
19:30
Bummy Boys Hall Of Fame, Tilburg
Foto Bløf
Bløf Paradiso, Amsterdam
1
19:30
Tribute To The Doors Luxor Live, Arnhem
19:45
Kovacs & Metropole Orkest TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Van Dik Hout TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Def Americans Poppodium Volt, Sittard
20:00
Weihnachtsfest der Volksmusik Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Urbanus DNK, Assen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
3J'S - Acoustic Christmas ATLAS Theater, Emmen
Foto PAX the humanoid
PAX the humanoid Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Jett Rebel De Helling, Utrecht
20:00
Ali B - Koorts Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas Martiniplaza, Groningen
20:00
Mercy John Fluor, Amersfoort
20:00
The Brahms Paard, Den Haag
20:00
Waylon Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
philharmonie zuidnederland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mahalia Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:00
The Analogues Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Laïs C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Tineke Schouten - Highlights Chassé Theater, Breda
20:00
Raymond van het Groenewoud C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
I Am Oak Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Jacob Spoelstra Posttheater, Arnhem
Foto Son Mieux
Son Mieux De Oosterpoort, Groningen
1
Foto Nikkie in concert
Nikkie in concert Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Top 2000 Live - CRAZY! Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Westlands Mannenkoor - Het ultieme kerstconcert Sint Adrianus, Naaldwijk
20:00
De Kreuners De Roma, Antwerpen
20:00
Alain Clark Orpheus, Apeldoorn
20:15
Eric Vaarzon Morel De Doelen, Rotterdam
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia De Molenberg, Delfzijl
20:15
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence Dok6, Panningen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Venray, Venray
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019 De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Danny Vera
Danny Vera Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ Singer Theater, Laren
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken De Meerpaal, Dronten
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
My Baby Doornroosje, Nijmegen
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pagina -295