Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
In the Woods
Leusden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dominicanenklooster
Zwolle
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Engelse Kerk
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Spant!
Bussum
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Paradiso
Amsterdam
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Pand P
Eindhoven
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Paard
Den Haag
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
P3
Purmerend
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:15
CHV Noordkade
Veghel
22:30
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Mezz
Breda
23:00
013
Tilburg
23:00
Bimhuis
Amsterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
Markant Uden
Uden
LantarenVenster
Rotterdam
zaterdag 14 december 2019
20:00
Litzberg
Paradiso, Amsterdam
20:00
RAMAN.
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Pene Corrida
Willemeen, Arnhem
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jacob Spoelstra
De Meerpaal, Dronten
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Agnietenhof, Tiel
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fay Claassen
Gasthuiskerk, Doesburg
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Bokassa
De Helling, Utrecht
20:15
Suzanne Jarvie
In the Woods, Leusden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Markant Uden, Uden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Purmaryn, Purmerend
Typhoon
Dominicanenklooster, Zwolle
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Dutch Eagles
van Beresteyn, Veendam
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
South African Roadtrip
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Balkankoor Slavuj
Engelse Kerk, Amsterdam
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Celtic Gold An Irish Christmas
Spant!, Bussum
Lavalu - Midair
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Figi Theater, Zeist
20:30
Band with Benefits
TivoliVredenburg, Utrecht
IQ
Boerderij, Zoetermeer
20:30
New Cool Collective
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Concert: Felicity Provan 5tet
PlusEtage, Baarle-Nassau
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:30
Van Dik Hout
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Fabian Franciscus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Avishai Cohen
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Lipstick
Spirit of 66, Verviers
Mooon
EKKO, Utrecht
20:30
Eric Vaarzon Morel, Brownie Dutch, Alessandro Díaz e.a. - Felíz Navida
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Kraak & Smaak
Vera, Groningen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Enge Buren - BASTA!
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Trijntje Oosterhuis
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:30
Hehobros
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Omval, Diemen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Steffen Morrison
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Henk Poort en de Helden
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jan Rot - O Ja!
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Cock-Tales
Club Antre, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Frank Blueka
Pand P, Eindhoven
20:30
Swingen met Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Stumblin' Home
Paard, Den Haag
20:45
Pendants
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Focus
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Hoochies
Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Bombus / Wildebeast
V11, Rotterdam
21:00
Dave Budha + Cero Ismael
Rotown, Rotterdam
21:00
Juicy
JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Lilith / The Depression Club
JVC De Schuit, Katwijk
21:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
21:30
Licks & Brains
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
LIVE: Weird Omen (FR)
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Daredevils
P3, Purmerend
22:00
Baby Boys / Bummy Boys
Merleyn, Nijmegen
22:00
Dance4Air
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:15
Fristap (solo)
CHV Noordkade, Veghel
22:30
Hey Team / Slow Worries
Vera, Groningen
23:00
Oscillator
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Mason / DJ Willie Wartaal / Joost van Bellen / The Rad Pack
Mezz, Breda
23:00
Subquake
013, Tilburg
23:00
Hristo Goleminov
Bimhuis, Amsterdam
23:45
Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 15 december 2019
NITS - Nits 2019-2020
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Markant Uden, Uden
Harry Sacksioni
LantarenVenster, Rotterdam