PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -294
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 13 dec
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:30
Boothill Saloon
Amersfoort
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Merleyn
Nijmegen
1
za 14 dec
Multifunctioneel Centrum De Zwingel
Melderslo
De Weyver
Hoogwoud
Parktheater
Eindhoven
Hoftheater
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
BREStheater
Brielle
Zaantheater
Zaandam
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
De Schalm
Westwoud
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Spant!
Bussum
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Posttheater
Arnhem
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De hoogte
Winsum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
13:00
VelvetMusic Amersfoort
Amersfoort
15:00
Laurenskerk
Rotterdam
15:00
World Forum CC
Den Haag
15:30
Hert Gamelanhuis
Amsterdam
16:30
Effenaar
Eindhoven
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Trix
Antwerpen
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
013
Tilburg
1
2
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
't Ukien
Kampen
1
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:00
CC Zoetegem
Zottegem
Gelredome
Arnhem
2
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cultuurlab
Delft
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Simplon
Groningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
Rockhal
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
2
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Ahoy
Rotterdam
1
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
De Meerpaal
Dronten

vrijdag 13 december 2019

21:00
Vannstein Podium 't Beest, Goes
21:00
Noah Guthrie Corneel, Lelystad
21:00
Guy Verlinde Xinix, Nieuwendijk
21:30
Max Meser Group Boothill Saloon, Amersfoort
21:30
Downtown Decatur Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:30
On The House: Indie! Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Mooon
Mooon Merleyn, Nijmegen
1

zaterdag 14 december 2019

Barrie Stevens - The Show Must Go On Multifunctioneel Centrum De Zwingel, Melderslo
The Dirty Daddies De Weyver, Hoogwoud
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Parktheater, Eindhoven
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Hoftheater, Raalte
Best of... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Cultuurschuur, Wieringerwerf
Lenette van Dongen - Paradijskleier Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen BREStheater, Brielle
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Zaantheater, Zaandam
00:00
Jan Beuving - Rotatie Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE De Schalm, Westwoud
00:00
Yora Rienstra - UP Het Kielzog, Hoogezand
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Spant!, Bussum
00:00
Mathilde Santing Podium onder de toren, Grootschermer
Henry van Loon - Onze Henry Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Posttheater, Arnhem
Andre Hazes Jr. De Meenthe, Steenwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Tangarine - Uiteen De hoogte, Winsum
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. Den Herd, Bladel
13:00
Clean Pete speelt Gloria live VelvetMusic Amersfoort, Amersfoort
15:00
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands Laurenskerk, Rotterdam
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia World Forum CC, Den Haag
15:30
Game of GongS fusion gamelanconcert. Hert Gamelanhuis, Amsterdam
16:30
Eindhoven Metal Meeting Effenaar, Eindhoven
18:00
T-shawn Melkweg, Amsterdam
19:00
Diepenhorst + Underaged Little Devil, Tilburg
The New Roses Melkweg, Amsterdam
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Skillet Trix, Antwerpen
19:00
Naked Song Special - ode aan Jeff Buckley Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Last In Line
Last In Line 013, Tilburg
1
2
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands Laurenskerk, Rotterdam
19:30
Jasper Erkens Trix, Antwerpen
19:30
Snelle Melkweg, Amsterdam
19:45
Top 2000 Live! 't Ukien, Kampen
1
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia World Forum CC, Den Haag
20:00
Laïs C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Horst, Venhorst
20:00
Bo Saris Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jungle By Night Patronaat, Haarlem
20:00
Barrelhouse Paard, Den Haag
20:00
Indian Askin Patronaat, Haarlem
20:00
Top 2000 Live - CRAZY! Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Emily Jane White TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Michael Prins TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fay Claassen Gasthuiskerk, Doesburg
20:00
Axelle Red CC Zoetegem, Zottegem
Foto DJ Paul Elstak
DJ Paul Elstak Gelredome, Arnhem
2
20:00
Renan Luce Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Percossa - DOUBLE BILL Agnietenhof, Tiel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater RhederArt, Dieren
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rick de Leeuw Manifesto, Hoorn
20:00
Giovanca Honours Diana Ross Zaantheater, Zaandam
20:00
Black Omolo / Tjerk & Liquid Sunshine Cultuurlab, Delft
20:00
Matt Andersen Musis, Arnhem
20:00
Litzberg Paradiso, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Noah Guthrie Simplon, Groningen
20:00
De Janse Bagge Bend ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Tineke Schouten - Highlights TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Techneut Podium 't Beest, Goes
20:00
Zuco 103 Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
RAMAN. J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
Foto Son Mieux
Son Mieux Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Chippendales Rockhal,
20:00
Urbanus De Domijnen, Sittard
20:00
Jack Vinders Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Clement Peerens De Roma, Antwerpen
20:00
Uitbraak Reunie 3.0 Baroeg, Rotterdam
20:00
De Kast AFAS Live, Amsterdam
2
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Pene Corrida Willemeen, Arnhem
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia Scheldetheater, Terneuzen
20:00
45ACIDBABIES / EUT Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Theaterhotel Almelo, Almelo
Foto Bløf
Bløf Ahoy, Rotterdam
1
20:00
François Pirette Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Jacob Spoelstra De Meerpaal, Dronten
Pagina -294