Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
19:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
LOLA050
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
20:00
Folk in de Wâlden
Oentsjerk
19:30
Baroeg
Rotterdam
013
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Spirit of 66
Verviers
Munttheater
Weert
20:00
C.C. De Werf
Aalst
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
18:45
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
Merleyn
Nijmegen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Hoftheater
Raalte
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Centre Culturel Regional de Verviers
Verviers
19:00
Spirit of 66
Verviers
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:15
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
dinsdag 26 februari 2019
Romy Monteiro
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Micha Wertheim - Voor alle duidelijkheid
Cultura, Ede
19:00
Rhapsody of Fire
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Live at LOLA: Skiltron
LOLA050, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Mariza
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Fulcotheater, IJsselstein
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
30CC/Wagehuys, Leuven
20:00
Baptiste W. Hamon
Folk in de Wâlden, Oentsjerk
19:30
Michale Graves + Witches Of Doom
Baroeg, Rotterdam
Melissa Etheridge
013, Tilburg
20:30
Tender
EKKO, Utrecht
20:00
Abba Gold
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Stef Bos - Ruimte
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lazuli
Spirit of 66, Verviers
René van Meurs - Ik beloof niks
Munttheater, Weert
woensdag 27 februari 2019
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. De Werf, Aalst
Patrick Laureij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Hugo Barriol
Paradiso, Amsterdam
20:30
Gerald Clayton Trio / Walking Distance
Bimhuis, Amsterdam
Afro Cuban All Stars
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Dang Boy - We gaan gaan gaan
Meervaart, Amsterdam
Hugo Barriol
Sugar Factory, Amsterdam
Queen's Pleasure / Tape Toy
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Magnetics
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Skindred
Melkweg, Amsterdam
Jan Verstraeten
Concertgebouw, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rival Sons
Trix, Antwerpen
20:00
Melissa Etheridge
De Roma, Antwerpen
Rayen Panday - Fenomeen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Baptiste W. Hamon
Luxor Live, Arnhem
20:00
RY X
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
ZAZ
Vorst Nationaal, Brussel
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Veste, Delft
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Diligentia, Den Haag
20:00
Malford Milligan
Paard, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Mandala Tribe
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Deventer Schouwburg, Deventer
Romy Monteiro
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
18:45
Michale Graves playing the Misfits classics
Dynamo, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Javier Guzman try-out
Theater Concordia, Enschede
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kiki Schippers - Waar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Woodstock All Stars
Vorstin, Hilversum
20:30
Lakshmi - Adem
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jools Holland & His R&B Orchestra
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
19:30
Luwten
Gebr. De Nobel, Leiden
18:30
Rhapsody of Fire
Gebr. De Nobel, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kom, Nieuwegein
Blackbird
Merleyn, Nijmegen
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Enck, Oirschot
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Stef Bos - Ruimte
Hoftheater, Raalte
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Theater Zuidplein, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Midnight
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
van Beresteyn, Veendam
Thomas Acda - Motel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
De Limburger Vastelaovendconcert 2019 - philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jasper Steverlinck
Centre Culturel Regional de Verviers, Verviers
19:00
Samantha Martin & Delta Sugar
Spirit of 66, Verviers
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
20:30
Jennie Lena
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Annelie
Hedon, Zwolle
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 28 februari 2019
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
It's a Man's World! ft. Steffen Morrison, Big Boy Caprice e.a.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:15
RUV
Melkweg, Amsterdam
20:30
Andreas Schaerer / Estafest
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Emily King
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Parov Stelar
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Reino
Cinetol, Amsterdam
20:00
A.C.E. - World Tour
Melkweg, Amsterdam
20:00
John Smith
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Johan Derksen Keeps The Blues Alive
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Homeshake
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
19:00
De Roots Fabriek presenteert: Nathan Kalish
Q-Factory, Amsterdam