Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
ATLAS Theater
Emmen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het spectrum
Schijndel
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Martiniplaza
Groningen
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
Patronaat
Haarlem
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Marekerk
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Paleis 12
Brussel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Handelsbeurs
Gent
Mezz
Breda
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Bavo Kerk Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
De Pul
Uden
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:30
Vera
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Spant!
Bussum
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
Theater Aan de Slinger
Houten
Koningshof
Maassluis
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Figi Theater
Zeist
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Cultura
Ede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
dinsdag 17 december 2019
20:00
Eric Vaarzon Morel
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Jett Rebel
Altstadt, Eindhoven
20:15
Kurt Elling
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Tania Kross
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater Sneek, Sneek
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Het Klooster, Woerden
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Släpstick
Munttheater, Weert
20:30
JB Meijers - Deltaboy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Denzel Curry
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 18 december 2019
Sara Kroos - Verte
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Ervaring
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater Bouwkunde, Deventer
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
ATLAS Theater, Emmen
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Percossa - DOUBLE BILL
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Het spectrum, Schijndel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Tino Martin
Martiniplaza, Groningen
11:00
Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
Melanie
Patronaat, Haarlem
19:30
Bløf
Paradiso, Amsterdam
19:30
Panteón Rococó
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Marekerk, Leiden
De Heideroosjes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Analogues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Soprano
Paleis 12, Brussel
20:00
Jan Beuving
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Noah Guthrie
Hedon, Zwolle
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Laïs
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Weihnachtsfest der Volksmusik
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Yannick Bovy Celebrates Nat King Cole
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jan Verstraeten
Handelsbeurs, Gent
De Kreuners
Mezz, Breda
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Erik van Muiswinkel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Guy Verlinde
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
De Partizanen - Het leben an sich
Cultura, Ede
20:15
Seven Drunken Nights - The Story of the Dubliners
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
De Muze, Noordwijk
20:15
Trijntje Oosterhuis
Bavo Kerk Haarlem, Haarlem
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Daan Boom - De Eerste
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Celtic Gold An Irish Christmas
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Corrie van Binsbergen & Auke Hulst
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Maaike Ouboter
Chassé Theater, Breda
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louis Cole
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Sloper Ft. Cesar Zuiderwijk & Mario Goosens
Boerderij, Zoetermeer
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
John Corabi
De Pul, Uden
21:00
NSJO - Spirits of soul
Metropool Enschede, Enschede
21:30
T-99
Vera, Groningen
donderdag 19 december 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Maaike Ouboter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Spant!, Bussum
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Zaantheater, Zaandam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Koningshof, Maassluis
Lebbis - De Ervaring
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Figi Theater, Zeist
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
00:00
Tangarine - Uiteen
Het Kielzog, Hoogezand
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Cultura, Ede
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer