PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -291
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 16 dec
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
1
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
di 17 dec
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Sint Catharinakerk
Eindhoven
18:30
Rockhal
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Rockhal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
wo 18 dec
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
Het spectrum
Schijndel
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Martiniplaza
Groningen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
1
19:30
Marekerk
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Mezz
Breda
Paleis 12
Brussel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
9
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Bavo Kerk Haarlem
Haarlem
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Cultura
Ede
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda

maandag 16 december 2019

20:15
Joost Spijkers - Spijkers II De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Maria Mena
Maria Mena De Oosterpoort, Groningen
1
20:30
Kurt Elling De Oosterpoort, Groningen
20:45
Marjolein Meijers Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
Emily Jane White Vera, Groningen

dinsdag 17 december 2019

Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Waar was ik? TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Zuiderstrandtheater, Den Haag
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show De Maaspoort, Venlo
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands Sint Catharinakerk , Eindhoven
18:30
Ghost Rockhal,
19:00
Gashi Melkweg, Amsterdam
19:00
Loyle Carner Melkweg, Amsterdam
19:30
Son of Han / The Dutch Q-Factory, Amsterdam
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
De Kreuners Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mouna Laroussi - Schijtziek Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Emmanuel Moire Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Something Blue ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:00
NSJO Simplon, Groningen
20:00
Mahalia TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Eric Vaarzon Morel Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Jett Rebel Altstadt, Eindhoven
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia De Meenthe, Steenwijk
20:00
3J'S - Acoustic Christmas Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ Het Klooster, Woerden
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK) Theater Sneek, Sneek
20:15
Kurt Elling Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Tania Kross De Maaspoort, Venlo
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Släpstick Munttheater, Weert
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Denzel Curry Rockhal,
20:30
JB Meijers - Deltaboy Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

woensdag 18 december 2019

Lenette van Dongen - Paradijskleier Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Verte Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Theo Nijland - En de rest is onzin Junushoff Theater, Wageningen
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence Het spectrum, Schijndel
Percossa - DOUBLE BILL Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Tino Martin
Tino Martin Martiniplaza, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Zuiderstrandtheater, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik? TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater aan de Schie, Schiedam
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show ATLAS Theater, Emmen
Lebbis - De Ervaring Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights Chassé Theater, Breda
11:00
Wouter Harbers Westzijderkerk, Zaandam
19:30
Bløf Paradiso, Amsterdam
Foto Melanie
Melanie Patronaat, Haarlem
1
19:30
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel Marekerk, Leiden
19:30
Panteón Rococó Melkweg, Amsterdam
20:00
Laïs C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Kreuners Mezz, Breda
Foto Soprano
Soprano Paleis 12, Brussel
20:00
Weihnachtsfest der Volksmusik TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Noah Guthrie Hedon, Zwolle
Foto De Heideroosjes
De Heideroosjes TivoliVredenburg, Utrecht
9
20:00
The Analogues Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
3J'S - Acoustic Christmas Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Yannick Bovy Celebrates Nat King Cole Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jan Beuving ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jan Verstraeten Handelsbeurs, Gent
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK) Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Seven Drunken Nights - The Story of the Dubliners De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Erik van Muiswinkel De Maaspoort, Venlo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Top 2000 Live - CRAZY! Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 De Muze, Noordwijk
20:15
Trijntje Oosterhuis Bavo Kerk Haarlem, Haarlem
20:15
Guy Verlinde TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Celtic Gold An Irish Christmas Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Daan Boom - De Eerste Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken De Molenberg, Delfzijl
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
De Partizanen - Het leben an sich Cultura, Ede
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid Hofman Café, Utrecht
20:30
New Talents of Comedy Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Maaike Ouboter Chassé Theater, Breda
Pagina -291