Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Spiegel
Zwolle
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Maaspoort
Venlo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Misterpoort
Bredevoort
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Fluor
Amersfoort
Q-Factory
Amsterdam
EKKO
Utrecht
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
PopEi
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Markant Uden
Uden
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
DNK
Assen
19:30
Martinikerk
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Roma
Antwerpen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Hedon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Corneel
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Zwerver
Oostende
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Altstadt
Eindhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater Idea
Soest
Theater De Lievekamp
Oss
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zinin
Nijverdal
Figi Theater
Zeist
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
18:30
Paard
Den Haag
20:00
So What!
Gouda
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Brabanthal
Leuven
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Sportpaleis
Antwerpen
Mezz
Breda
donderdag 19 december 2019
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 20 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Weihnachtsfest der Volksmusik
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Waylon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Voltage - Tom Petty Tribute
De Flux, Zaandam
20:00
Urbanus
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Undiscovered Covers
Paco Plumtrek, Almelo
21:00
Top 2000 The Best Of...Live
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Top 2000 Experience
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Ton Engels
De Maaspoort, Venlo
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
The Wild Romance
Misterpoort, Bredevoort
21:00
The Vipers
Het Bolwerk, Sneek
The Hillbilly Moonshiners
Poppodium Volt, Sittard
20:00
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Dirty Daddies
Fluor, Amersfoort
The Day
Q-Factory, Amsterdam
The Brahms
EKKO, Utrecht
18:00
The Boyz
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Best of Ireland
Koepeltheater, Leeuwarden
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
22:00
Stippenlift
Paradiso, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Steffen Morrison
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Status Quo Forever
Groene Engel, Oss
20:00
Son Mieux
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Släpstick
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Markant Uden, Uden
22:00
S10 / Sim Fane
Merleyn, Nijmegen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rosanne Philippens & Julien Quentin - The transcendental recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
PORSELAIN + TJALLING + DOODSWENS
Willemeen, Arnhem
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
DNK, Assen
19:30
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Martinikerk, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
20:15
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Nona
De Pul, Uden
20:30
NITS - Nits 2019-2020
De Roma, Antwerpen
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Zaantheater, Zaandam
20:30
New Cool Collective
Hedon, Zwolle
My Baby
Paradiso, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - #NoFilter
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Mobb Deep
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Dorpshuis Renesse, Renesse
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Mark Foggo
Corneel, Lelystad
Marcel de Groot - DOOR
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Maaike Ouboter
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
21:00
Lucas & Steve
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Les Robots
dB's, Utrecht
21:00
Leopard Skull
De Zwerver, Oostende
Lebbis - De Ervaring
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Laïs
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Kovacs & Metropole Orkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Komatsu
Altstadt, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Idea, Soest
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lievekamp, Oss
12:00
Jong Talentklas - Conservatorium Maastricht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Stoep, Spijkenisse
JB Meijers - Deltaboy
Theater Zinin, Nijverdal
Jan Beuving - Rotatie
Figi Theater, Zeist
21:00
Jan Akkerman
Metropool Enschede, Enschede
Indian Askin
Melkweg, Amsterdam
20:30
I Am Oak
Vera, Groningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Hedon Zwaar Presents: Stone In Egypt Album Release Show
Hedon, Zwolle
20:00
Hadewych Doet De Dames
Theater de Purmaryn, Purmerend
18:30
Haagse Song Van Het Jaar
Paard, Den Haag
20:00
Green Lizard / Rude Boy
So What!, Gouda
20:30
Göksel Yilmaz
Tolhuistuin, Amsterdam
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Genesis Project
Brabanthal, Leuven
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Flavium
Luxor Live, Arnhem
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Theater Sneek, Sneek
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Enge Buren - BASTA!
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Dutch Eagles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Deelder & Van der Lek
Mezz, Breda