Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:00
Taverne
Bergen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
World Forum Theater
Den Haag
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
De Doelen
Rotterdam
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
The Waterhole
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Rotown
Rotterdam
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Westergastheater
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
ATLAS Theater
Emmen
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
10:30
De Doelen
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Grote Kerk
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Musicon
Den Haag
23:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Spirit of 66
Verviers
14:30
St.Servatiuskerk Megen
Megen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Westergastheater
Amsterdam
15:00
Zaantheater
Zaandam
22:30
013
Tilburg
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bluescafe
Apeldoorn
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Grounds
Rotterdam
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
17:00
Hofman
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
zondag 22 december 2019
17:00
Boys Named Sue
Taverne, Bergen
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Celtic Gold An Irish Christmas
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Mathilde Santing
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater Sneek, Sneek
20:00
Squad: Snelle, Ares, Bokoesam
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Artvark & Apollo Saxophone Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Clean Pete
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Orchestre Partout
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Calling Occupants - The Dame
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
Combattimento
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
maandag 23 december 2019
20:00
Dennis van Aarssen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Westlands Mannenkoor - Het ultieme kerstconcert
De Doelen, Rotterdam
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kovacs & Metropole Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sven Ratzke - It’s Wunderbar
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Diligentia, Den Haag
21:00
Abba Gold
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Flint, Amersfoort
19:30
Pentagram
Melkweg, Amsterdam
20:45
Jett Rebel
Merleyn, Nijmegen
20:00
Jett Rebel
Merleyn, Nijmegen
20:45
The Big World
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Danny Vera
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paulusma
Paradiso, Amsterdam
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Morres
The Waterhole, Amsterdam
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 24 december 2019
14:15
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
JAN AKKERMAN & FRIENDS - BIRTHDAY BASH!
De Flux, Zaandam
20:15
Eric Vaarzon Morel - Felíz Navidad & Zambomba
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sven Ratzke - It’s Wunderbar
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hofman Live XXL: Schoppenheer, Bon Sjef & Phill Ballins, Ekio
Hofman, Utrecht
22:00
Jett Rebel
Merleyn, Nijmegen
22:00
Jett Rebel
Merleyn, Nijmegen
20:00
Frisian Metal Night
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Die Darmstädter Hübsch
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Mozes and the Firstborn
Rotown, Rotterdam
19:30
3J'S - Acoustic Christmas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
woensdag 25 december 2019
14:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Släpstick
Theater de Purmaryn, Purmerend
donderdag 26 december 2019
20:00
Waylon
ATLAS Theater, Emmen
15:00
Eric Vaarzon Morel
Beauforthuis, Austerlitz
14:15
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Concertgebouw, Amsterdam
10:30
Vox Jubilans - Kerstconcert
De Doelen, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
23:00
Tha Playah
Effenaar, Eindhoven
20:00
Trijntje Oosterhuis
Grote Kerk, Zwolle
20:15
The Dutch Queen Tribute
Hedon, Zwolle
19:30
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
30 ans Helmut Lotti en Concert
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Downcast Collision + The Pain Divine + 666 Shades of Shit + Aemka + Ma
Little Devil, Tilburg
20:30
DFZ
Musicon, Den Haag
23:00
Album release Tha Playah: Sick & Twisted
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Släpstick
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Regina
Spirit of 66, Verviers
14:30
Neva Ensemble
St.Servatiuskerk Megen, Megen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
14:30
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
15:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 27 december 2019
22:30
Joris Voorn
013, Tilburg
AAPNOOTMIES
013, Tilburg
George Baker
Ahoy, Rotterdam
20:30
Dash! + Wouter Planteijdt en Rene van Barneveld
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Flavium
Bluescafe, Apeldoorn
20:00
Mercy John
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Wilko Terwijn
Comedy Club Haug, Rotterdam
Wibi Soerjadi
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Beatles By Girls
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Maaspoort, Venlo
Douwe Bob with Strings
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Diligentia, Den Haag
23:00
Pocahontas
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Bökkers
Doornroosje, Nijmegen
20:30
New Cool Collective
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
The Dirty Daddies
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mozes and the Firstborn
Effenaar, Eindhoven
20:30
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
A Third Christmas Day Party (third edition)
Grounds, Rotterdam
19:00
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
17:00
Burgers, Beers and Bands: Thirza Althalja
Hofman, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Alain Clark
LantarenVenster, Rotterdam
19:30
Jungle By Night
Luxor Live, Arnhem
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nona
Melkweg, Amsterdam
Gold
Melkweg, Amsterdam