Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Vera
Groningen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
't Ukien
Kampen
013
Tilburg
20:15
013
Tilburg
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
19:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Botanique
Brussel
00:00
BREStheater
Brielle
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Chassé Theater
Breda
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
dB's
Utrecht
De Boodschap
Rijen
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Jonge Prins
't Zand
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kleine Willem
Enschede
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
De Peppel
Zeist
De Reggehof
Goor
20:00
De Spot
Middelburg
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Flint
Amersfoort
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Grounds
Rotterdam
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Iduna
Drachten
vrijdag 08 maart 2019
20:00
Broken Brass Ensemble
Simplon, Groningen
20:15
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest - Later is al lang begonnen en vroeger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Maaike Ouboter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Koornbeurs, Franeker
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Leest, Waalwijk
Dana Winner - Eerste Liefde
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Idea, Soest
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Theater in de Steeg, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Sneek, Sneek
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Night Lovell
Trix, Antwerpen
22:00
Jozef van Wissem
Vera, Groningen
00:00
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Ten Years After
Vorstin, Hilversum
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Werftheater, Utrecht
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Zaantheater, Zaandam
Shawn Mendes
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 09 maart 2019
20:30
PEER
't Ukien, Kampen
Yann Tiersen
013, Tilburg
20:15
Joël Domingos
013, Tilburg
Yann Tiersen in concert (extra show)
013, Tilburg
Anderson .Paak & The Free Nationals
AFAS Live, Amsterdam
Le Villejuif Underground
Altstadt, Eindhoven
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
19:00
Big Rivers Indoor
Bibelot, Dordrecht
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Jane Bunnett's MAQUEQUE
Bimhuis, Amsterdam
20:00
JJ Sharp / The Salty Dog
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Lifesigns & Dilemma
Boerderij, Zoetermeer
Boy Harsher
Botanique, Brussel
00:00
Marco Lopes - Moedt
BREStheater, Brielle
23:00
Nachtparlement invites Stranger // Nur Jaber // Mango
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Classsh
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
3J'S
Burgerweeshuis, Deventer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Kei, Reusel
20:30
a balladeer
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Chassé Theater, Breda
22:15
Dries Bongaerts
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Big Ass Metal Fest feat. Blind Sight, Offerblok, Souldust en Nekromant
dB's, Utrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Boodschap, Rijen
20:00
Moonyard
De Bosuil, Weert
21:00
Abba Gold
De Flux, Zaandam
20:00
The Dirty Daddies
De Jonge Prins, 't Zand
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Kunstgreep, Oostzaan
Romy Monteiro
De Meenthe, Steenwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meerpaal, Dronten
20:00
Marta Topferova / Milokraj
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Focus
De Peppel, Zeist
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Reggehof, Goor
20:00
The Fortunate Sons
De Spot, Middelburg
21:00
Piet De Praitere / Karel De Rijcke
De Zwerver, Oostende
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:30
Balkanova orchestra
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The Cool Quest
Effenaar, Eindhoven
Maan
Effenaar, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Donovan Kingjay & Rootz Lions
Grounds, Rotterdam
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
21:00
VOF De Kunst
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Het Klooster, Woerden
Nathalie Baartman - Breek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Ten Years After
Iduna, Drachten