PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -286
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 mrt
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Hoftheater
Raalte
Effenaar
Eindhoven
2
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Helling
Utrecht
1
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
De Skâns
Gorredijk
Het Wennekerpand
Schiedam
1
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Vorstin
Hilversum
Boerderij
Zoetermeer
3
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
1
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Hedon
Zwolle
1
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
De Pul
Uden
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Podium 't Beest
Goes
22:00
Vera
Groningen
22:15
Max
Alphen aan den Rijn
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Corneel
Lelystad
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Bimhuis
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
za 09 mrt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
De Kleine Willem
Enschede
00:00
BREStheater
Brielle
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Flint
Amersfoort
00:00
van Beresteyn
Veendam
Leidse Schouwburg
Leiden
’t VlechtTheater
Noordwolde
De Meerpaal
Dronten
Klein Theater
Dinxperlo
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater De Klinker
Winschoten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Postkantoor
Bovenkarspel
1
Theater De Veste
Delft
00:00
Ledeltheater
Oostburg
De Nieuwe Kolk
Assen
De Boodschap
Rijen
Spant!
Bussum

vrijdag 08 maart 2019

20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle Minard Schouwburg, Gent
20:00
Amsterdam Klezmer Band Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Bertolf - Soelaas Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes Fluor, Amersfoort
20:00
Niro La Madeleine, Brussel
20:00
Kiki Schippers - Waar Meervaart, Amsterdam
20:00
The Fortunate Sons Mezz, Breda
20:00
Estafest 100 jaar Koorenhuis, Den Haag
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Diggy Dex Karavaan clubtour Effenaar, Eindhoven
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Hoftheater, Raalte
Foto Heino
Heino Effenaar, Eindhoven
2
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Flint, Amersfoort
20:15
a balladeer Doornroosje, Nijmegen
Foto Hausmagger
Hausmagger De Helling, Utrecht
1
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Cultura, Ede
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek De Skâns, Gorredijk
Foto Lakshmi - Adem
Lakshmi - Adem Het Wennekerpand, Schiedam
1
Foto Jörgen Raymann
Jörgen Raymann Diligentia, Den Haag
1
20:15
Abafazi - Helela Mama! Markant Uden, Uden
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Molenberg, Delfzijl
20:15
Paul de Munnik Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joke Bruijs - Café Du Monde Markant Uden, Uden
20:30
Gallowstreet presenteert Honk Paradiso, Amsterdam
20:30
Flavium - 50 Year Anniversary Show Gigant, Apeldoorn
20:30
Edson Da Graça - Wakker KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Winne Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ten Years After De Vorstin, Hilversum
Foto Don Airey
Don Airey Boerderij, Zoetermeer
3
20:30
Roos Blufpand - Alles is Liefde Werftheater, Utrecht
20:30
Fumaça Preta EKKO, Utrecht
1
20:30
Jazzcafé (n.t.b.) Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Maaike Ouboter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Mike Plume Cacaofabriek, Helmond
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story BREStheater, Brielle
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Omval, Diemen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
The Veldman Brothers Hedon, Zwolle
1
21:00
Genesis Project Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Vida Altstadt, Eindhoven
21:00
Live at LOLA: Limonchiki + HALA LOLA050, Groningen
21:00
SSSH Presents: Benrg / DJ JP / Gentech / Yoji Biomehanika Melkweg, Amsterdam
21:00
Bull Rotown, Rotterdam
1
21:00
Physical Graffiti Bibelot, Dordrecht
21:00
LIVE: Jamsessie Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Sisters Of Suffocation De Pul, Uden
21:00
Dochters Van Dordrecht Bibelot, Dordrecht
21:00
2 Years To Apocalypse / Inferum / Onegodless De Peppel, Zeist
21:00
Robby Valentine Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Malford Milligan & The Southern Aces Podium 't Beest, Goes
22:00
Jozef van Wissem Vera, Groningen
22:15
prodigy XL Max, Alphen aan den Rijn
23:00
Diskodip Merleyn, Nijmegen
23:00
Afrolosjes / Jamrock Corneel, Lelystad
23:00
Fiesta Macumba / Fiesta Macumba Soundsystem Doornroosje, Nijmegen
23:00
Rough Diamonds / Round Midnight Bimhuis, Amsterdam
23:45
KC the Funkaholic / The Mauskovic Dance Band Paradiso, Amsterdam

zaterdag 09 maart 2019

Murth Mossel - Pauwer Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Kleine Willem, Enschede
00:00
Marco Lopes - Moedt BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Freek de Jonge - De Suppoost Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Sounds Niets te verliezen Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Anneke van Giersbergen - Inchecken Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! De Kunstgreep, Oostzaan
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon C.C. Bacchus, Aalsmeer
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Flint, Amersfoort
00:00
Mathilde Santing - Renaissance van Beresteyn, Veendam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Leidse Schouwburg, Leiden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet ’t VlechtTheater, Noordwolde
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Meerpaal, Dronten
Emilio Guzman - Kom dan! Klein Theater, Dinxperlo
00:00
The Bootleg Sixties TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Tania Kross - Carmen Muziekcentrum Enschede, Enschede
Arie & Silvester - Wie?! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Tineke Schouten - Highlights Theater De Klinker, Winschoten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Jan van Besouw, Goirle
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Het Klooster, Woerden
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek Het Postkantoor, Bovenkarspel
1
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Veste, Delft
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde Ledeltheater, Oostburg
Paul de Leeuw - Vette Pech! De Nieuwe Kolk, Assen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 De Boodschap, Rijen
René van Meurs - Ik beloof niks Spant!, Bussum
Pagina -286