Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
08:00
Dizzy
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Het Klooster
Woerden
De Flux
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Klinker
Zeist
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
De Roma
Antwerpen
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Spant!
Bussum
00:00
Spant!
Bussum
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
19:30
PopEi
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
00:00
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
22:30
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
vrijdag 10 januari 2020
08:00
Saskia Laroo Band / Warren Byrd
Dizzy, Rotterdam
20:00
Suus' B-day Bash
Poppodium Volt, Sittard
Sara Kroos - Verte
Theater Sneek, Sneek
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Idea, Soest
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nederpop All Stars
Agnietenhof, Tiel
21:00
Lost Insanity
Little Devil, Tilburg
Waylon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Frans Bauer - Live in Concert
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:15
Reem & Lot
CHV Noordkade, Veghel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Black City
Spirit of 66, Verviers
20:00
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Het Klooster, Woerden
Mell & Vintage Future
De Flux, Zaandam
20:15
The Silent Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
De Klinker, Zeist
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 11 januari 2020
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:45
Wouter Planteijdt
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
The Dirty Daddies
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Spo Dee O Dee
Fluor, Amersfoort
20:30
Mylou Frencken & Dorine Wiersma - Waagstukken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
tobi lou
Paradiso, Amsterdam
20:30
Manga
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tania Kross
Meervaart, Amsterdam
Dream Theater
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Boléro, een hommage aan Maurice Ravel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
André Rieu
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Fivos Delivorias
Melkweg, Amsterdam
DeWolff
Paradiso, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Fun Lovin' Criminals
De Roma, Antwerpen
Rob de Nijs
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Waylon
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Posttheater, Arnhem
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Musis, Arnhem
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Beatles By Girls
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Daisy Bellis / Isa Zwart / Mary Confurious / Moonradio / Nadua / Same
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Bob Wayne
Mezz, Breda
20:30
New Cool Collective
Mezz, Breda
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
BREStheater, Brielle
20:00
Eric Dupond
Koninklijk Circus, Brussel
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
00:00
René van Meurs - Hunkert
Spant!, Bussum
20:00
Tangarine
De Groene Zwaan, De Rijp
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Diligentia, Den Haag
20:00
Behind The Music : Rinus Gerritsen
Paard, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Handsome Poets
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Eefje de Visser
Burgerweeshuis, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Deventer Schouwburg, Deventer
22:00
Jazz&Beyond: Solution by members of Marutyri
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
The Dirty Daddies
Bibelot, Dordrecht
20:30
The Billy Joel Experience
Bibelot, Dordrecht
20:00
Iris Hond
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Supertrap - Breakfast in America
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Gewoon Aans - #Kiekoet
Theater Berkelland, Eibergen
19:30
Singshop Shownight
PopEi, Eindhoven
19:30
Physical Graffiti
Effenaar, Eindhoven
00:00
Fay Claassen
Theater De Kik, Elst
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Nederpop All Stars
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Winteroffensief
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Goudse Schouwburg, Gouda
22:30
Polycentric
Vera, Groningen
20:00
Culprate
Simplon, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Peter Beets Meets Stochelo Rosenberg - Tribute to Django Reinhardt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Scream Inc & Orion Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arthur en Lucas Jussen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Harry Sacksioni
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis