PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -285
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 10 mrt
00:00
Hoftheater
Raalte
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Munttheater
Weert
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Paleis 12
Brussel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
De Harmonie
Edam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
10:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
DNK
Assen
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Simplon
Groningen
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:00
Theater De Kik
Elst
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
15:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
15:30
De Flux
Zaandam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
1
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
Taverne
Bergen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
5
1
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
Club Dauphine
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
3
21:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
ma 11 mrt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
16:00
Meervaart
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
6
1
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
di 12 mrt
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. De Werf
Aalst
Spant!
Bussum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:30
Dynamo
Eindhoven

zondag 10 maart 2019

00:00
Clean Pete - Afblijven Hoftheater, Raalte
Theo Nijland - En de rest is onzin Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde Munttheater, Weert
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Philharmonie Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater de Bussel, Oosterhout
Foto Blue Planet II Live in concert
Blue Planet II Live in concert Paleis 12, Brussel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Tania Kross - Carmen
Tania Kross - Carmen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
The Space Age Travellers De Harmonie, Edam
00:00
The Bootleg Sixties Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anneke van Giersbergen - Inchecken Theater Walhalla, Rotterdam
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Carlijn Bouten Paradiso, Amsterdam
12:00
James Oesi DNK, Assen
15:00
These People PopEi, Eindhoven
15:00
Wouter Hamel Simplon, Groningen
15:00
ORPHEO Concert - Evgeny Konnov Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
15:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Theater De Kik, Elst
15:00
ENSEMBLE EXTRA ORDINAIR De Perifeer, Deventer
15:00
Wildstreet + L.A. Cobra + Strÿkenine + Superhorror @ Baroeg Baroeg, Rotterdam
15:00
Soul Secret + Cirrha Niva Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
H.B.Stroll O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
15:30
Mercy John Kroepoekfabriek, Vlaardingen
15:30
Genesis Project De Flux, Zaandam
15:30
Baer Traa Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:45
Victorie Sunday Sessions: Do Podium Victorie, Alkmaar
1
16:00
Kris Delmhorst Paradiso, Amsterdam
16:00
Marco Martens BHC (Bij Huize Corné), Breda
16:00
Niels Duffhuës Cacaofabriek, Helmond
16:15
Samuel Jack Gigant, Apeldoorn
17:00
Ruud Houweling Taverne De Waag, Haarlem
17:00
Fary Koninklijk Circus, Brussel
18:30
Bloodshot Dawn / Virvum Patronaat, Haarlem
Foto Gus Dapperton
Gus Dapperton Melkweg, Amsterdam
1
19:30
The Magic Of Motown Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder ATLAS Theater, Emmen
20:00
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers Mezz, Breda
Foto Lizz Wright
Lizz Wright Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Jane Bunnett & Maqueque Lux, Nijmegen
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces 't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Heino Metropool, Hengelo
The Pheromones Taverne, Bergen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Zuidplein, Rotterdam
Foto Shawn Mendes
Shawn Mendes Sportpaleis, Antwerpen
Foto Bastille
Bastille Ziggo Dome, Amsterdam
5
1
20:00
Kamelot Trix, Antwerpen
20:00
THE STOMPIN' RIFF RAFFS dB's, Utrecht
20:00
Hollands Glorie Kursaal Oostende, Oostende
Foto Oneida
Oneida Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Anderson .Paak & The Free Nationals Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Linet & Medfest Ensemble De Doelen, Rotterdam
20:00
Genesis Project Zaantheater, Zaandam
20:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra Mezz, Breda
20:00
Hans Dulfer plays Blues Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen Diligentia, Den Haag
Foto Raymond van het Groenewoud
Raymond van het Groenewoud Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric Visser / Sylvia Houtzager Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Ida Nielsen Band Q-Factory, Amsterdam
20:30
ADHD (NL) Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ida Nielsen Band TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Peter Beets Club Dauphine, Amsterdam
Foto Bass Drum Of Death
Bass Drum Of Death Cinetol, Amsterdam
3
21:00
The Gladiators Q-Factory, Amsterdam
22:00
Madison McFerrin Paradiso, Amsterdam

maandag 11 maart 2019

Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Spant!, Bussum
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie Stadsschouwburg Groningen, Groningen
16:00
Three Faces Meervaart, Amsterdam
Foto Post Malone
Post Malone Sportpaleis, Antwerpen
19:00
Fary Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Brother Ali Melkweg, Amsterdam
19:00
The Blaze Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Godsmack
Godsmack Melkweg, Amsterdam
6
1
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Kris Delmhorst / Krista Detor Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Frans Bauer AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tim Knol - Lost & Found 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw Bimhuis, Amsterdam
20:30
Night Lovell Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort

dinsdag 12 maart 2019

Paul de Leeuw - Vette Pech! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C. De Werf, Aalst
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Spant!, Bussum
Fresku - Voordat het te laat is Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Javier Guzman - Guzmán Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
00:00
The Bootleg Sixties Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Zonder Verdoving Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Tg Ilay - Glorie Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:30
Blood Youth Dynamo, Eindhoven
Pagina -285