PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -285
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 jan
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Vera
Groningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Podium heino
Heino
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
PopEi
Eindhoven
De Flux
Zaandam
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
The Jack
Eindhoven
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
Doornroosje
Nijmegen
za 11 jan
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Spant!
Bussum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Zaantheater
Zaandam
Gashouder
Dedemsvaart
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater De Kik
Elst
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
1
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Hoftheater
Raalte
1
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
00:00
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Cultuur Centrum Hasselt
Hasselt
Spant!
Bussum
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
BREStheater
Brielle
Theater 't Speelhuis
Helmond
Paradiso
Amsterdam
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
1
19:30
PopEi
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
4
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Roma
Antwerpen
Het Depot
Leuven
1
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De hoogte
Winsum
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond

vrijdag 10 januari 2020

20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Toontje Lager Effenaar, Eindhoven
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Spant!, Bussum
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Black City Spirit of 66, Verviers
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Rayen Panday - Trigger Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
A Mili Luxor Live, Arnhem
20:30
Harm's fork Vera, Groningen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Vera Mann - Goesting Podium heino, Heino
20:30
The Preacher Men - Blue Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Marcel de Groot - DOOR ATLAS Theater, Emmen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Perron-3, Rosmalen
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Anuar - EERLIJK Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap - Ghosts Cacaofabriek, Helmond
20:30
Fun Lovin' Criminals Paradiso, Amsterdam
20:30
Mo van der Does Quartet & Anna Serierse Kwartet Bimhuis, Amsterdam
20:45
Skankin' Friday: Antwerp Gipsy Ska Orkestra / The Sketchers Neushoorn, Leeuwarden
21:00
De Raad van Toezicht Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Lost Insanity Little Devil, Tilburg
21:00
Meindert Talma - De Domela Passie Metropool Enschede, Enschede
21:00
Pick Up Music Club PopEi, Eindhoven
Mell & Vintage Future De Flux, Zaandam
21:00
Bert Heerink / Jan Akkerman / My Brainbox Corneel, Lelystad
21:00
Oldenhermanns - Unsexed J.C. Pardoes, Hoogwoud
21:00
LIVE: David Bowie Night, met tribute Spiders from Mars Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
New Cool Collective Bibelot, Dordrecht
22:00
The Brains Merleyn, Nijmegen
22:00
Exile Rolling Stones Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Puyn en Pointbreak bij The Jack The Jack, Eindhoven
22:15
Reem & Lot CHV Noordkade, Veghel
23:00
Lewski / Operating Modus Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 11 januari 2020

Pink Floyd - The Wall 40 Years Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
René van Meurs - Hunkert Spant!, Bussum
André Manuel - DREEJKLEZOEW Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Ervaring Agnietenhof, Tiel
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Zaantheater, Zaandam
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Gashouder, Dedemsvaart
00:00
Tim Knol - Lost & Found II Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Agnietenhof, Tiel
00:00
Fay Claassen Theater De Kik, Elst
De Patrizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Storm, Winterswijk
1
Henry van Loon - Onze Henry Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Hoftheater, Raalte
1
Rob de Nijs Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE Theater De Verbeelding, Purmerend
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Cultuur Centrum Hasselt, Hasselt
Tineke Schouten - Highlights Spant!, Bussum
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Yora Rienstra - UP De Meenthe, Steenwijk
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga Junushoff Theater, Wageningen
Steffen Morrison - The Art Of Being Human BREStheater, Brielle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater 't Speelhuis, Helmond
Foto DeWolff
DeWolff Paradiso, Amsterdam
1
19:00
Fivos Delivorias Melkweg, Amsterdam
19:00
Stay Hungry (D) + Destroy Them (D) + The Bruiseheads + Doodswens + Ruh Little Devil, Tilburg
1
19:30
Singshop Shownight PopEi, Eindhoven
19:30
Physical Graffiti Effenaar, Eindhoven
20:00
Handsome Poets De Toegift, Den Hoorn
20:00
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Dupond Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Culprate Simplon, Groningen
20:00
Behind The Music : Rinus Gerritsen Paard, Den Haag
4
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Fun Lovin' Criminals De Roma, Antwerpen
Foto Sinead O' Connor
Sinead O' Connor Het Depot, Leuven
1
20:00
Top 2000 Live - CRAZY! De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Spo Dee O Dee Fluor, Amersfoort
20:00
Supertrap - Breakfast in America Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Arthur en Lucas Jussen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Metallica in Symphony door Scream Inc & Orion Orchestra Rodahal, Kerkrade
20:00
Dutch Eagles Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Mark Foggo's Skasters Duycker, Hoofddorp
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es, Mark Waumans Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven Koningshof, Maassluis
20:00
Eefje de Visser Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Rockabilly Blitz 2020 Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht De hoogte, Winsum
Foto André Rieu
André Rieu Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Cavern Beatles Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pagina -285