Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
't Ukien
Kampen
Singer Theater
Laren
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
De Spot
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Merleyn
Nijmegen
’t VlechtTheater
Noordwolde
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Ledeltheater
Oostburg
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
C.C. De Kei
Reusel
De Boodschap
Rijen
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Perron-3
Rosmalen
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:15
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
van Beresteyn
Veendam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Bosuil
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theaterzaal
Zwevegem
Hedon
Zwolle
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
20:45
Club Dauphine
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
10:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
16:15
Gigant
Apeldoorn
12:00
DNK
Assen
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Taverne
Bergen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
zaterdag 09 maart 2019
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
22:00
LIVE: ZZ Top, tribute by ZZ Pop
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
a balladeer
Cacaofabriek, Helmond
Raymond van het Groenewoud
Metropool, Hengelo
20:00
The Grand East
Metropool, Hengelo
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
Lakshmi - Adem
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater Aan de Slinger, Houten
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
PEER
't Ukien, Kampen
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
20:30
Anne-Lie Persson
Neushoorn, Leeuwarden
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Koningshof, Maassluis
20:00
The Fortunate Sons
De Spot, Middelburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Remy van Kesteren
Theater de Kom, Nieuwegein
Indian Askin
Merleyn, Nijmegen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Ledeltheater, Oostburg
21:00
Piet De Praitere / Karel De Rijcke
De Zwerver, Oostende
20:00
Fleetwood Mac tribute
Kursaal Oostende, Oostende
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Kunstgreep, Oostzaan
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Daisy Correia
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Kenny B
P3, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Dorpshuis Renesse, Renesse
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Kei, Reusel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Boodschap, Rijen
00:00
The Bootleg Sixties
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
21:00
Donovan Kingjay & Rootz Lions
Grounds, Rotterdam
20:00
JJ Sharp / The Salty Dog
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Limp Business
Poppodium Volt, Sittard
21:00
VOF De Kunst
Het Bolwerk, Sneek
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Theater de Stoep, Spijkenisse
Romy Monteiro
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Sisters Of Suffocation
Little Devil, Tilburg
Yann Tiersen
013, Tilburg
20:15
Joël Domingos
013, Tilburg
20:00
Hans Dulfer Plays bleus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yann Tiersen in concert (extra show)
013, Tilburg
20:30
Balkanova orchestra
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Caroline in't Veld
Werftheater, Utrecht
20:00
Big Ass Metal Fest feat. Blind Sight, Offerblok, Souldust en Nekromant
dB's, Utrecht
17:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
van Beresteyn, Veendam
22:15
Dries Bongaerts
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Moonyard
De Bosuil, Weert
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Het Klooster, Woerden
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
21:00
Abba Gold
De Flux, Zaandam
21:00
Focus
De Peppel, Zeist
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Lifesigns & Dilemma
Boerderij, Zoetermeer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Theaterzaal, Zwevegem
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
zondag 10 maart 2019
15:00
Soul Secret + Cirrha Niva
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:45
Victorie Sunday Sessions: Do
Podium Victorie, Alkmaar
Tania Kross - Carmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
22:00
Madison McFerrin
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Gladiators
Q-Factory, Amsterdam
Bass Drum Of Death
Cinetol, Amsterdam
20:45
Peter Beets
Club Dauphine, Amsterdam
20:30
ADHD (NL)
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ida Nielsen Band
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oneida
Paradiso, Amsterdam
Bastille
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lizz Wright
Paradiso, Amsterdam
Gus Dapperton
Melkweg, Amsterdam
16:00
Kris Delmhorst
Paradiso, Amsterdam
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Carlijn Bouten
Paradiso, Amsterdam
20:00
Anderson .Paak & The Free Nationals
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Kamelot
Trix, Antwerpen
Shawn Mendes
Sportpaleis, Antwerpen
16:15
Samuel Jack
Gigant, Apeldoorn
12:00
James Oesi
DNK, Assen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
The Bootleg Sixties
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Pheromones
Taverne, Bergen
20:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
Mezz, Breda
20:00
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers
Mezz, Breda