Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Musis
Arnhem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
New Café Image
Assen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
14:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Simplon
Groningen
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
20:00
Spirit of 66
Verviers
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Theaterzaal
Zwevegem
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
van Beresteyn
Veendam
19:30
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Willemeen
Arnhem
’t VlechtTheater
Noordwolde
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
15:00
Baroeg
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
Cinetol
Amsterdam
20:45
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Doelen
Rotterdam
15:30
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Edam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Perifeer
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
12:00
DNK
Assen
19:30
Effenaar
Eindhoven
16:15
Gigant
Apeldoorn
00:00
Hoftheater
Raalte
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
zaterdag 09 maart 2019
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Musis, Arnhem
22:00
LIVE: ZZ Top, tribute by ZZ Pop
Muziekcafé Helmond, Helmond
00:00
Tania Kross - Carmen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Anne-Lie Persson
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Untold Stories
New Café Image, Assen
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kenny B
P3, Purmerend
20:00
Broken Brass Ensemble
Paard, Den Haag
23:30
Soul Power
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
20:00
Douwe Bob
Paradiso, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
20:30
I Compani
PlusEtage, Baarle-Nassau
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Flavium
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Cornered / From The Heart / Hometown Crew
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
14:00
The GO WILD!
PopEi, Eindhoven
21:00
Limp Business
Poppodium Volt, Sittard
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Demented Are Go!
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Alice On The Roof
Rockhal, Esch zur Alzette
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hans Dulfer Plays bleus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lakshmi - Adem
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Teske
Simplon, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum
20:00
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
Bastille
Sportpaleis, Antwerpen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater Aan de Slinger, Houten
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater de Kampanje, Den Helder
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Remy van Kesteren
Theater de Kom, Nieuwegein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Daisy Correia
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
The Bootleg Sixties
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Theaterzaal, Zwevegem
17:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dance With The Dead
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
van Beresteyn, Veendam
19:30
God Dethroned
Vera, Groningen
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
20:30
Caroline in't Veld
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
SEPTICFLESH (GR) + KRISIUN (BR) + DIABOLICAL (SE) + XAON
Willemeen, Arnhem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
zondag 10 maart 2019
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
ATLAS Theater, Emmen
15:00
Wildstreet + L.A. Cobra + Strÿkenine + Superhorror @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Beauforthuis, Austerlitz
16:00
Marco Martens
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:30
ADHD (NL)
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Niels Duffhuës
Cacaofabriek, Helmond
Bass Drum Of Death
Cinetol, Amsterdam
20:45
Peter Beets
Club Dauphine, Amsterdam
20:00
THE STOMPIN' RIFF RAFFS
dB's, Utrecht
20:00
Linet & Medfest Ensemble
De Doelen, Rotterdam
15:30
Genesis Project
De Flux, Zaandam
The Space Age Travellers
De Harmonie, Edam
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
ENSEMBLE EXTRA ORDINAIR
De Perifeer, Deventer
20:15
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
12:00
James Oesi
DNK, Assen
19:30
The Magic Of Motown
Effenaar, Eindhoven
16:15
Samuel Jack
Gigant, Apeldoorn
00:00
Clean Pete - Afblijven
Hoftheater, Raalte
15:30
Baer Traa
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
17:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Raymond van het Groenewoud
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Mercy John
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Hollands Glorie
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:00
Anderson .Paak & The Free Nationals
Lotto Arena, Antwerpen