Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Statenzaal
Zwolle
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Q-Factory
Amsterdam
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
OCCII
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Musis
Arnhem
00:00
Munttheater
Weert
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kruisherenkapel
Uden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:00
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Hedon
Zwolle
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
EKKO
Utrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
00:00
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Den heuvel
Alphen
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Basiliek
Veenendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Amsterdam
00:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Ter Dilft
Bornem
donderdag 14 maart 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Paul de Munnik
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ruben Hein
Theater De Boerderij, Huizen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Frank Carillo and the Bandoleros
Statenzaal, Zwolle
21:00
Frank Carillo
Statenzaal, Zwolle
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Urban Myth - Celia!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Fleetwood Mac - The Incredible Story
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Q-Factory, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Toontje Lager
Patronaat, Haarlem
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Savage Beat
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nielson
Paradiso, Amsterdam
19:30
Meg Mac
Paradiso, Amsterdam
20:30
Wallace Coleman
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
August / Steve French
Paard, Den Haag
CUT_
Paard, Den Haag
20:00
Heldon
OCCII, Amsterdam
20:00
Ten Years After
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Le Mystère des Voix Bulgares / Lisa Gerrard
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Musis, Arnhem
00:00
The Bootleg Sixties
Munttheater, Weert
20:30
Anne Soldaat & Yorick Van Norden: Unsung Heroes Too
Metropool, Hengelo
22:00
The Cool Quest
Merleyn, Nijmegen
20:00
Paris
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kabaka Pyramid
Melkweg, Amsterdam
19:30
Picture This
Melkweg, Amsterdam
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
20:00
John Coghlan's Quo
Manifesto, Hoorn
20:15
De Kift
Luxor Live, Arnhem
20:00
Kris Delmhorst
Luxor Live, Arnhem
20:00
Live at LOLA: Trophy Jump [CRO] Final Impact [DE] Zuna [NL]
LOLA050, Groningen
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Live Stage Marnix, Bennekom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Broken Brass Ensemble
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Kruisherenkapel, Uden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
The Dutch Eagles
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:00
Lakshmi - Adem
Jan van Besouw, Goirle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
3J'S
Hedon, Zwolle
Monomyth
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Any Minute Now:Reena Riot
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Mozes and the Firstborn
EKKO, Utrecht
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Seasick Steve
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Teske
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Dr. Jordan Institute
Doka - Volkshotel, Amsterdam
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Dok6, Panningen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
21:00
Crook and The Bluff
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:30
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
The Kik Hertaalt!
De Meenthe, Steenwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
De Harmonie, Leeuwarden
Willow Mae
De Basiliek, Veenendaal
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Loreena McKennitt
Concertgebouw, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Ter Dilft, Bornem