Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
Taverne
Bergen
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:45
Club Dauphine
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
16:00
Meervaart
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Spant!
Bussum
C.C. De Werf
Aalst
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:30
Dynamo
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Bitterzoet
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Merleyn
Nijmegen
ACU
Utrecht
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Cacaofabriek
Helmond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Breughelzaal
Bree
Schouwburg Het Park
Hoorn
zondag 10 maart 2019
16:00
Kris Delmhorst
Paradiso, Amsterdam
16:00
Marco Martens
BHC (Bij Huize Corné), Breda
16:00
Niels Duffhuës
Cacaofabriek, Helmond
16:15
Samuel Jack
Gigant, Apeldoorn
17:00
Ruud Houweling
Taverne De Waag, Haarlem
17:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
18:30
Bloodshot Dawn / Virvum
Patronaat, Haarlem
Gus Dapperton
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Magic Of Motown
Effenaar, Eindhoven
Lizz Wright
Paradiso, Amsterdam
Shawn Mendes
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Heino
Metropool, Hengelo
20:00
Genesis Project
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Theater de Speeldoos, Baarn
Bastille
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers
Mezz, Breda
Oneida
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
Mezz, Breda
20:00
Kamelot
Trix, Antwerpen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Anderson .Paak & The Free Nationals
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Hollands Glorie
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Jane Bunnett & Maqueque
Lux, Nijmegen
20:00
Linet & Medfest Ensemble
De Doelen, Rotterdam
20:00
THE STOMPIN' RIFF RAFFS
dB's, Utrecht
The Pheromones
Taverne, Bergen
20:15
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
Raymond van het Groenewoud
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric Visser / Sylvia Houtzager
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Ida Nielsen Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ida Nielsen Band
Q-Factory, Amsterdam
20:30
ADHD (NL)
Bimhuis, Amsterdam
20:45
Peter Beets
Club Dauphine, Amsterdam
Bass Drum Of Death
Cinetol, Amsterdam
21:00
The Gladiators
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Madison McFerrin
Paradiso, Amsterdam
maandag 11 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
16:00
Three Faces
Meervaart, Amsterdam
Post Malone
Sportpaleis, Antwerpen
19:00
The Blaze
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Brother Ali
Melkweg, Amsterdam
Godsmack
Melkweg, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Frans Bauer
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Kris Delmhorst / Krista Detor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Tim Knol - Lost & Found 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:30
Night Lovell
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
dinsdag 12 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. De Werf, Aalst
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
00:00
The Bootleg Sixties
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
15:00
Tg Ilay - Glorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:30
Blood Youth
Dynamo, Eindhoven
19:00
Mick Jenkins
Melkweg, Amsterdam
19:00
Henry Jamison
Paradiso, Amsterdam
19:30
Sólstafir
Trix, Antwerpen
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Twenty One Pilots
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Kamagurka
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ruben Hein
Theater de Griffioen, Amstelveen
Steve Gunn
Bitterzoet, Amsterdam
Le Mystère des Voix Bulgares / Lisa Gerrard
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Van Common
Cinetol, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Zaantheater, Zaandam
20:15
Abdelkader Benali - Kalief van Nederland
De Kleine Komedie, Amsterdam
Romy Monteiro
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Julia Zahra
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Mike Plume
Merleyn, Nijmegen
Klaus Johann Grobe
ACU, Utrecht
21:00
Crooked Colours
Paradiso, Amsterdam
21:30
Theo Sieben
Cacaofabriek, Helmond
woensdag 13 maart 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lievekamp, Oss
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Het Park, Hoorn