PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -283
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 14 jan
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Mezz
Breda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Munttheater
Weert
Concertgebouw
Amsterdam
1
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
wo 15 jan
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater PePijn
Den Haag
Flint
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
1
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Hillegom
Hillegom
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
Chassé Theater
Breda
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Capitole
Gent
Markiezenhof
Bergen op Zoom
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
12:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Vorstin
Hilversum
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Hofman Café
Utrecht
do 16 jan
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater PePijn
Den Haag
Theaters Tilburg
Tilburg
00:00
Perron-3
Rosmalen
DNK
Assen
Theater De Veste
Delft
00:00
Parkgebouw
Rijssen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Dok6
Panningen
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Lievekamp
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Meervaart
Amsterdam
00:00
Lux
Nijmegen
00:00
Theater Hof 88
Almelo

dinsdag 14 januari 2020

19:00
Michael Malarkey Melkweg, Amsterdam
20:00
Sum 41 Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Simon & Garfunkel Revival with Strings TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pronk De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Agnietenhof, Tiel
20:00
PJ Morton at BIRD BIRD, Rotterdam
20:00
Iris Hond Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Chassé Comedy Club Mezz, Breda
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’ Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Daan Boom - De Eerste Munttheater, Weert
Foto Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta Concertgebouw, Amsterdam
1
20:30
Anuar - EERLIJK Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Het Nederlands Kamerorkest Paradiso, Amsterdam

woensdag 15 januari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Venray, Venray
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Chassé Theater, Breda
00:00
Tim Knol - Lost & Found II Theater de Schalm, Veldhoven
Murth Mossel - #NoFilter Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Junushoff Theater, Wageningen
1
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Zuidplein, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger C.C. Hillegom, Hillegom
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Koornbeurs, Franeker
Ellen ten Damme - Casablanca Chassé Theater, Breda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater de Schalm, Veldhoven
Lebbis - De Ervaring De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Capitole, Gent
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen Markiezenhof, Bergen op Zoom
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Jan Beuving - Rotatie Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
12:00
Eurosonic Noorderslag De Oosterpoort, Groningen
19:30
Sunset Sons Melkweg, Amsterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Dominic Seldis Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Oldenhermanns - Unsexed Het Parochiehuis, Delden
20:00
Iris Hond Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’ Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Theater PePijn, Den Haag
20:00
Beatles & Beyond - The LSB Experience Spant!, Bussum
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Raìces Cubanas on tour 2020 Ledeltheater, Oostburg
20:00
Bart Peeters Deluxe Lotto Arena, Antwerpen
20:00
The Silent Comedy Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
White Russian Records Showcase [Eurosonic 2020] LOLA050, Groningen
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival Dok6, Panningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Ali B - Koorts Het Musiater, Zevenaar
20:15
Stuurbaard Bakkebaard (try-out) De Maaspoort, Venlo
20:15
Martijn Fischer De Maaspoort, Venlo
Foto Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Cameretten - Finalistentournee Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Queen The Music Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival Dok6, Panningen
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Anuar - EERLIJK Theater Bellevue, Amsterdam
Foto Her Majesty - Are you ready for the country?
Her Majesty - Are you ready for the country? De Vorstin, Hilversum
1
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Harry Sacksioni Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
PJ Morton Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid Hofman Café, Utrecht

donderdag 16 januari 2020

Pieter Derks - Voor wat het waard is De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater de Griffioen, Amstelveen
JB Meijers - Deltaboy Theaters Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Ervaring De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theaters Tilburg, Tilburg
00:00
Yora Rienstra - UP Perron-3, Rosmalen
Viggo Waas - De meestervoorspeller DNK, Assen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Veste, Delft
00:00
Nathalie Baartman - Breek Parkgebouw, Rijssen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Steffen Morrison - The Art Of Being Human Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Agora Theater Lelystad, Lelystad
Murth Mossel - #NoFilter Theater PePijn, Den Haag
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Dok6, Panningen
Sara Kroos - Verte Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - Waar was ik? ATLAS Theater, Emmen
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Lievekamp, Oss
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire Goudse Schouwburg, Gouda
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Knol - Lost & Found II Meervaart, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans Lux, Nijmegen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Hof 88, Almelo
Pagina -283