PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -283
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 13 mrt
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Merleyn
Nijmegen
do 14 mrt
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theaters Tilburg
Tilburg
Kruisherenkapel
Uden
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater de Griffioen
Amstelveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Musis
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Den heuvel
Alphen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Scheldetheater
Terneuzen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Dok6
Panningen
Theater Gooiland
Hilversum
Q-Factory
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Basiliek
Veenendaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Munttheater
Weert
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Sneek
Sneek
Podium Vlieland
Vlieland
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kattendans
Bergeijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:00
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
2
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
OCCII
Amsterdam
Paard
Den Haag
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Live Stage Marnix
Ede
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
1

woensdag 13 maart 2019

20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Meervaart, Amsterdam
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018 Cultura, Ede
20:30
La Corneille EKKO, Utrecht
20:30
Frank Blueka Der Aa-theater, Groningen
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Nik West Paradiso, Amsterdam
20:30
Lakshmi - Adem Theater De Omval, Diemen
20:30
Crump/Laubrock/Smythe Bimhuis, Amsterdam
21:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Crooked Colours Merleyn, Nijmegen

donderdag 14 maart 2019

00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry Theaters Tilburg, Tilburg
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister Kruisherenkapel, Uden
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 C.C. Ter Dilft, Bornem
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Wilminktheater, Enschede
Danny Vera - Pressure makes Diamonds Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Musis, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater de Stoep, Spijkenisse
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater De Veste, Delft
Thomas Acda - Motel Schouwburg Het Park, Hoorn
Dorine Wiersma - Gaan we katten? Het Veur Theater, Leidschendam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Purmaryn, Purmerend
Rayen Panday - Fenomeen Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kamagurka - De grenzen van Ernst Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal Betty Asfalt Complex, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Chassé Theater, Breda
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Het leven an sich De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Javier Guzman - Guzmán Den heuvel, Alphen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Scheldetheater, Terneuzen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Leidse Schouwburg, Leiden
Ruben Hein Theater De Boerderij, Huizen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Dok6, Panningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Gooiland, Hilversum
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble Q-Factory, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Zonder Verdoving De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts De Nieuwe Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Schouwburg De Kring, Roosendaal
Willow Mae De Basiliek, Veenendaal
Claudia de Breij - Nu Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
The Bootleg Sixties Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Sneek, Sneek
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Podium Vlieland, Vlieland
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Het Kielzog, Hoogezand
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anneke van Giersbergen - Inchecken De Kattendans, Bergeijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
15:00
Lakshmi - Adem Jan van Besouw, Goirle
19:30
Picture This Melkweg, Amsterdam
19:30
Meg Mac Paradiso, Amsterdam
19:30
How to Dress Well Trix, Antwerpen
19:45
Tommy Emmanuel/Simo TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Zaantheater, Zaandam
Foto The Hollies
The Hollies AFAS Live, Amsterdam
2
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Heldon OCCII, Amsterdam
Foto CUT_
CUT_ Paard, Den Haag
1
20:00
Kabaka Pyramid Melkweg, Amsterdam
20:00
Fleetwood Mac - The Incredible Story Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kris Delmhorst Luxor Live, Arnhem
20:00
Toontje Lager Patronaat, Haarlem
Foto Loreena McKennitt
Loreena McKennitt Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Trophy Jump [CRO] Final Impact [DE] Zuna [NL] LOLA050, Groningen
20:00
Urban Myth - Celia! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Paris Melkweg, Amsterdam
20:00
John Coghlan's Quo Manifesto, Hoorn
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Foto Black Box Revelation
Black Box Revelation Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Siberian Oxygen / Wouter Maryne ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
De Raggende Manne Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Ten Years After Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Broken Brass Ensemble LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters Live Stage Marnix, Ede
20:15
Janne Schra - Lalala Love Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
De Kift Luxor Live, Arnhem
20:15
Daniël Arends Meervaart, Amsterdam
1
Pagina -283