Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Filmtheater Luxor
Zutphen
C.C. Lokeren
Lokeren
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
De Muze
Noordwijk
00:00
De Kleine Willem
Enschede
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Odeon
Zwolle
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paleis 12
Brussel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Come to me @ Nr. 2 Music
Vorden
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cultura
Ede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Der Aa-theater
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kruisherenkapel
Uden
Theater Gooiland
Hilversum
Scheldetheater
Terneuzen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Den heuvel
Alphen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Ter Dilft
Bornem
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Munttheater
Weert
woensdag 13 maart 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Troosten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
ANNE & LISA - Weltschmerz
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
S.C.C. De Ruchte, Someren
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Patrick Laureij
Junushoff Theater, Wageningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Zaantheater, Zaandam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Filmtheater Luxor, Zutphen
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Lokeren, Lokeren
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Veste, Delft
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Muze, Noordwijk
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Kleine Willem, Enschede
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Thomas Acda - Motel
Theater de Kom, Nieuwegein
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schouwburg Odeon, Zwolle
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Romy Monteiro
Schouwburg Het Park, Hoorn
18:00
Rosie Lowe
Melkweg, Amsterdam
19:00
Gnash
Melkweg, Amsterdam
Steve Gunn
Paard, Den Haag
19:30
Mick Jenkins
Trix, Antwerpen
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Twenty One Pilots
Paleis 12, Brussel
20:00
Remy van Kesteren
De Maaspoort, Venlo
20:00
Salvatore Adamo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tommy Emmanuel/Simo
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Godsmack
Trix, Antwerpen
20:00
Mozes and the Firstborn
Muziekodroom, Hasselt
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
20:00
Feels
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Come to me @ Nr. 2 Music, Vorden
20:00
Hindi Zahra & Medfest Ensemble
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Munttheater, Weert
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sólstafir
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lakshmi - Adem
Theater De Omval, Diemen
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
La Corneille
EKKO, Utrecht
20:30
Nik West
Paradiso, Amsterdam
20:30
Crump/Laubrock/Smythe
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Frank Blueka
Der Aa-theater, Groningen
21:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Crooked Colours
Merleyn, Nijmegen
donderdag 14 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Kruisherenkapel, Uden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Ter Dilft, Bornem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
The Bootleg Sixties
Munttheater, Weert