PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -282
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 15 jan
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
C.C. Hillegom
Hillegom
Markiezenhof
Bergen op Zoom
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
12:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Dok6
Panningen
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Vorstin
Hilversum
1
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 16 jan
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
DNK
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Perron-3
Rosmalen
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Lux
Nijmegen
Theaters Tilburg
Tilburg
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Dok6
Panningen
Theater De Veste
Delft
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
19:30
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
LOLA050
Groningen
The Box
Amsterdam
4
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Ahoy
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
2
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
DNK
Assen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal

woensdag 15 januari 2020

Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Trigger C.C. Hillegom, Hillegom
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen Markiezenhof, Bergen op Zoom
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
12:00
Eurosonic Noorderslag De Oosterpoort, Groningen
19:30
Sunset Sons Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Theater PePijn, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Beatles & Beyond - The LSB Experience Spant!, Bussum
20:00
Dominic Seldis Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Oldenhermanns - Unsexed Het Parochiehuis, Delden
20:00
Daan Boom - De Eerste Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Iris Hond Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Silent Comedy Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Bart Peeters Deluxe Lotto Arena, Antwerpen
20:00
White Russian Records Showcase [Eurosonic 2020] LOLA050, Groningen
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’ Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Raìces Cubanas on tour 2020 Ledeltheater, Oostburg
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival Dok6, Panningen
Foto Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Queen The Music Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ali B - Koorts Het Musiater, Zevenaar
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Fischer De Maaspoort, Venlo
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Cameretten - Finalistentournee Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Stuurbaard Bakkebaard (try-out) De Maaspoort, Venlo
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival Dok6, Panningen
20:30
PJ Morton Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Harry Sacksioni Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Her Majesty - Are you ready for the country?
Her Majesty - Are you ready for the country? De Vorstin, Hilversum
1
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid Hofman Café, Utrecht
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Anuar - EERLIJK Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 16 januari 2020

00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Knol - Lost & Found II Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Agnietenhof, Tiel
Celine Cairo - Birds of Paradise De Meenthe, Steenwijk
Viggo Waas - De meestervoorspeller DNK, Assen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Yora Rienstra - UP Perron-3, Rosmalen
Steffen Morrison - The Art Of Being Human Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Agora Theater Lelystad, Lelystad
Murth Mossel - #NoFilter Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theaters Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Trigger Theater Zuidplein, Rotterdam
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Eric Vloeimans Lux, Nijmegen
JB Meijers - Deltaboy Theaters Tilburg, Tilburg
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Hof 88, Almelo
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Veste, Delft
00:00
Nathalie Baartman - Breek Parkgebouw, Rijssen
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater 't Speelhuis, Helmond
Najib Amhali - Waar was ik? ATLAS Theater, Emmen
19:30
Yasiin Bey Paradiso, Amsterdam
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
19:30
Sam Baker Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Echt Gebeurd op Reis Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
ESNS in LOLA met Junior Brother / Melenas / The Devils Trade / Yawners LOLA050, Groningen
Foto Day6
Day6 The Box, Amsterdam
4
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pink Floyd Project TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Waylon
Waylon Theater de Spiegel, Zwolle
1
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto De Vrienden van Amstel LIVE
De Vrienden van Amstel LIVE Ahoy, Rotterdam
Foto Inhaler
Inhaler Melkweg, Amsterdam
2
1
20:00
Black Sea Dahu Paradiso, Amsterdam
20:00
Alex Agnew - Be careful what you wish for Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DNK, Assen
20:00
The Analogues Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Bart Peeters Deluxe Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Raymond van het Groenewoud C.C. De Zandloper, Wemmel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Orpheus, Apeldoorn
20:00
KNOEST / LIO Dynamo, Eindhoven
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Koorts De Reggehof, Goor
20:00
Marc van Gestel / Oscar Smith / Paul London / Samir Fighil / Tom Sligt De Buitenpoort, Huissen
20:00
KNOEST / LIO Dynamo, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Highlights Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pagina -282