Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
P60
Amstelveen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
So What!
Gouda
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
P3
Purmerend
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Cafe Averechts
Utrecht
Vera
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
BIRD
Rotterdam
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Grenswerk
Venlo
013
Tilburg
Spant!
Bussum
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Rex
Mol
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
De Maaspoort
Venlo
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Drommedaris
Enkhuizen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Ludens
Voorburg
C.C. De Grote Post
Oostende
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Kik
Elst
Agnietenhof
Tiel
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Het Evertshuis
Bodegraven
De Weijer
Boxmeer
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Veur Theater
Leidschendam
De Dialoog
Ermelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Concordia
Haastrecht
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kunstgreep
Oostzaan
14:00
Sporthal Rusheuvel
Oss
15:00
Mezz
Breda
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Brothers
Bunnik
20:00
Duycker
Hoofddorp
vrijdag 15 maart 2019
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Rein de Graaff trio - Alto madness
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Marjolein Meijers - 40 jaar Muziek!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Coppersky
Bibelot, Dordrecht
20:30
Vangrail
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Hoodie Allen
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Flavium
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Comedy Fabriek
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Raymond van het Groenewoud
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Julia Zahra
Luxor Live, Arnhem
21:00
Daredevils
P60, Amstelveen
21:00
Angelo Verploegen / Ed Verhoeff / Izaline Calister
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
PEER
So What!, Gouda
21:00
I Against I
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Mark Foggo
Bibelot, Dordrecht
21:00
no wow
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Anemone / Hallo Venray
Altstadt, Eindhoven
21:00
Dieter von Deurne & The Politics / Scram C Baby
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Cacatory / Dauthuz / Infantry
P3, Purmerend
21:00
Another Now / Splinterbomb
Groene Engel, Oss
21:00
Hieronymus Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
21:00
Live at LOLA: Hans Hannemann + We Ghosts (SWE/UK)
LOLA050, Groningen
21:00
Capo Plaza
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Paradigm
Little Devil, Tilburg
21:00
Siberian Oxygen
Cafe Averechts, Utrecht
Monomyth
Vera, Groningen
22:00
LIVE: Black Sabbath, by Sick Sabbath + Beton
Muziekcafé Helmond, Helmond
Nightmares on Wax
BIRD, Rotterdam
23:00
Moonshine
Luxor Live, Arnhem
23:00
De Sluwe Vos
Hedon, Zwolle
23:00
Vincent van Reen
Grenswerk, Venlo
Pendulum (verplaatst)
013, Tilburg
zaterdag 16 maart 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
Alex Roeka - En toen ineens
Theater de Schalm, Veldhoven
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Grote Post, Oostende
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
Clean Pete - Afblijven
Agnietenhof, Tiel
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ruben Hein
Het Evertshuis, Bodegraven
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Smeltkroes, Maarheeze
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Benjamin Damage / Cadans / Kobosil / Paula Temple
Doornroosje, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Sporthal Rusheuvel, Oss
15:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
16:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
19:00
Jenifer
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
The Analogues
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Southern Bluesnight - 23e editie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bastian Baker
Melkweg, Amsterdam
19:00
Thanatos + Soulburn + Graceless
Baroeg, Rotterdam
19:30
Douwe Bob
Hedon, Zwolle
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Hazzah
Paard, Den Haag
19:30
Bleak / Laguna / Sunflower
Trix, Antwerpen
19:45
Diggy Dex Karavaan clubtour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jennie Lena
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Dirty Daddies
Brothers, Bunnik
20:00
Vive La Fête
Duycker, Hoofddorp