Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Scheldetheater
Terneuzen
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Bonte Wever
Assen
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
BREStheater
Brielle
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
De Toegift
Den Hoorn
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
DNK
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Het Punt
Vroomshoop
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Spant!
Bussum
ATLAS Theater
Emmen
DNK
Assen
C.C. Lokeren
Lokeren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg de Lawei
Drachten
Chassé Theater
Breda
00:00
Hoftheater
Raalte
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
LantarenVenster
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
19:00
Abdijkerk Aduard
Aduard
19:30
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Spant!
Bussum
Ahoy
Rotterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Protestants Kerkje
Oudenbosch
20:00
Ottone
Utrecht
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Rock Lobster
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Sijthoff
Leiden
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Wijkcentrum Alleman
Amstelveen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
donderdag 16 januari 2020
20:30
But What About Confrontations In Dialogue
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Aristocrats
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Werftheater, Utrecht
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mothership
P60, Amstelveen
20:30
Vera Mann - Goesting
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Marjolijn van Kooten - Ongestoord
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Michael Moore Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meerpaal, Dronten
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Janne Schra / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
AINSI, Maastricht
20:30
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Slag om Stukafest 2020
Hofman, Utrecht
20:30
Ammocave / Anger Radio
Paard, Den Haag
21:00
Mob Rules / Mystic Prophecy
Metropool Enschede, Enschede
22:00
Camilla Sparksss
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 17 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Onze Henry
Singer Theater, Laren
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
The Dirty Daddies
De Bonte Wever, Assen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Het Klooster, Woerden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
René van Meurs - Hunkert
BREStheater, Brielle
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DNK, Assen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Echt Gebeurd op Reis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wilminktheater, Enschede
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Punt, Vroomshoop
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Kantine Walhalla, Rotterdam
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Spant!, Bussum
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
Frans Bauer - Live in Concert
DNK, Assen
Percossa - DOUBLE BILL
C.C. Lokeren, Lokeren
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
00:00
Yora Rienstra - UP
Hoftheater, Raalte
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Agnietenhof, Tiel
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Fay Claassen
LantarenVenster, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
19:00
René Groothof
Abdijkerk Aduard, Aduard
19:30
Aries
Melkweg, Amsterdam
The Howl & The Hum
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
Waylon
Musis, Arnhem
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Analogues
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Sheila
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Iris Hond
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Duo Macondo
Protestants Kerkje, Oudenbosch
20:00
Johannette Zomer
Ottone, Utrecht
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Enge Buren - BASTA!
De Klif, Nijmegen
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Do - Mijn Kleine Huis
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Spo Dee O Dee
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Up The Irons
dB's, Utrecht
20:00
Dutch Eagles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Harry Sacksioni
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Mystic Prophecy (D) + Mob Rules (D)
Little Devil, Tilburg
20:00
Broeder Dieleman
Rock Lobster, Antwerpen
20:00
Zea Mays
Melkweg, Amsterdam
20:00
Limburgs Oratoriumkoor & Symfonieorkest Concertato
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Brederode, Scholten & Glerum
Sijthoff, Leiden
20:00
Deleyaman
De Piek, Vlissingen
20:00
JJ Sharp & The SaltyDog
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Sweet Mary Jane
Wijkcentrum Alleman, Amstelveen
20:00
ESNS in LOLA met / Hickeys / Teepee / Tús Nua/Genuine Jacks
LOLA050, Groningen
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
Sara Kroos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
New Cool Collective
Luxor Live, Arnhem
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultura, Ede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Het Kielzog, Hoogezand