PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -281
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 14 mrt
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Munttheater
Weert
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Dok6
Panningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
Wilminktheater
Enschede
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Den heuvel
Alphen
De Nieuwe Kolk
Assen
Het Veur Theater
Leidschendam
Podium Vlieland
Vlieland
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Basiliek
Veenendaal
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
De Kattendans
Bergeijk
Theater Sneek
Sneek
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Kruisherenkapel
Uden
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Musis
Arnhem
15:00
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
OCCII
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
2
20:00
Manifesto
Hoorn
Paard
Den Haag
1
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
1
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Live Stage Marnix
Ede
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Bitterzoet
Amsterdam
2
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
EKKO
Utrecht
1
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen

donderdag 14 maart 2019

Claudia de Breij - Nu Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
The Bootleg Sixties Munttheater, Weert
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Schouwburg De Kring, Roosendaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Gooiland, Hilversum
Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Dok6, Panningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Zonder Verdoving De Maagd, Bergen op Zoom
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Guzmán Den heuvel, Alphen
Ali B - Koorts De Nieuwe Kolk, Assen
Dorine Wiersma - Gaan we katten? Het Veur Theater, Leidschendam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Podium Vlieland, Vlieland
Karin Bloemen - Souvenirs Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kamagurka - De grenzen van Ernst Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Willow Mae De Basiliek, Veenendaal
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Spiegel, Zwolle
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Hengelo, Hengelo
Danny Vera - Pressure makes Diamonds Schouwburg de Lawei, Drachten
Arie & Silvester - Wie?! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Thomas Acda - Motel Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Scheldetheater, Terneuzen
Anneke van Giersbergen - Inchecken De Kattendans, Bergeijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Sneek, Sneek
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister Kruisherenkapel, Uden
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater 't Voorhuys, Emmeloord
André Manuel - DREEJKLEZOEW Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Patrick Laureij Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Musis, Arnhem
15:00
Lakshmi - Adem Jan van Besouw, Goirle
19:30
Picture This Melkweg, Amsterdam
19:30
Meg Mac Paradiso, Amsterdam
19:30
How to Dress Well Trix, Antwerpen
19:45
Tommy Emmanuel/Simo TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Toontje Lager Patronaat, Haarlem
20:00
De Raggende Manne Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Fleetwood Mac - The Incredible Story Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Heldon OCCII, Amsterdam
20:00
Paris Melkweg, Amsterdam
Foto Loreena McKennitt
Loreena McKennitt Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Siberian Oxygen / Wouter Maryne ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:00
Kabaka Pyramid Melkweg, Amsterdam
Foto The Hollies
The Hollies AFAS Live, Amsterdam
2
20:00
John Coghlan's Quo Manifesto, Hoorn
Foto CUT_
CUT_ Paard, Den Haag
1
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Ten Years After Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Trophy Jump [CRO] Final Impact [DE] Zuna [NL] LOLA050, Groningen
20:00
Broken Brass Ensemble LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Kris Delmhorst Luxor Live, Arnhem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Zaantheater, Zaandam
20:00
Urban Myth - Celia! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Black Box Revelation
Black Box Revelation Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:15
The Kik Hertaalt! De Meenthe, Steenwijk
20:15
De Kift Luxor Live, Arnhem
20:15
Seasick Steve Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Blaze TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Teske Doornroosje, Nijmegen
20:15
Daniël Arends Meervaart, Amsterdam
1
20:15
Janne Schra - Lalala Love Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Paul de Munnik Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Le Mystère des Voix Bulgares / Lisa Gerrard Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Diligentia, Den Haag
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters Live Stage Marnix, Ede
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadstheater Arnhem, Arnhem
Foto Indian Askin
Indian Askin Bitterzoet, Amsterdam
2
20:30
Bløf De Oosterpoort, Groningen
20:30
Any Minute Now:Reena Riot Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
The Dutch Eagles KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Foto Monomyth
Monomyth Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Nielson Paradiso, Amsterdam
20:30
3J'S Hedon, Zwolle
Foto Mozes and the Firstborn
Mozes and the Firstborn EKKO, Utrecht
1
20:30
Anne Soldaat & Yorick Van Norden: Unsung Heroes Too Metropool, Hengelo
20:30
Yotam Silberstein Quartet Bimhuis, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - Pauwer KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
August / Steve French Paard, Den Haag
20:30
Wallace Coleman Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Tangarine Anna Amstelveen, Amstelveen
Pagina -281