PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -281
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 09 jan
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
ATLAS Theater
Emmen
1
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
1
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Musis
Arnhem
2
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Hofman Café
Utrecht
21:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
22:00
Vera
Groningen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
vr 10 jan
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
C.C. Deurne
Deurne
De Harmonie
Leeuwarden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Het Klooster
Woerden
Theater Sneek
Sneek
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Flint
Amersfoort
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Hoftheater
Raalte
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Deventer Schouwburg
Deventer
08:00
Dizzy
Rotterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theaters Tilburg
Tilburg
2
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen

donderdag 09 januari 2020

20:00
philharmonie zuidnederland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tim Knol - Lost & Found II Theater de Koornbeurs, Franeker
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter ATLAS Theater, Emmen
1
20:00
Bart Peeters Deluxe Lotto Arena, Antwerpen
20:00
The Analogues Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Percossa - DOUBLE BILL Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Dutch Eagles Theater de Voorveghter, Hardenberg
1
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Ali B - Koorts Theater De Veste, Delft
20:15
Hadewych Doet De Dames Het Musiater, Zevenaar
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Metallica in Symphony door Scream Inc & Orion Orchestra Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Munttheater, Weert
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Paul van Vliet met Noordpool Orkest Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Neviah Paard, Den Haag
20:30
JB Meijers - Deltaboy Zaantheater, Zaandam
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Rayen Panday - Trigger Theater Bellevue, Amsterdam
Foto Fun Lovin' Criminals
Fun Lovin' Criminals Paradiso, Amsterdam
1
1
20:30
Katinka Polderman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Enge Buren - BASTA! Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Concordia, Enschede
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Werftheater, Utrecht
20:30
Johnny Loves Me / Mark Roggebrood Simplon, Groningen
20:30
Daan Boom - De Eerste Wilminktheater, Enschede
20:30
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta Musis, Arnhem
2
20:30
Doka Live | Price + Teddy's Hit Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:30
Vic Willems Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
AMAGUK Muziek op Donderdag Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Hofman Live: Mauger (BE) + Wolker (BE) Hofman Café, Utrecht
21:30
Bob Wayne De Zwarte Ruiter, Den Haag
22:00
Peaness Vera, Groningen
22:00
Soulcrusher|: Leechfeast Doornroosje, Nijmegen
22:00
Soulcrusher|: Leechfeast Doornroosje, Nijmegen

vrijdag 10 januari 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Ervaring Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Deurne, Deurne
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van Kooten - Speeltijd Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen Het Kielzog, Hoogezand
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Theater de Kampanje, Den Helder
De Patrizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pink Floyd - The Wall 40 Years Schouwburg De Kring, Roosendaal
Cameretten - Finalistentournee KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
René van Meurs - Hunkert De Kunstgreep, Oostzaan
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Tim Knol - Lost & Found II Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schaffelaartheater, Barneveld
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Het Diekhuus, Middelharnis
André Manuel - DREEJKLEZOEW Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond Het Klooster, Woerden
Sara Kroos - Verte Theater Sneek, Sneek
Percossa - DOUBLE BILL Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Flint, Amersfoort
Percossa - DOUBLE BILL Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Yora Rienstra - UP Jan van Besouw, Goirle
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Hoftheater, Raalte
Henry van Loon - Onze Henry Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Huub Stapel - Het Huwelijk Deventer Schouwburg, Deventer
08:00
Saskia Laroo Band / Warren Byrd Dizzy, Rotterdam
19:30
Julian Sas Luxor Live, Arnhem
20:00
LIFELONG (EP RELEASE SHOW) + BISMUT + DRECKNECK Willemeen, Arnhem
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Orpheus, Apeldoorn
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
We Can Be Heroes In Concert AFAS Live, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Metallica in Symphony door Scream Inc & Orion Orchestra Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Hadewych Doet De Dames Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt Theater De Leest, Waalwijk
Foto Waylon
Waylon Theaters Tilburg, Tilburg
2
20:00
Nederpop All Stars Agnietenhof, Tiel
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Spo Dee O Dee Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Suus' B-day Bash Poppodium Volt, Sittard
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Pater Moeskroen - De Reservebelgen Theater Ludens, Voorburg
20:00
Scrum Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
T-99 & Bob wayne Iduna, Drachten
20:00
The Dutch Eagles - Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Boléro, een hommage aan Maurice Ravel Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Physical Graffiti Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Bart Peeters Deluxe Lotto Arena, Antwerpen
Pagina -281