Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Boxtel
Boxtel
19:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
C.C. De Herbakker
Eeklo
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
NatLab
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
18:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Koningshof
Maassluis
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Lux
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
vrijdag 15 maart 2019
21:00
Capo Plaza
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Hieronymus Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Hoodie Allen
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Rein de Graaff trio - Alto madness
Bimhuis, Amsterdam
Dave Vermeulen's Voltage
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Athena
Melkweg, Amsterdam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Epik High
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Recomposed by Peter Gregson: Bach – The Cello Suites
Het Zonnehuis, Amsterdam
Dave Matthews Band
AFAS Live, Amsterdam
Spiritualized
Paradiso, Amsterdam
19:30
Two Feet
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Lavrentis Macheritsas & Nikos Portokaloglou
Melkweg, Amsterdam
19:00
Say yes dog
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
23:00
Moonshine
Luxor Live, Arnhem
21:00
Julia Zahra
Luxor Live, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Dieter von Deurne & The Politics / Scram C Baby
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Raymond van het Groenewoud
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kennemer Theater, Beverwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
19:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
20:00
Black Box Revelation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Madame Monsieur
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Umberto Tozzi
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co
Diligentia, Den Haag
20:00
Winne
Paard, Den Haag
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kenny B
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Mark Foggo
Bibelot, Dordrecht
20:30
Coppersky
Bibelot, Dordrecht
20:00
Golden Caves
Iduna, Drachten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Janne Schra - Lalala love
Cultura, Ede
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
21:00
Anemone / Hallo Venray
Altstadt, Eindhoven
20:00
DADA
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Iris Penning
NatLab, Eindhoven
20:00
Killfest Tour 2019
Effenaar, Eindhoven
20:00
RUV
Blue Collar Hotel, Eindhoven
19:30
Indian Askin
Effenaar, Eindhoven
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Romy Monteiro
ATLAS Theater, Emmen
21:00
no wow
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Ten Years After
Metropool Enschede, Enschede
21:00
PEER
So What!, Gouda
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Goudse Schouwburg, Gouda
Monomyth
Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Hans Hannemann + We Ghosts (SWE/UK)
LOLA050, Groningen
20:00
Heavy Uit Haarlem: o.a. 3rd Machine
Patronaat, Haarlem
18:00
Heavy uit Haarlem XXL
Patronaat, Haarlem
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Tommy Emmanuel/Simo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
22:00
LIVE: Black Sabbath, by Sick Sabbath + Beton
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Comedy Fabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:15
John West - Het neusje van de zalm
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Kei Foute Party
Vorstin, Hilversum
20:00
Manticora
Duycker, Hoofddorp
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Singer Theater, Laren
20:00
Idefix #5: WTRVLD / Hilbrandt / JSSY
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
KUENTA
Neushoorn, Leeuwarden
Thijs Kemperink - Bonje
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Koningshof, Maassluis
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Steiger, Menen
20:00
The Grand East
Muziekcoöperatie, Meppel
00:00
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
The Bootleg Sixties
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Lux, Nijmegen
Colter Wall
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Tania Kross - Carmen
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Javier Guzman - Guzmán
Theater Carrousel, Ommen
Thomas Acda - Motel
Theater de Bussel, Oosterhout