Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
P3
Purmerend
21:00
Q-Factory
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bibelot
Dordrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
P60
Amstelveen
AFAS Live
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Klameare
Workum
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ontmoetingshuis
Veenendaal
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
C.C. De Steiger
Menen
Singer Theater
Laren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
18:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Podium Boxtel
Boxtel
21:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
19:00
Mezz
Breda
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
NatLab
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Cultura
Ede
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Carrousel
Ommen
Kennemer Theater
Beverwijk
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Luxor Live
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
LOLA050
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Schouwburg Venray
Venray
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Pul
Uden
Vera
Groningen
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
BIRD
Rotterdam
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Little Devil
Tilburg
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
vrijdag 15 maart 2019
20:00
Black Box Revelation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Blaze Bayley
Spirit of 66, Verviers
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Cacatory / Dauthuz / Infantry
P3, Purmerend
21:00
Capo Plaza
Q-Factory, Amsterdam
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Poorterij, Zaltbommel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Ruchte, Someren
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Ogterop, Meppel
Colter Wall
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Comedy Fabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Coppersky
Bibelot, Dordrecht
CUT_
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
DADA
Stroomhuis, Eindhoven
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Schouwburg Odeon, Zwolle
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Daredevils
P60, Amstelveen
Dave Matthews Band
AFAS Live, Amsterdam
Dave Vermeulen's Voltage
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
C.C. De Klameare, Workum
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Theater Ludens, Voorburg
23:00
De Sluwe Vos
Hedon, Zwolle
20:00
Def Americans / Johnny Cash - Live At San Quentin
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Dieter von Deurne & The Politics / Scram C Baby
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Douwe Bob
Grenswerk, Venlo
20:00
Dr. Jordan Institute
V11, Rotterdam
20:00
Epik High
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ernst Jansz
Ontmoetingshuis, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Evil Empire Orchestra
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Flavium
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Steiger, Menen
Freek de Jonge - De Suppoost
Singer Theater, Laren
Fresku - Voordat het te laat is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co
Diligentia, Den Haag
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Golden Caves
Iduna, Drachten
20:00
Guus Meeuwis
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Haken
Boerderij, Zoetermeer
18:00
Heavy uit Haarlem XXL
Patronaat, Haarlem
20:00
Heavy Uit Haarlem: o.a. 3rd Machine
Patronaat, Haarlem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
21:00
Hieronymus Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Hindi Zahra & Medfest Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Hoodie Allen
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
I Against I
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Idefix #5: WTRVLD / Hilbrandt / JSSY
Podium Asteriks, Leeuwarden
19:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
19:30
Indian Askin
Effenaar, Eindhoven
20:00
Iris Penning
NatLab, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Janne Schra - Lalala love
Cultura, Ede
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Javier Guzman - Guzmán
Theater Carrousel, Ommen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kennemer Theater, Beverwijk
19:45
Jess Glynne
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
John West - Het neusje van de zalm
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Julia Zahra
Luxor Live, Arnhem
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kei Foute Party
Vorstin, Hilversum
20:30
Kenny B
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Killfest Tour 2019
Effenaar, Eindhoven
20:00
KUENTA
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Kampanje, Den Helder
19:00
Lavrentis Macheritsas & Nikos Portokaloglou
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Live at LOLA: Hans Hannemann + We Ghosts (SWE/UK)
LOLA050, Groningen
22:00
LIVE: Black Sabbath, by Sick Sabbath + Beton
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Madame Monsieur
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Manticora
Duycker, Hoofddorp
20:30
Marjolein Meijers - 40 jaar Muziek!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Mark Foggo
Bibelot, Dordrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
Matroesjka - Brainwash
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
20:00
Mercy John
De Bosuil, Weert
20:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
De Pul, Uden
Monomyth
Vera, Groningen
23:00
Moonshine
Luxor Live, Arnhem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Nightmares on Wax
BIRD, Rotterdam
21:00
no wow
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Orkest van het Oosten
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Paradigm
Little Devil, Tilburg
Patrick Laureij
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen