PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -280
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 jan
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
De Klinker
Zeist
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Podium heino
Heino
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Vera
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
De Flux
Zaandam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
The Jack
Eindhoven
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
Doornroosje
Nijmegen
za 11 jan
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater 't Speelhuis
Helmond
Gashouder
Dedemsvaart
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuur Centrum Hasselt
Hasselt
Spant!
Bussum
00:00
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Spant!
Bussum
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
1
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
BREStheater
Brielle
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
Theater De Kik
Elst
Agnietenhof
Tiel
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Hoftheater
Raalte
1
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
1
Paradiso
Amsterdam
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
2

vrijdag 10 januari 2020

20:00
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Hadewych Doet De Dames Schouwburg Lochem, Lochem
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:00
Bart Peeters Deluxe Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’ De Klinker, Zeist
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater Idea, Soest
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie De Muze, Noordwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Spant!, Bussum
20:15
Frans Bauer - Live in Concert Markant Uden, Uden
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz De Oosterpoort, Groningen
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Silent Comedy Zaantheater, Zaandam
20:15
Sinead O' Connor Doornroosje, Nijmegen
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Top 2000 Live - CRAZY! Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Toontje Lager Effenaar, Eindhoven
20:15
Daan Boom - De Eerste Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Cultura, Ede
20:30
Rayen Panday - Trigger Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Mo van der Does Quartet & Anna Serierse Kwartet Bimhuis, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Perron-3, Rosmalen
20:30
Black City Spirit of 66, Verviers
20:30
Fun Lovin' Criminals Paradiso, Amsterdam
20:30
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap - Ghosts Cacaofabriek, Helmond
20:30
Marcel de Groot - DOOR ATLAS Theater, Emmen
20:30
Vera Mann - Goesting Podium heino, Heino
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Harm's fork Vera, Groningen
20:30
A Mili Luxor Live, Arnhem
20:30
Anuar - EERLIJK Theater PePijn, Den Haag
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
The Preacher Men - Blue Theater Bouwkunde, Deventer
20:45
Skankin' Friday: Antwerp Gipsy Ska Orkestra / The Sketchers Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Oldenhermanns - Unsexed J.C. Pardoes, Hoogwoud
Mell & Vintage Future De Flux, Zaandam
21:00
New Cool Collective Bibelot, Dordrecht
21:00
De Raad van Toezicht Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Meindert Talma - De Domela Passie Metropool Enschede, Enschede
21:00
Lost Insanity Little Devil, Tilburg
21:00
Pick Up Music Club PopEi, Eindhoven
21:00
Bert Heerink / Jan Akkerman / My Brainbox Corneel, Lelystad
21:00
LIVE: David Bowie Night, met tribute Spiders from Mars Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Exile Rolling Stones Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
The Brains Merleyn, Nijmegen
22:00
Puyn en Pointbreak bij The Jack The Jack, Eindhoven
22:15
Reem & Lot CHV Noordkade, Veghel
23:00
Lewski / Operating Modus Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 11 januari 2020

00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE Theater De Verbeelding, Purmerend
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater 't Speelhuis, Helmond
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Gashouder, Dedemsvaart
00:00
Yora Rienstra - UP De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Tim Knol - Lost & Found II Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Cultuur Centrum Hasselt, Hasselt
Tineke Schouten - Highlights Spant!, Bussum
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Zaantheater, Zaandam
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
René van Meurs - Hunkert Spant!, Bussum
Rob de Nijs Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Storm, Winterswijk
1
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - DREEJKLEZOEW Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pink Floyd - The Wall 40 Years Theater De Leest, Waalwijk
Steffen Morrison - The Art Of Being Human BREStheater, Brielle
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
Fay Claassen Theater De Kik, Elst
Lebbis - De Ervaring Agnietenhof, Tiel
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back De Kattendans, Bergeijk
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Hoftheater, Raalte
1
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Deventer Schouwburg, Deventer
De Patrizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Stay Hungry (D) + Destroy Them (D) + The Bruiseheads + Doodswens + Ruh Little Devil, Tilburg
1
Foto DeWolff
DeWolff Paradiso, Amsterdam
1
19:00
Fivos Delivorias Melkweg, Amsterdam
19:30
Singshop Shownight PopEi, Eindhoven
19:30
Physical Graffiti Effenaar, Eindhoven
20:00
Gewoon Aans - #Kiekoet Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es, Mark Waumans Comedy Club Haug, Rotterdam
Foto Waylon
Waylon Orpheus, Apeldoorn
2
Pagina -280