Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
DNK
Assen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Scheldetheater
Terneuzen
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Garage Amsterdam
Amsterdam-Zuidoost
Patronaat
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
Theater De Storm
Winterswijk
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Effenaar
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Domijnen
Sittard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
DNK
Assen
20:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
Vera
Groningen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Paard
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Harmonie
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
20:30
013
Tilburg
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Paradiso
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Cultuurpodium De Speelplaats
Ysselsteyn
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
woensdag 20 maart 2019
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jess Glynne
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
DNK, Assen
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
18:00
KOMODO
Melkweg, Amsterdam
20:30
Lakshmi - Adem
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Leer luisteren naar Tsjaikovski's Eugen Onegin
De Maaspoort, Venlo
20:30
Mammal Hands
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Martin Solveig
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mashrou 'Leila
Tolhuistuin, Amsterdam
Matt Andersen
TivoliVredenburg, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nicki Minaj
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Walhalla, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Romy Monteiro
Scheldetheater, Terneuzen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Het Depot, Leuven
20:30
Six Strings Sessions XL
TivoliVredenburg, Utrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
slowthai
Garage Amsterdam, Amsterdam-Zuidoost
Sonata Arctica / Witherfall
Patronaat, Haarlem
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
19:00
Teitur
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
The Bootleg Sixties
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Mezz, Breda
Trombone Shorty
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Windhand + Grime
Effenaar, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 21 maart 2019
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Amazing Stroopwafels - Hiero
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Anna-Rose
Paard, Den Haag
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
22:00
Belzebong / The Necromancers
Merleyn, Nijmegen
20:00
Black Box Revelation
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Broeder Dieleman / Wannes Cappelle
Luxor Live, Arnhem
20:00
Broken Brass Ensemble
Mezz, Breda
19:00
Charlie Winston
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Church of Cash
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
CNCO
Melkweg, Amsterdam
20:00
Craig Taborn / Vijay Iyer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Dan Stuart
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
DNK, Assen
20:00
Daran
Spirit of 66, Verviers
21:00
David Nance
Vera, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
20:30
De Raggende Manne
Podium Victorie, Alkmaar
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Etta Bond
Trix, Antwerpen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
20:00
EZG / Steen / Steff
Paard, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
20:00
First Breath After Coma
Melkweg, Amsterdam
21:00
Flavien Berger
Paradiso, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater Sneek, Sneek
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Graham Bonnet
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Guus Meeuwis
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Habib Koité & Bamada
013, Tilburg
Hausmagger
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Het Nederlands Kamerorkest Mahler
Paradiso, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jennie Lena
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jodymoon
Cultuurpodium De Speelplaats, Ysselsteyn
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jon and Roy
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden