PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -279
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 11 jan
20:00
Paard
Den Haag
4
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Energiehuis
Dordrecht
AFAS Live
Amsterdam
7
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Musis
Arnhem
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
van Beresteyn
Veendam
1
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Zalencentrum Den Kaat
Zuidwolde
21:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
22:30
Vera
Groningen
23:00
Rock Pub Time-Out
Roosendaal
zo 12 jan
C.C. Cultura
Nootdorp
1
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Parktheater
Eindhoven

zaterdag 11 januari 2020

20:00
Behind The Music : Rinus Gerritsen Paard, Den Haag
4
20:00
Tangarine De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Rockabilly Blitz 2020 Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mark Foggo's Skasters Duycker, Hoofddorp
20:00
Top 2000 Live - CRAZY! De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Plork & De Aannemers Metropool, Hengelo
20:00
Iris Hond Energiehuis, Dordrecht
Foto Dream Theater
Dream Theater AFAS Live, Amsterdam
7
1
20:00
Arthur en Lucas Jussen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Spo Dee O Dee Fluor, Amersfoort
20:00
The Cavern Beatles Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Metallica in Symphony door Scream Inc & Orion Orchestra Rodahal, Kerkrade
20:00
Culprate Simplon, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Gewoon Aans - #Kiekoet Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Handsome Poets De Toegift, Den Hoorn
20:00
Dutch Eagles Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Eefje de Visser Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Thijs Borsten TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht De hoogte, Winsum
20:00
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Nederpop All Stars ATLAS Theater, Emmen
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Supertrap - Breakfast in America Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven Koningshof, Maassluis
20:00
Raymond van het Groenewoud C.C. De Steenoven, Herzele
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es, Mark Waumans Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Beatles By Girls Schaffelaartheater, Barneveld
Foto André Rieu
André Rieu Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Eric Dupond Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller De Muze, Noordwijk
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater Sneek, Sneek
20:15
Scream Inc & Orion Orchestra Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Hof 88, Almelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Musis, Arnhem
20:15
Adele Project - Someone like you C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Diligentia, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tania Kross Meervaart, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Posthuis Theater, Heerenveen
Batushka Doornroosje, Nijmegen
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
JB Meijers - Deltaboy Schouwburg Ogterop, Meppel
Foto Ali B - Koorts
Ali B - Koorts van Beresteyn, Veendam
1
20:15
Nabil Aoulad Ayad De Maaspoort, Venlo
20:15
Hadewych Doet De Dames Singer Theater, Laren
20:15
Harry Sacksioni Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Vera Mann - Goesting Theater Idea, Soest
20:15
Crazy Piano's De Maaspoort, Venlo
20:30
Peter Beets Meets Stochelo Rosenberg - Tribute to Django Reinhardt Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Bob Wayne Mezz, Breda
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Agora Theater Druten, Druten
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
The Billy Joel Experience Bibelot, Dordrecht
20:30
Daisy Bellis / Isa Zwart / Mary Confurious / Moonradio / Nadua / Same Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Mylou Frencken & Dorine Wiersma - Waagstukken Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Manga Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Hollandse Nieuwe met o.a. WIES Metropool, Hengelo
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Mr Punch Spirit of 66, Verviers
20:30
Colibri Boerderij, Zoetermeer
20:30
Kees van Amstel - Een Bang Jongetje Dat Hele Enge Dingen Doet Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
New Cool Collective Mezz, Breda
20:30
Jonny Smokes sings Ed Sheeran | Try-Out Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Posttheater, Arnhem
20:30
Rayen Panday - Trigger Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK Theater PePijn, Den Haag
20:45
The Dirty Daddies Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Wouter Planteijdt Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Winteroffensief Metropool Enschede, Enschede
21:00
A Mili Grounds, Rotterdam
21:00
M-Pac JJ Music House, Zoetermeer
21:00
The Dirty Daddies Bibelot, Dordrecht
21:00
Not the Rolling Stones Zalencentrum Den Kaat, Zuidwolde
21:00
Henrik Freischlader Band Metropool, Hengelo
22:00
I Am Oak Merleyn, Nijmegen
22:00
Jazz&Beyond: Solution by members of Marutyri Muziekpodium DJS, Dordrecht
tobi lou Paradiso, Amsterdam
22:30
Polycentric Vera, Groningen
23:00
Sweet Mary Jane Rock Pub Time-Out, Roosendaal

zondag 12 januari 2020

Foto Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Joris Linssen & Caramba - RAAK! C.C. Cultura, Nootdorp
1
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Ons Mierloos Theater, Mierlo
Tino Martin Parktheater, Eindhoven
Pagina -279