PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -278
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 jan
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Mezz
Breda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Patronaat
Haarlem
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
21:30
Metropool Enschede
Enschede
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Café De Toeter
Groningen
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
za 18 jan
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
De Toegift
Den Hoorn
00:00
De Hofnar
Aalten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Acropolis
Megen
00:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theaters Tilburg
Tilburg
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Weijer
Boxmeer
00:00
Cultura
Ede
AINSI
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
C.C. De Kei
Reusel
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Den heuvel
Alphen
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Het Trefpunt
Warmond
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
20:00
Brothers
Bunnik
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Sojo
Leuven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Amer
Amen
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Ahoy
Rotterdam
Muziekcentrum Dranouter
Dranouter
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam

vrijdag 17 januari 2020

20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Zaantheater, Zaandam
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12) Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Six String Sessions Bibelot, Dordrecht
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Leonard Cohen Tribute Band Mezz, Breda
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:30
Michael Moore Quartet Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lyapis-98 Paard, Den Haag
20:30
Hilltop Howlers Luxor Live, Arnhem
20:30
King of the World Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Eva van Manen / Litzberg Mezz, Breda
20:30
Adele Project - Someone like you Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Time Bandits Boerderij, Zoetermeer
20:30
Physical Graffiti Metropool, Hengelo
20:30
Tumblin’ Triad + Animal Road Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
2000 Motels Patronaat, Haarlem
20:45
Mothership Podium Victorie, Alkmaar
Deelder & vd Lek Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The Royal Dutch Scam ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Leuk dat je d'r bent band TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jan Akkerman Duycker, Hoofddorp
21:00
Red Forrest Metropool Enschede, Enschede
21:00
Sam Baker Xinix, Nieuwendijk
21:00
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen SplotsZ, Roelofarendsveen
21:30
Kris Kross Amsterdam Metropool Enschede, Enschede
22:00
Crown For A Killer Nephylim en 7Tools bij café the Jack The Jack, Eindhoven
22:00
Menno Solo Melkweg, Amsterdam
23:00
Mr. Knowhow Café De Toeter, Groningen
23:00
Leuk Dat Je D'r Was Afterparty TivoliVredenburg, Utrecht

zaterdag 18 januari 2020

00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back Drommedaris, Enkhuizen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Toegift, Den Hoorn
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE De Hofnar, Aalten
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Acropolis, Megen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater De Verbeelding, Purmerend
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Theaters Tilburg, Tilburg
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker ECI Cultuurfabriek, Roermond
Angela Groothuizen - Lueke binge Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Trigger De Weijer, Boxmeer
00:00
Fay Claassen Cultura, Ede
Do - Mijn Kleine Huis AINSI, Maastricht
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij ATLAS Theater, Emmen
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Murth Mossel - #NoFilter Theater Hof 88, Almelo
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Yora Rienstra - UP C.C. De Kei, Reusel
00:00
Tim Knol - Lost & Found II Theater Ludens, Voorburg
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi Theaterkerk Hemels, Twisk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
Steffen Morrison - The Art Of Being Human Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sara Kroos - Verte Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Theater Hof 88, Almelo
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Agnietenhof, Tiel
00:00
Jan Beuving - Rotatie Den heuvel, Alphen
Najib Amhali - Waar was ik? ATLAS Theater, Emmen
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen Het Trefpunt, Warmond
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond Theater De Veste, Delft
00:00
René van Meurs - Hunkert Koningshof, Maassluis
Lebbis - De Ervaring De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Guy Salomon Group Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Bronnie Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Last Train Luxor Live, Arnhem
Kurtalan Ekspres Melkweg, Amsterdam
20:00
Physical Graffiti Fluor, Amersfoort
20:00
Lay Down & Listen: Maarten Vos De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
20:00
Django Wagner / Henk Dissel / John West / Rene Schuurmans / Wesley Kle Brothers, Bunnik
20:00
Pater Moeskroen - De Reservebelgen De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Strangers Among Bears Little Devil, Tilburg
20:00
Imminence Q-Factory, Amsterdam
20:00
Iris Hond Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Marjolijn Van Kooten - Ongestoord ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Møster! Sojo, Leuven
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Part 2 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Philip Kroonenberg De Amer, Amen
20:00
Van Piekeren Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Morning Wood Records showcase at LOLA: Drunktank / Oskoed Slotters / R LOLA050, Groningen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
¡Pendejo! Poppodium Volt, Sittard
Foto De Vrienden van Amstel LIVE
De Vrienden van Amstel LIVE Ahoy, Rotterdam
Broeder Dieleman Muziekcentrum Dranouter, Dranouter
20:00
Frans Bauer - Live in Concert Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Dennis Wels / Rare Ink / Van Wijnhoven The BOX, Hilvarenbeek
20:00
Sam Baker Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waylon Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Cherry Moon / Sisyphus Stone / StereoJacks coverband / The Velvet Groo Manifesto, Hoorn
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -278