Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
00:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
00:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:30
Werftheater
Utrecht
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Wolbodo
Delft
10:00
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
20:00
Aluin (Villa Concordia)
Utrecht
14:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
CHV Noordkade
Veghel
14:00
De Amer
Amen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
11:30
De Maaspoort
Venlo
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
15:00
Hoftheater
Raalte
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kukeleku
Horst
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Little Devil
Tilburg
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
00:00
Musis
Arnhem
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
15:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Sportpaleis
Antwerpen
15:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Theater RhederArt
Dieren
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Trix
Antwerpen
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Ahoy
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
dB's
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
DNK
Assen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paleis 12
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 18 januari 2020
20:15
Dutch Eagles
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schuur, Zevenbergen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verbeelding, Purmerend
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater De Veste, Delft
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Voorveghter, Hardenberg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Murth Mossel - #NoFilter
Theater Hof 88, Almelo
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theaterkerk Hemels, Twisk
21:00
Michael Moore Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Matt Perriment
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
For I Am King / Two and a half Girl
V11, Rotterdam
20:15
Queen The Music
Veluvine, Nunspeet
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
22:00
Terug naar toen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Wolpop Electronic: Ressurection
Wolbodo, Delft
zondag 19 januari 2020
10:00
Inside Out Showcase
013, Tilburg
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
Marten de Paepe
Aluin (Villa Concordia), Utrecht
14:00
Martyrdöd / Seein' Red / Skitsystem / Reproach / Discharge
Baroeg, Rotterdam
20:30
Ribbons
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Howl & The Hum
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Aristocrats
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Steven Troch
CHV Noordkade, Veghel
14:00
Sam Baker
De Amer, Amen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Kleine Komedie, Amsterdam
11:30
Het Santres Trio - Amuse Concert
De Maaspoort, Venlo
00:00
Fay Claassen
Fulcotheater, IJsselstein
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
15:00
JB Meijers - Deltaboy
Gashouder, Dedemsvaart
15:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Plein, West-Graftdijk
14:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Het Veur Theater, Leidschendam
15:00
Raìces Cubanas on tour 2020
Hoftheater, Raalte
19:00
Frans Pollux
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kukeleku, Horst
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Leidse Schouwburg, Leiden
Jag Panzer
Little Devil, Tilburg
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
Warmland
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Pharcyde
Melkweg, Amsterdam
Arno
Mezz, Breda
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Musis, Arnhem
15:00
Homegrown:Andrea Keller & Don't Explain
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Orpheus, Apeldoorn
15:00
Dominic Seldis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Podium Hoge Woerd, De Meern
15:00
CLOUÉ
PopEi, Eindhoven
15:00
Dutch Swing College Band - 75 jarig jubileumconcert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
The Kelly Family
Sportpaleis, Antwerpen
15:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
15:00
Opera Melancholica
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Theater de Spiegel, Zwolle
11:00
Pynarello
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater RhederArt, Dieren
15:00
Janne Schra / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
Theater Walhalla, Rotterdam
Her Majesty
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Gloryhammer / Nekrogoblikon / Wind Rose
Trix, Antwerpen
11:00
Orkun Ağir en het Antarja strijkkwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Fresku
Zuiderstrandtheater, Den Haag
maandag 20 januari 2020
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
Keane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Hadewych Doet De Dames
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Day6
Koninklijk Circus, Brussel
Tino Martin
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Wage War
Melkweg, Amsterdam
20:45
David Munnelly
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Joshua Redman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Part 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 21 januari 2020
Sum 41
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Tamaryn
dB's, Utrecht
20:15
Hadewych Doet De Dames
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Sun Records
De Maaspoort, Venlo
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
DNK, Assen
20:30
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Sam Baker
Kantine Walhalla, Rotterdam
Tino Martin
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Jayke Orvis & The Bullshit Brothers + Big Bull & His Sel
LOLA050, Groningen
19:30
Radar: City Park / Stella / YSA
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Joshua Redman
Musis, Arnhem
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Angèle
Paleis 12, Brussel
22:00
Beacon
Paradiso, Amsterdam
Two Door Cinema Club
Paradiso, Amsterdam