Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
Ahoy
Rotterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
013
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Acropolis
Megen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Muziekcentrum Dranouter
Dranouter
20:30
Spirit of 66
Verviers
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
De Zwerver
Oostende
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
De Toegift
Den Hoorn
00:00
De Hofnar
Aalten
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
P3
Purmerend
Melkweg
Amsterdam
15:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Musis
Arnhem
15:00
CHV Noordkade
Veghel
14:00
De Amer
Amen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
15:00
Hoftheater
Raalte
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
14:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Aluin (Villa Concordia)
Utrecht
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kukeleku
Horst
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Little Devil
Tilburg
10:00
013
Tilburg
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
11:30
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Trix
Antwerpen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
15:00
Theater RhederArt
Dieren
Ahoy
Rotterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Mezz
Breda
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Theater Floralis
Lisse
00:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
dB's
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Q-Factory
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
zaterdag 18 januari 2020
20:00
Dennis Wels / Rare Ink / Van Wijnhoven
The BOX, Hilvarenbeek
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:15
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
De Bonanza - met Rob Stenders & Caroline Brouwer
013, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Aan de Slinger, Houten
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Acropolis, Megen
20:00
Cherry Moon / Sisyphus Stone / StereoJacks coverband / The Velvet Groo
Manifesto, Hoorn
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Bronnie
Melkweg, Amsterdam
Broeder Dieleman
Muziekcentrum Dranouter, Dranouter
20:30
Bleach (Nirvana Tribute)
Spirit of 66, Verviers
22:00
Ben van Dungen Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Beatles & Beyond - The LSB Experience
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Bad Nerves
De Zwerver, Oostende
22:00
Audiotricz / Noisecontrollers / Wildstylez
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Angela Groothuizen - Lueke binge
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Hofnar, Aalten
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theaterhotel Almelo, Almelo
Abba Rocks
P3, Purmerend
zondag 19 januari 2020
Warmland
Melkweg, Amsterdam
15:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:30
The Pharcyde
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Kelly Family
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
The Howl & The Hum
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Aristocrats
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Musis, Arnhem
15:00
Steven Troch
CHV Noordkade, Veghel
14:00
Sam Baker
De Amer, Amen
20:30
Ribbons
Bimhuis, Amsterdam
14:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Het Veur Theater, Leidschendam
15:00
Raìces Cubanas on tour 2020
Hoftheater, Raalte
11:00
Pynarello
Theater Kerkrade, Kerkrade
11:00
Orkun Ağir en het Antarja strijkkwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Opera Melancholica
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Orpheus, Apeldoorn
15:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Plein, West-Graftdijk
14:00
Martyrdöd / Seein' Red / Skitsystem / Reproach / Discharge
Baroeg, Rotterdam
20:00
Marten de Paepe
Aluin (Villa Concordia), Utrecht
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kukeleku, Horst
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theater de Purmaryn, Purmerend
15:00
JB Meijers - Deltaboy
Gashouder, Dedemsvaart
15:00
Janne Schra / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
Theater Walhalla, Rotterdam
Jag Panzer
Little Devil, Tilburg
10:00
Inside Out Showcase
013, Tilburg
15:00
Homegrown:Andrea Keller & Don't Explain
Muziekpodium DJS, Dordrecht
11:30
Het Santres Trio - Amuse Concert
De Maaspoort, Venlo
Her Majesty
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Gloryhammer / Nekrogoblikon / Wind Rose
Trix, Antwerpen
20:00
Fresku
Zuiderstrandtheater, Den Haag
19:00
Frans Pollux
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Fay Claassen
Fulcotheater, IJsselstein
15:00
Dutch Swing College Band - 75 jarig jubileumconcert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Dominic Seldis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
15:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater RhederArt, Dieren
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
15:00
CLOUÉ
PopEi, Eindhoven
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
Arno
Mezz, Breda
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 20 januari 2020
19:00
Wage War
Melkweg, Amsterdam
Tino Martin
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Part 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Keane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Joshua Redman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Hadewych Doet De Dames
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
Day6
Koninklijk Circus, Brussel
20:45
David Munnelly
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 21 januari 2020
00:00
Yora Rienstra - UP
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Two Door Cinema Club
Paradiso, Amsterdam
Tino Martin
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Tamaryn
dB's, Utrecht
20:15
Sun Records
De Maaspoort, Venlo
Sum 41
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Sea Girls
Trix, Antwerpen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sam Baker
Kantine Walhalla, Rotterdam
19:30
Radar: City Park / Stella / YSA
Melkweg, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Millencolin
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Jayke Orvis & The Bullshit Brothers + Big Bull & His Sel
LOLA050, Groningen