PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -276
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 18 jan
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
S-Plaza
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
1
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Metropool
Hengelo
1
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Mahogany Hall
Edam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Mezz
Breda
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
013
Tilburg
3
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:15
P3
Purmerend
21:30
Wolbodo
Delft
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
23:45
Melkweg
Amsterdam
zo 19 jan
00:00
Musis
Arnhem
Kukeleku
Horst
00:00
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
10:00
013
Tilburg
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
11:30
De Maaspoort
Venlo
14:00
Baroeg
Rotterdam
14:00
De Amer
Amen
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Hoftheater
Raalte
15:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
15:00
Theater RhederArt
Dieren
15:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
18:30
Trix
Antwerpen
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sportpaleis
Antwerpen
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Aluin (Villa Concordia)
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Mezz
Breda
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
ma 20 jan
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Ahoy
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk

zaterdag 18 januari 2020

20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Dutch Eagles Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Beatles & Beyond - The LSB Experience De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
JB Meijers - Deltaboy Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Edson Da Graça - Wakker Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Queen The Music Veluvine, Nunspeet
20:15
Enge Buren - BASTA! Hoftheater, Raalte
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Klinker, Winschoten
20:30
Under the Surface PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Strange Orange S-Plaza, Eindhoven
20:30
The Aristocrats Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Martien van Doorne, Deurne
1
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto The Dirty Daddies
The Dirty Daddies Metropool, Hengelo
1
20:30
Bleach (Nirvana Tribute) Spirit of 66, Verviers
20:30
Ivo Rosbeek en de Lotgenoten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:30
New Cool Collective Grenswerk, Venlo
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
The Preacher Men - Blue Mahogany Hall, Edam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Posttheater, Arnhem
20:30
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Matt Perriment Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven Agora Theater Druten, Druten
20:30
EZG & Friends Mezz, Breda
20:45
Up The Irons - 20 Wasted Years Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Joe Cocker ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
De Bonanza - met Rob Stenders & Caroline Brouwer 013, Tilburg
3
21:00
For I Am King / Two and a half Girl V11, Rotterdam
21:00
Bad Nerves De Zwerver, Oostende
21:00
Michael Moore Quartet TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Howl and The Hum Rotown, Rotterdam
21:00
Superstijl Het Bolwerk, Sneek
21:15
Abba Rocks P3, Purmerend
21:30
Wolpop Electronic: Ressurection Wolbodo, Delft
22:00
Audiotricz / Noisecontrollers / Wildstylez Doornroosje, Nijmegen
22:00
Ben van Dungen Quartet Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
LIVE: Chaos Club + support Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Terug naar toen Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
Maschine Effenaar, Eindhoven
23:00
Tante Joke Karaoke Band Patronaat, Haarlem
23:45
Joost van Bellen Melkweg, Amsterdam

zondag 19 januari 2020

00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Musis, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Kukeleku, Horst
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Fay Claassen Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi Theater de Purmaryn, Purmerend
Leids cabaret festival 2020 Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL De Kleine Komedie, Amsterdam
10:00
Inside Out Showcase 013, Tilburg
11:00
Orkun Ağir en het Antarja strijkkwartet Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
11:00
Pynarello Theater Kerkrade, Kerkrade
11:30
Het Santres Trio - Amuse Concert De Maaspoort, Venlo
14:00
Martyrdöd / Seein' Red / Skitsystem / Reproach / Discharge Baroeg, Rotterdam
14:00
Sam Baker De Amer, Amen
14:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen Het Veur Theater, Leidschendam
15:00
Janne Schra / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Opera Melancholica Theater aan de Schie, Schiedam
15:00
Dutch Swing College Band - 75 jarig jubileumconcert Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
CLOUÉ PopEi, Eindhoven
15:00
Homegrown:Andrea Keller & Don't Explain Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Steven Troch CHV Noordkade, Veghel
15:00
Raìces Cubanas on tour 2020 Hoftheater, Raalte
15:00
Dominic Seldis Philharmonie Haarlem, Haarlem
15:00
JB Meijers - Deltaboy Gashouder, Dedemsvaart
15:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence Theater RhederArt, Dieren
15:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
15:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Plein, West-Graftdijk
18:30
Gloryhammer / Nekrogoblikon / Wind Rose Trix, Antwerpen
19:00
Frans Pollux Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jag Panzer Little Devil, Tilburg
Warmland Melkweg, Amsterdam
19:30
The Kelly Family Sportpaleis, Antwerpen
1
19:30
The Pharcyde Melkweg, Amsterdam
Foto De Vrienden van Amstel LIVE
De Vrienden van Amstel LIVE Ahoy, Rotterdam
20:00
Fresku Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Bart Peeters Deluxe Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Nationaal Jeugd Orkest (NJO) Orpheus, Apeldoorn
20:00
Marten de Paepe Aluin (Villa Concordia), Utrecht
20:00
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Her Majesty
Her Majesty TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:30
The Aristocrats Boerderij, Zoetermeer
Arno Mezz, Breda
20:30
The Howl & The Hum Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ribbons Bimhuis, Amsterdam

maandag 20 januari 2020

Tino Martin Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Wage War Melkweg, Amsterdam
20:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Joshua Redman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Part 2 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto De Vrienden van Amstel LIVE
De Vrienden van Amstel LIVE Ahoy, Rotterdam
Foto Keane
Keane Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Day6 Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pagina -276