PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -276
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 mrt
20:00
De Amer
Amen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
20:00
Oude Kerkje
Kortenhoef
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Brothers
Bunnik
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
AFAS Live
Amsterdam
7
4
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
3
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
1
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Paard
Den Haag
20:30
De Klif
Nijmegen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Musis
Arnhem
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
21:00
Simplon
Groningen
21:00
P3
Purmerend
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
De Lantaarn
Hellendoorn
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:30
De Vorstin
Hilversum
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
013
Tilburg
1
23:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Hedon
Zwolle
zo 17 mrt
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Bosuil
Weert
00:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Walhalla
Rotterdam
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
12:00
Cacaofabriek
Helmond
14:00
Paradijskerk
Rotterdam
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:30
De Spot
Middelburg
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
1

zaterdag 16 maart 2019

20:00
The Grand East De Amer, Amen
20:00
Gé Reinders & Koninklijke Harmonie Orpheus Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Joy Division Undercover Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Canticum Anglicum Oude Kerkje, Kortenhoef
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love' Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Loreena McKennitt TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Indian Askin Metropool, Hengelo
20:00
The Dirty Daddies Brothers, Bunnik
20:00
Guus Meeuwis Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
X Raiders + Rhinorino + Wildebeast dB's, Utrecht
20:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Theater RhederArt, Dieren
Foto De Staat
De Staat AFAS Live, Amsterdam
7
4
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Foto Colter Wall
Colter Wall Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
3
20:00
Focus Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band Doornroosje, Nijmegen
20:15
Janne Schra - Lalala Love Podium onder de toren, Grootschermer
20:15
Paul de Munnik Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Diligentia, Den Haag
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Schattelijn, Geertruidenberg
Foto The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Theater Het Kruispunt, Barendrecht
1
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Schouwburg Cuijk, Cuijk
Romy Monteiro Theater De Lievekamp, Oss
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou! De Maaspoort, Venlo
20:15
The Kik Hertaalt! Hoftheater, Raalte
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Bertolf - Soelaas De Meerpaal, Dronten
20:15
Lakshmi - Adem Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Orkest van de Achttiende Eeuw Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
The Hillbilly Moonshiners Metropool, Hengelo
20:30
Desert Storm / Komatsu Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Frank Rensen De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen De Kattendans, Bergeijk
20:30
James Burki / The Sprvk Paard, Den Haag
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels De Klif, Nijmegen
20:30
CCC Inc Fluor, Amersfoort
20:30
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers - Let's Go Crazy DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Miles Hunt (The Wonder Stuff) Q-Factory, Amsterdam
20:30
John West - Het neusje van de zalm Chassé Theater, Breda
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst Meervaart, Amsterdam
20:30
Physical Graffiti Spirit of 66, Verviers
20:30
David Weber-Krebs / Krista Detor In the Woods, Leusden
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Steve Hillage Band / System 7 Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Simon & Garfunkel Story Musis, Arnhem
Foto Dodgy
Dodgy Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
Ramon Valle Trio & Rick Margitza TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Savannah - Back to the Country - Part 8 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:30
David Kweksilber Bimhuis, Amsterdam
Foto The Cinematic Orchestra
The Cinematic Orchestra Paradiso, Amsterdam
1
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble Hedon, Zwolle
21:00
Earring Session, Golden Earring coverband Little Devil, Tilburg
21:00
White Spandex The Jack, Eindhoven
21:00
Drunken Dolly Rotown, Rotterdam
1
21:00
Nacht van de Nederpop met VOF de Kunst Corneel, Lelystad
21:00
MILLENNIALS C.C. Cayen, Enkhuizen
21:00
Maiden United Podium 't Beest, Goes
21:00
Dr. Love dance classic party Het Bolwerk, Sneek
21:00
Leifur James Paradiso, Amsterdam
21:00
2000 Motels De Peppel, Zeist
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble Hedon, Zwolle
21:00
Neil Diamond Memories Cacaofabriek, Helmond
21:00
Jacco Wynia TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Temple Fang Q-Factory, Amsterdam
Alcuna Wilds Altstadt, Eindhoven
21:00
CUT_ Simplon, Groningen
21:00
Tachyon & Exices P3, Purmerend
21:00
Pieter Jansen / Working Titles Patronaat, Haarlem
21:00
Amy Winehouse tribute De Lantaarn, Hellendoorn
21:00
St. Patrick's Day Bibelot, Dordrecht
21:00
DANS! Bibelot, Dordrecht
21:00
Jean Paul Rena Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:30
Nico Dijkshoorn and The Hank Five De Vorstin, Hilversum
21:30
The Whiskey Men @ Stage Music Cafe Stage Music Cafe, Eindhoven
21:30
FEWS Vera, Groningen
Monomyth Merleyn, Nijmegen
22:00
LIVE: Rush, a tribute by La Villa Strangiato (IT) Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Cymbaline / Taveneer Merleyn, Nijmegen
23:00
Zer00's Heroes: K-otic Live 013, Tilburg
1
23:00
Cynkt / Falhaber / Jeisson Drenth / Ringo live / Seek The Note Gigant, Apeldoorn
23:00
University of Dance Invites Freddy Moreira Hedon, Zwolle

zondag 17 maart 2019

Theo Nijland - En de rest is onzin De Nieuwe Regentes, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble De Bosuil, Weert
00:00
Tania Kross - Carmen Theater Rotterdam, Rotterdam
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Theater de Bussel, Oosterhout
Ruben Hein Theater Walhalla, Rotterdam
11:00
Pieter van Loenen Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
12:00
Lambertusconcerten - Rianne Wilbers en Beate Loonstra Cacaofabriek, Helmond
14:00
Geert Bierling Paradijskerk, Rotterdam
14:00
Misty House Big Band PlusEtage, Baarle-Nassau
14:30
Hippe Gasten De Spot, Middelburg
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters Kantine Walhalla, Rotterdam
1
Pagina -276