Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Lux
Nijmegen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
V11
Rotterdam
21:00
Paard
Den Haag
21:00
De Zwerver
Oostende
22:00
Paradiso
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
19:30
Kavka
Antwerpen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
Cinetol
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Het Koffiehuis
Noordwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
Concertgebouw
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:45
Rockhal
Esch zur Alzette
21:30
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Paradiso
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Veste
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Klooster
Woerden
De Meenthe
Steenwijk
Zaantheater
Zaandam
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater De Storm
Winterswijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
DNK
Assen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zondag 17 maart 2019
20:15
The Black Heart Rebellion plays A Girl Walks Home Alone At Night
Lux, Nijmegen
20:30
3J'S
Simplon, Groningen
Joe Jackson
De Oosterpoort, Groningen
20:30
James Oesi
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Franz von Chossy Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Voltage Control
Paradiso, Amsterdam
20:30
How to Dress Well
EKKO, Utrecht
FEWS
V11, Rotterdam
21:00
Not.Your.Regular.Boy.
Paard, Den Haag
21:00
Derek & the Dirt
De Zwerver, Oostende
22:00
S10
Paradiso, Amsterdam
maandag 18 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
The Bootleg Sixties
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Zak Abel
Melkweg, Amsterdam
Panic! At The Disco
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ural Thomas and The Pain
Paradiso, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Pokerface [Thrash/Death Metal,UK)
LOLA050, Groningen
20:00
Mercy John
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Internet
Paradiso, Amsterdam
21:00
James Chance & Les Contorsions
Paard, Den Haag
dinsdag 19 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
The Bootleg Sixties
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
19:30
Nekromantix
Kavka, Antwerpen
20:00
Britta Maria & Maurits Fondse
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yentl en de Boer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Windhand
Patronaat, Haarlem
Poets of the Fall
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Tommy Emmanuel/Simo
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
GZA Genius
Simplon, Groningen
David Nance
Cinetol, Amsterdam
20:00
Martin Solveig
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lil Xan
La Madeleine, Brussel
20:00
James Chance & die Contortions + Dead Neanderthals
dB's, Utrecht
20:00
Het Kingston Kwartet
Het Koffiehuis, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
Boris / Jennie Lena / Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
Romy Monteiro
De Maaspoort, Venlo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Vintage Trouble
Paradiso, Amsterdam
20:30
SIK-K World Tour
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Kabaka Pyramid
De Helling, Utrecht
20:30
Steve Mason
Bitterzoet, Amsterdam
20:45
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Rockhal, Esch zur Alzette
21:30
The Jaydees
Cacaofabriek, Helmond
22:00
Tennyson
Paradiso, Amsterdam
woensdag 20 maart 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
The Bootleg Sixties
Muziekcentrum Enschede, Enschede
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
DNK, Assen
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer