Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
P60
Amstelveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Meervaart
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Perifeer
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cultura
Ede
00:00
Hoftheater
Raalte
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Metropool Enschede
Enschede
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Effenaar
Eindhoven
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Harmonie
Leeuwarden
Spant!
Bussum
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Tuin
Leusden
Schaffelaartheater
Barneveld
Spant!
Bussum
21:30
So What!
Gouda
21:30
So What!
Gouda
22:00
Vera
Groningen
De Schakel
Gilze
00:00
Parkgebouw
Rijssen
21:00
013
Tilburg
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Joriskerk
Venlo
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Mezz
Breda
20:15
Patronaat
Haarlem
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
22:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Poppodium Volt
Sittard
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Cammeleur
Dongen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
vrijdag 22 maart 2019
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Parktheater, Eindhoven
20:30
Julia Zahra
TivoliVredenburg, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meenthe, Steenwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Kenny B
P60, Amstelveen
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:30
KUENTA
Paard, Den Haag
20:00
KVS - Malcolm X
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Laibach
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lakshmi - Adem
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Legendary Albums - Bruce Springsteen
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019
Meervaart, Amsterdam
22:00
LIVE: Maiden United
Muziekcafé Helmond, Helmond
Louise Korthals - Alles is er
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Lucky Fonz III
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Maribou State
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:45
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Merel Vercammen - Alles begint bij Bach
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Modelbau / Synchronator
De Perifeer, Deventer
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
O'Dreams - Broken
Cultura, Ede
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Hoftheater, Raalte
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Pestilence - Consuming Impulse anniversary
Metropool Enschede, Enschede
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
18:00
Poppy Ajudha
Melkweg, Amsterdam
18:00
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Het Musiater, Zevenaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Remy van Kesteren
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maagd, Bergen op Zoom
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Schouwburg de Lawei, Drachten
Romy Monteiro
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
Roo Panes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Theater De Verwachting, Ritthem
Ruben Hein
Theater De Tuin, Leusden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum
21:30
Scram C Baby
So What!, Gouda
21:30
Scram C Baby
So What!, Gouda
22:00
Screaming Females
Vera, Groningen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Parkgebouw, Rijssen
21:00
Soul Live
013, Tilburg
SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen
20:30
Sugar Boy & the Sinners
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Teitur
Joriskerk, Venlo
00:00
The Bootleg Sixties
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Cats in the House
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Church of Cash
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Cool Quest
Metropool, Hengelo
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
The Daily Indie
Bibelot, Dordrecht
20:30
The Dirty Daddies
Metropool, Hengelo
21:00
The Fortunate Sons/ CCR Tribute
Hedon, Zwolle
20:00
The Grand East
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Tiny Ruins
Rotown, Rotterdam
20:00
Toontje Lager
Fluor, Amersfoort
20:45
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Podium Victorie, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Venray, Venray
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Posttheater, Arnhem
20:00
Vive La Fête
Gigant, Apeldoorn
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DeLaMar, Amsterdam
23:00
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Luxor Live, Arnhem
23:00
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Luxor Live, Arnhem
22:00
Waltzburg
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Windup Space cd-release
Mezz, Breda
20:15
Winne
Patronaat, Haarlem
21:00
X Raiders
Altstadt, Eindhoven
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Yung Internet 5 jaar
Paradiso, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
zaterdag 23 maart 2019
20:00
3J'S - Heroes of Music
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
22:00
808 Soundsystem / Ozsipark
Patronaat, Haarlem
20:00
a balladeer
Vorstin, Hilversum
21:00
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers
Poppodium Volt, Sittard
23:00
ALARM!
Neushoorn, Leeuwarden
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
Alex Roeka - En toen ineens
Wadway Theaterkerk, Spanbroek