Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Luctor et Emergo
Rilland
21:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Ahoy
Rotterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Taverne
Bergen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Singer Theater
Laren
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
DNK
Assen
Chassé Theater
Breda
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Patronaat
Haarlem
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Domijnen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Vera
Groningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
De hoogte
Winsum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Chassé Theater
Breda
Effenaar
Eindhoven
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:00
Hofman
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cultura
Ede
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Luxor Live
Arnhem
woensdag 22 januari 2020
20:30
JB Meijers - Deltaboy
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jazz Orchestra Concertgebouw / Joshua Redman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Cultura, Ede
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Insane Clown Posse
Melkweg, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Luctor et Emergo, Rilland
21:45
Hang Youth
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Cpunt Theater, Hoofddorp
Echt Gebeurd op Reis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dutch Eagles
De Meerpaal, Dronten
20:15
Dominic Seldis
Theater De Leest, Waalwijk
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
19:00
Day6
Koninklijk Circus, Brussel
Darkest Hour + Fallujah +Bloodlet + Une Misère + Lowest Creature
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Zaantheater, Zaandam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cargo Mas
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
19:30
Avi Kaplan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Singer Theater, Laren
donderdag 23 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg de Lawei, Drachten
While She Sleeps
Melkweg, Amsterdam
20:00
Waylon
De Maaspoort, Venlo
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
DNK, Assen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
20:00
The Mystery Lights
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Inclusion of the Excluded
Paradiso, Amsterdam
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Analogues
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
The 'Ten Years After' 69 Woodstock Set
Patronaat, Haarlem
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Sam Baker
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Raìces Cubanas on tour 2020
De Domijnen, Sittard
Queen The Music
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Purple Pilgrims - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:00
Port Noir
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ohmns
Simplon, Groningen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik?
Spant!, Bussum
Murth Mossel - #NoFilter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Mercy John
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Medammecour On Tour
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
22:00
Litzberg
Merleyn, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Ervaring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Kittyhawk Bomber Billies
Vera, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De hoogte, Winsum
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
John Medeski
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
JB Meijers - Deltaboy
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Iris Hond
Chassé Theater, Breda
Insane Clown Posse
Effenaar, Eindhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:00
Hofman Live: A. Johnson + Folvo
Hofman, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Handsome Poets
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Cultura, Ede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kennemer Theater, Beverwijk
Floor Jansen
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Ferocious Dog
Luxor Live, Arnhem