PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -273
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 mrt
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
18:00
Effenaar
Eindhoven
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Cinetol
Amsterdam
013
Tilburg
1
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Lewinski
Sneek
20:00
Joriskerk
Venlo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
La Madeleine
Brussel
Poppodium Volt
Sittard
1
20:00
Fluor
Amersfoort
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Waregem Expo
Waregem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
DNK
Assen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
1
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Innocent
Hengelo
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
Mezz
Breda
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Simplon
Groningen
1
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
013
Tilburg
1
21:00
Hedon
Zwolle

vrijdag 22 maart 2019

Pepijn Schoneveld - Stante Pede Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Het Park, Hoorn
18:00
Prognosis Effenaar, Eindhoven
18:00
Poppy Ajudha Melkweg, Amsterdam
19:00
Maribou State Melkweg, Amsterdam
19:30
BEER muziektheater - Mijn zus woont op de schoorsteenmantel 9+ Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
KUENTA Paard, Den Haag
20:00
Janne Schra - Lalala Love Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kenny B P60, Amstelveen
20:00
Lakshmi - Adem Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Ernst Jansz De Vorstin, Hilversum
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Haas / Jon Tarifa Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
De Baron Cinetol, Amsterdam
Foto Diggy Dex Karavaan clubtour
Diggy Dex Karavaan clubtour 013, Tilburg
1
20:00
Modelbau / Synchronator De Perifeer, Deventer
20:00
The Grand East Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Daily Indie Bibelot, Dordrecht
20:00
Friday Night Live Club Dauphine, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Laibach Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Markant Uden, Uden
20:00
Blackwave. Paradiso, Amsterdam
20:00
The Cool Quest Metropool, Hengelo
20:00
Daniel Blumberg - 'breaking Waves' M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
De Kift 'TOP 30' Het beste uit 30 jaar De Kift Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Church of Cash Oefenbunker, Landgraaf
Foto HAEVN
HAEVN Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
Foto Edwin Evers Band
Edwin Evers Band Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Holland Zingt Hazes Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Merel Vercammen - Alles begint bij Bach ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Florieke Beelen & Hans Pieter Herman Waalse Kerk, Amsterdam
20:00
Remy van Kesteren Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Pestilence - Consuming Impulse anniversary Metropool Enschede, Enschede
20:00
Vive La Fête Gigant, Apeldoorn
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Hausmagger Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Crazy Little Things Q-Factory, Amsterdam
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden: Lewinski, Sneek
20:00
Teitur Joriskerk, Venlo
20:00
Legendary Albums - Bruce Springsteen Theater Kerkrade, Kerkrade
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Boogie Beasts De Bosuil, Weert
20:00
CNCO La Madeleine, Brussel
Foto SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests
SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests Poppodium Volt, Sittard
1
20:00
Toontje Lager Fluor, Amersfoort
Foto Bazart
Bazart TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Gabriel Rios Waregem Expo, Waregem
20:00
Angantyr / Grafjammer / Wrang dB's, Utrecht
20:00
KVS - Malcolm X Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lucky Fonz III De Oosterpoort, Groningen
20:15
Winne Patronaat, Haarlem
20:15
The Kik Hertaalt! Theater de Bussel, Oosterhout
Romy Monteiro De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Dan Stuart Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Diligentia, Den Haag
1
20:15
3J'S - Heroes of Music De Maaspoort, Venlo
20:15
Yentl en de Boer - Magie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Max van den Burg - Paasbest Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
O'Dreams - Broken Cultura, Ede
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Daisy Correia De Kattendans, Bergeijk
20:30
Eric Vaarzon Morel DNK, Assen
20:30
Allison Miller’s Boom Tic Boom Bimhuis, Amsterdam
20:30
Edson Da Graça - Wakker Posttheater, Arnhem
1
20:30
Julia Zahra TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
High Tide Manifesto, Hoorn
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Perron-3, Rosmalen
20:30
Evil Empire Orchestra Simplon, Groningen
20:30
Incognito Patronaat, Haarlem
20:30
Belzebong + Deville + Necromancers Innocent, Hengelo
20:30
Bas Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Yung Internet 5 jaar Paradiso, Amsterdam
20:30
Jennie Lena ATLAS Theater, Emmen
20:30
Heel Holland Fikt EKKO, Utrecht
20:30
Bertolf - Soelaas Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
The Dirty Daddies Metropool, Hengelo
20:30
De Roots Fabriek presenteert: Ethan Johns with The Black Eyed Dogs Q-Factory, Amsterdam
The Cats in the House Boerderij, Zoetermeer
Foto Roo Panes
Roo Panes Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Windup Space cd-release Mezz, Breda
20:30
Sugar Boy & the Sinners Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 De Oosterpoort, Groningen
20:30
CHRD Paard, Den Haag
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu DeLaMar, Amsterdam
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019 Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Dana Winner TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35 Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Infected Records Tour: Steen + EZG + Steff Simplon, Groningen
1
20:45
Memphis Maniacs Doornroosje, Nijmegen
20:45
Jon and Roy Luxor Live, Arnhem
21:00
Broken Brass Ensemble Hedon, Zwolle
21:00
Angelus Apatrida Little Devil, Tilburg
21:00
Soul Live 013, Tilburg
1
21:00
The Fortunate Sons/ CCR Tribute Hedon, Zwolle
Pagina -273