Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
14:00
Koel310
Alkmaar
15:30
Hippolytuskerk
Hippolytushoef
00:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Gigant
Apeldoorn
Gelderlandfabriek
Culemborg
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
15:00
De Perifeer
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
12:30
Cultuur Moerdijk
Moerdijk
15:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Chassé Theater
Breda
16:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
Bimhuis
Amsterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Ahoy
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
PopEi
Eindhoven
19:45
Paradiso
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:45
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cinetol
Amsterdam
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
20:30
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Concordia
Enschede
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zondag 26 januari 2020
Floor Jansen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Floor Jansen - middagshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Naghash Ensemble
Paard, Den Haag
20:30
Cowboys from Hell
Mezz, Breda
Ferocious Dog
Melkweg, Amsterdam
19:00
Cannabis Corpse + Withered
Little Devil, Tilburg
17:00
Antwerp Symphony Orchestra
Kursaal Oostende, Oostende
18:00
Roch Voisine
Koninklijk Circus, Brussel
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
15:30
Maria de Fátima - Portugese Fado
Hippolytuskerk, Hippolytushoef
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Guus Essers / Patrick Holleeder / Tickle the Ivories
Gigant, Apeldoorn
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Gelderlandfabriek, Culemborg
Gloryhammer
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Bob Zimmerman / Osiris Trio
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Reggehof, Goor
15:00
DJ Extended & Kazimieras Jušinskas
De Perifeer, Deventer
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eric Vloeimans
De Harmonie, Leeuwarden
16:00
Rie Kamura &Pieter Jan Belder
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
12:30
Helena Basilova / James Oesi
Cultuur Moerdijk, Moerdijk
15:00
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
14:15
Pieter Jan Leusink - Stabat Mater
Concertgebouw, Amsterdam
15:00
CCBlue
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Waylon
Chassé Theater, Breda
16:00
Merijn Bisschop / Rianne Wilbers
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Anton Goudsmit / Stochelo Rosenberg
Bimhuis, Amsterdam
18:30
Jan Rot - O Ja!
Beauforthuis, Austerlitz
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
Five Finger Death Punch
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Ten Years After performed by Hundred Seventy Split
013, Tilburg
maandag 27 januari 2020
20:00
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Tino Martin
Wilminktheater, Enschede
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Elsa Birgitta Bekman / Lily Kershaw
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Chase Rice
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
RCI Showcases
PopEi, Eindhoven
19:45
Shovels & Rope
Paradiso, Amsterdam
20:45
The John Martyn Project
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Conversations with Nick Cave
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Martha High & the Italian Royal Family
Melkweg, Amsterdam
20:15
Floris Kortie & Vera Kooper - Het jaar 250 na Beethoven (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Two Door Cinema Club
Ancienne Belgique (AB), Brussel
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
dinsdag 28 januari 2020
Slipknot
Ziggo Dome, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Wage War
Trix, Antwerpen
20:00
The Jungle Giants
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Big Chris Barber Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Handsome Poets
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
JB Meijers - Deltaboy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Hadewych Doet De Dames
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
RCI Showcases
PopEi, Eindhoven
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Parktheater, Eindhoven
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
Ride
Paradiso, Amsterdam
20:45
Che Sudaka
Merleyn, Nijmegen
Floor Jansen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Les Trois Accords
La Madeleine, Brussel
19:30
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
Nick Cave
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Låpsley
Cinetol, Amsterdam
21:30
Tegen De Stroom In - The Looney Toons
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Devendra Banhart
Ancienne Belgique (AB), Brussel
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
woensdag 29 januari 2020
11:00
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
20:30
Common Holly
Vera, Groningen
19:30
Ride
Trix, Antwerpen
Tyler Childers
Tolhuistuin, Amsterdam
Floor Jansen
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Jan Rot - O Ja!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Concordia, Enschede
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Silent Comedy
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater aan de Schie, Schiedam
Tino Martin
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
TAQA Theater De Vest, Alkmaar