Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
Gigant
Apeldoorn
12:30
Cultuur Moerdijk
Moerdijk
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
14:00
Koel310
Alkmaar
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
15:30
Hippolytuskerk
Hippolytushoef
SIN, Straattheater Instituut Nederland
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Paard
Den Haag
15:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:30
Podium 't Beest
Goes
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Strandclub Zee
Scharendijke
19:30
013
Tilburg
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
PopEi
Eindhoven
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:45
Paradiso
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Parktheater
Eindhoven
Cinetol
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Harmonie
Leeuwarden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
PopEi
Eindhoven
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Paradiso
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Vera
Groningen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Crea
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
zondag 26 januari 2020
20:00
Eric Vloeimans
De Harmonie, Leeuwarden
Ferocious Dog
Melkweg, Amsterdam
Five Finger Death Punch
AFAS Live, Amsterdam
Floor Jansen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Floor Jansen - middagshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Gloryhammer
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Guus Essers / Patrick Holleeder / Tickle the Ivories
Gigant, Apeldoorn
12:30
Helena Basilova / James Oesi
Cultuur Moerdijk, Moerdijk
18:30
Jan Rot - O Ja!
Beauforthuis, Austerlitz
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
14:00
Kwartair / Saxofoonkwartet Tango & Zo
PlusEtage, Baarle-Nassau
15:30
Maria de Fátima - Portugese Fado
Hippolytuskerk, Hippolytushoef
Marten de Paepe
SIN, Straattheater Instituut Nederland, Amsterdam
15:00
Mase Bridges
PopEi, Eindhoven
16:00
Merijn Bisschop / Rianne Wilbers
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Naghash Ensemble
Paard, Den Haag
15:00
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
14:15
Pieter Jan Leusink - Stabat Mater
Concertgebouw, Amsterdam
15:00
Raìces Cubanas on tour 2020
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
16:00
Rie Kamura &Pieter Jan Belder
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
18:00
Roch Voisine
Koninklijk Circus, Brussel
15:30
Sam Baker
Podium 't Beest, Goes
21:00
Sea Girls
Rotown, Rotterdam
15:00
Sweet Mary Jane
Strandclub Zee, Scharendijke
19:30
Ten Years After performed by Hundred Seventy Split
013, Tilburg
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
The Mystery Lights
Patronaat, Haarlem
Two Door Cinema Club
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Waylon
Chassé Theater, Breda
maandag 27 januari 2020
20:00
Chase Rice
TivoliVredenburg, Utrecht
Conversations with Nick Cave
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
Elsa Birgitta Bekman / Lily Kershaw
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Floris Kortie & Vera Kooper - Het jaar 250 na Beethoven (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martha High & the Italian Royal Family
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
RCI Showcases
PopEi, Eindhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:45
Shovels & Rope
Paradiso, Amsterdam
20:45
The John Martyn Project
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tino Martin
Wilminktheater, Enschede
20:00
Two Door Cinema Club
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 28 januari 2020
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:45
Che Sudaka
Merleyn, Nijmegen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
Devendra Banhart
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Goudse Schouwburg, Gouda
Floor Jansen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hadewych Doet De Dames
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Handsome Poets
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
JB Meijers - Deltaboy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
Låpsley
Cinetol, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Les Trois Accords
La Madeleine, Brussel
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
De Maagd, Bergen op Zoom
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
Nick Cave
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:30
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
RCI Showcases
PopEi, Eindhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ride
Paradiso, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Slipknot
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Speeldoos, Baarn
21:30
Tegen De Stroom In - The Looney Toons
Cacaofabriek, Helmond
20:30
The Big Chris Barber Band
TivoliVredenburg, Utrecht
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Jungle Giants
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Wage War
Trix, Antwerpen
woensdag 29 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
22:00
Brandy Clark
Paradiso, Amsterdam
Brett Eldredge
Paradiso, Amsterdam
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Che Sudaka
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Common Holly
Vera, Groningen
20:15
Daan Boom - De Eerste
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
22:00
Elephant Stone
Merleyn, Nijmegen
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Floor Jansen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Jan Rot - O Ja!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen