PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -272
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 mrt
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Waregem Expo
Waregem
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Patronaat
Haarlem
20:30
Mezz
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Perron-3
Rosmalen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
1
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Innocent
Hengelo
20:30
Simplon
Groningen
20:30
DNK
Assen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:45
Simplon
Groningen
1
20:45
Luxor Live
Arnhem
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
013
Tilburg
1
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
21:30
So What!
Gouda
21:30
So What!
Gouda
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Vera
Groningen
2
22:00
Patronaat
Haarlem
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
013
Tilburg
1
23:00
Luxor Live
Arnhem
za 23 mrt
Podium Hoge Woerd
De Meern
Agora Theater Druten
Druten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Kulturhus
Epe
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Willem
Papendrecht
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
00:00
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen

vrijdag 22 maart 2019

20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Markant Uden, Uden
20:00
Ernst Jansz De Vorstin, Hilversum
20:00
Daniel Blumberg - 'breaking Waves' M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Gabriel Rios Waregem Expo, Waregem
Foto Bazart
Bazart TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Toontje Lager Fluor, Amersfoort
20:00
Vive La Fête Gigant, Apeldoorn
20:00
The Church of Cash Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Friday Night Live Club Dauphine, Amsterdam
20:15
O'Dreams - Broken Cultura, Ede
20:15
3J'S - Heroes of Music De Maaspoort, Venlo
20:15
Dan Stuart Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Max van den Burg - Paasbest Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Diligentia, Den Haag
1
20:15
The Kik Hertaalt! Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Daisy Correia De Kattendans, Bergeijk
Romy Monteiro De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Yentl en de Boer - Magie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Winne Patronaat, Haarlem
20:30
Windup Space cd-release Mezz, Breda
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Heel Holland Fikt EKKO, Utrecht
20:30
Jennie Lena ATLAS Theater, Emmen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Perron-3, Rosmalen
The Cats in the House Boerderij, Zoetermeer
20:30
Edson Da Graça - Wakker Posttheater, Arnhem
1
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Allison Miller’s Boom Tic Boom Bimhuis, Amsterdam
20:30
Belzebong + Deville + Necromancers Innocent, Hengelo
20:30
Evil Empire Orchestra Simplon, Groningen
20:30
Eric Vaarzon Morel DNK, Assen
20:30
Yung Internet 5 jaar Paradiso, Amsterdam
20:30
CHRD Paard, Den Haag
20:30
Julia Zahra TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019 Meervaart, Amsterdam
20:30
Incognito Patronaat, Haarlem
20:30
Bertolf - Soelaas Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Dana Winner TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu DeLaMar, Amsterdam
Foto Roo Panes
Roo Panes Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Bas Bitterzoet, Amsterdam
20:30
De Roots Fabriek presenteert: Ethan Johns with The Black Eyed Dogs Q-Factory, Amsterdam
20:30
Sugar Boy & the Sinners Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
High Tide Manifesto, Hoorn
20:30
The Dirty Daddies Metropool, Hengelo
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 De Oosterpoort, Groningen
20:45
Infected Records Tour: Steen + EZG + Steff Simplon, Groningen
1
20:45
Jon and Roy Luxor Live, Arnhem
20:45
Memphis Maniacs Doornroosje, Nijmegen
20:45
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35 Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The Fortunate Sons/ CCR Tribute Hedon, Zwolle
21:00
Jan Terlouw Junior & The Nightclub - Lola Groningen LOLA050, Groningen
21:00
Soul Live 013, Tilburg
1
21:00
Etta Bond Paradiso, Amsterdam
21:00
Broken Brass Ensemble Hedon, Zwolle
21:00
X Raiders Altstadt, Eindhoven
21:00
Angelus Apatrida Little Devil, Tilburg
21:00
Tiny Ruins Rotown, Rotterdam
21:30
Scram C Baby So What!, Gouda
21:30
Scram C Baby So What!, Gouda
22:00
Waltzburg Doornroosje, Nijmegen
22:00
LIVE: Maiden United Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Def Americans Xinix, Nieuwendijk
22:00
Screaming Females Vera, Groningen
2
22:00
80's Verantwoord Patronaat, Haarlem
22:15
Eli Goffa (be) CHV Noordkade, Veghel
23:00
Vunzige Deuntjes Soundsystem Luxor Live, Arnhem
23:00
Ben Sims + Colin Benders 013, Tilburg
1
23:00
Vunzige Deuntjes Soundsystem Luxor Live, Arnhem

zaterdag 23 maart 2019

Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Podium Hoge Woerd, De Meern
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Agora Theater Druten, Druten
Tineke Schouten - Highlights Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde Muziekcentrum Enschede, Enschede
Jeroen van Merwijk - Lucky De Oosterpoort, Groningen
Kamagurka - De grenzen van Ernst Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Breek Theater Hof 88, Almelo
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Kulturhus, Epe
Peter Pannekoek - Later was alles beter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Angela Groothuizen - Lueke binge Jan van Besouw, Goirle
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Harderwijk, Harderwijk
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg Het Park, Hoorn
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Ogterop, Meppel
Thijs Kemperink - Bonje Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater De Willem, Papendrecht
Louise Korthals - Alles is er Het Evertshuis, Bodegraven
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! C.C. Nesterlé, Nistelrode
00:00
Tania Kross - Carmen DeLaMar, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Stadshoftheater Vianen, Vianen
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Leest, Waalwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech! Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Clean Pete - Afblijven Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pagina -272