Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Manifesto
Hoorn
Luxor Live
Arnhem
LOLA050
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
La Madeleine
Brussel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Koepeltheater
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Iduna
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Pompstation
Amsterdam
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Woerden
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Bolwerk
Sneek
Grounds
Rotterdam
Groene Engel
Oss
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Gebr. De Nobel
Leiden
Fort33
Leusden
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Duycker
Hoofddorp
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Ogtent
Duiven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
De Domijnen
Sittard
De Dialoog
Ermelo
De Casino
Sint-Niklaas
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Café Wilhelmina
Eindhoven
Café Loburg
Wageningen
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Ziggo Dome
Amsterdam
Xinix
Nieuwendijk
Wilminktheater
Enschede
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterkerk Hemels
Twisk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
vrijdag 17 april 2020
Dossier Boombap
Manifesto, Hoorn
Re-play
Luxor Live, Arnhem
Firefriend + Black Doldrums
LOLA050, Groningen
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cali
La Madeleine, Brussel
Symphonic Rock Night Band
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Kraaien
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
O'G3NE
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Koningshof, Maassluis
Cristina Branco
Koepeltheater, Leeuwarden
Claudia de Breij - NU
Kennemer Theater, Beverwijk
Giovanca Honours Diana Ross
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Feuerengel
Iduna, Drachten
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
The Rushians
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Het Klooster, Woerden
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Diekhuus, Middelharnis
YVI cd presenatie
Het Bolwerk, Sneek
Les Freres Smith
Grounds, Rotterdam
Groene Engel Heavy: Antillectual / Camp High Gain / Drunktank
Groene Engel, Oss
Antimatter
Grenswerk, Venlo
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Ervaring
Goudse Schouwburg, Gouda
Rootsriders
Gebr. De Nobel, Leiden
Mooi Wark Kroegentocht 2020
Fort33, Leusden
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Fluor, Amersfoort
Stefano Keizers - Sorry Baby
Flint, Amersfoort
Mart Hillen In Concert
Figi Theater, Zeist
School Is Cool
EKKO, Utrecht
Suzan & Freek
Effenaar, Eindhoven
Amos Ben-tal
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Grandmaster Flash
Duycker, Hoofddorp
Boogie Monster / Hilltop Howlers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Brotherhood Squad / Leafs / Yung Nnelg
Doornroosje, Nijmegen
Quelle Chris
Doornroosje, Nijmegen
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Diligentia, Den Haag
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Clannad
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Ogtent, Duiven
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Molenberg, Delfzijl
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Meerpaal, Dronten
Groninger Studenten Cabaret Festival
De Meerpaal, Dronten
Frank Blueka
De Meenthe, Steenwijk
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Verelst
De Maaspoort, Venlo
Rowwen Heze
De Maaspoort, Venlo
Dorona Alberti - The Music from James Bond
De Maagd, Bergen op Zoom
Steef De Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Likt
De Helling, Utrecht
Queen The Music
De Domijnen, Sittard
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Dialoog, Ermelo
Supersuckers
De Casino, Sint-Niklaas
The Elvis Concert
Cultuurhuis de Leest, Izegem
BRUUT! & Anton Goudsmit
Cultura, Ede
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Hunkert
Chassé Theater, Breda
Boogie Beasts
Café Wilhelmina, Eindhoven
Lemon (NL)
Café Loburg, Wageningen
Awkward I - KYD
Cacaofabriek, Helmond
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Rob de Nijs
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Dulfer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
47ter
Botanique, Brussel
Andy Fairweather Low
Boerderij, Zoetermeer
Punkt Vrt Plastik & Perforator
Bimhuis, Amsterdam
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
Merol
Bibelot, Dordrecht
PAX the humanoid
Altstadt, Eindhoven
The Billy Joel Experience
Agora Theater Druten, Druten
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 18 april 2020
Charly Lownoise & Mental Theo
Ziggo Dome, Amsterdam
Pene Corrida
Xinix, Nieuwendijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
School Is Cool
Trix, Antwerpen
20:00
School Is Cool
Trix, Antwerpen
Leif Vollebekk
Tolhuistuin, Amsterdam
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theaterkerk Hemels, Twisk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Eva Crutzen - Try Out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Hofpoort, Coevorden
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Gooiland, Hilversum
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Enge Buren - BASTA!
Theater de Speeldoos, Baarn
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater de Koornbeurs, Franeker
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Kampanje, Den Helder
Vreemde Kostgangers
Theater de Kampanje, Den Helder
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
The Elvis Concert
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn