Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Gigant
Apeldoorn
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
Mi Casa Su Casa
Baarn
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
dB's
Utrecht
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Hedon
Zwolle
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
EKKO
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
Vorstin
Hilversum
Paradiso
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Paard
Den Haag
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Pul
Uden
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Metropool
Hengelo
Luxor Live
Arnhem
21:30
So What!
Gouda
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
22:00
Kaffee 't Hof
Middelburg
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:30
Melkweg
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Spant!
Bussum
Theater Gooiland
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
Flint
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Hillegom
Hillegom
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kulturhus Holten
Holten
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Willem
Enschede
vrijdag 05 april 2019
For I Am King
Gigant, Apeldoorn
20:00
Semistereo
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Mooi Wark
Fort33, Leusden
20:00
Tank (UK) + supports
Little Devil, Tilburg
20:00
Will Knox
Simplon, Groningen
20:00
Bizzey
Trix, Antwerpen
20:00
Releaseshow Seewolf
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Vendetta Drive
Grenswerk, Venlo
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
Merol / Stippenlift
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Friday Night Live
Club Dauphine, Amsterdam
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Mi Casa Su Casa, Baarn
20:00
Birds of a Feather + Florian Wortel
Wolbodo, Delft
20:00
Astori Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Angel Crew, Cornered, Manu Armata
Het Bolwerk, Sneek
Moon Moon Moon / Philip H. Anselmo & The Illegals / Vic Willems
dB's, Utrecht
mantra machine / Monomyth
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Stef Bos - Ruimte
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
HAEVN
Hedon, Zwolle
20:15
Son Mieux
De Helling, Utrecht
20:15
Flavium
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Check 1-2-3: Steve French + t.b.a.
EKKO, Utrecht
Onder Vrouwen III
Meervaart, Amsterdam
20:30
7 Miles to Pittsburgh
Boerderij, Zoetermeer
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Long Beach Dub Allstars
P60, Amstelveen
20:30
Anúna - The Celtic Spririt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Posttheater, Arnhem
My Baby
Vorstin, Hilversum
The Specials
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
In Honour of Kurt Cobain (Unplugged)
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Hamza
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Watsky
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
NONA
Vorstin, Hilversum
20:30
Léon
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Blackest White
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Eline Mann / Levi
Paard, Den Haag
20:45
The Dirty Daddies
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
the animals & friends
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Joy Division Undercover
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
X Raiders
Hedon, Zwolle
21:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Bibelot, Dordrecht
21:00
The Queers + support
Vera, Groningen
21:00
Amsterdam Calling 2019
Melkweg, Amsterdam
21:00
Peppel Superjam
De Peppel, Zeist
21:00
Dexter Saint Jock
De Pul, Uden
21:00
Deelder & Van der Lek
Bibelot, Dordrecht
21:00
These New Puritans
Paradiso, Amsterdam
21:00
Live at LOLA uit België: MANTIS + The RG's + Monkey Juice
LOLA050, Groningen
21:00
Selkies
Metropool, Hengelo
102 Boyz
Luxor Live, Arnhem
21:30
Hausmagger
So What!, Gouda
21:30
Boka de Banjul / Mahabe137
Podium Mozaiek, Amsterdam
22:00
John j. Presley
Kaffee 't Hof, Middelburg
22:15
Andre van den Boogaart
CHV Noordkade, Veghel
23:30
Emo Night Brooklyn: Amsterdam
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 06 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Roeka - En toen ineens
C.C. Hillegom, Hillegom
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede