Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
15:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
15:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
17:00
De Zwerver
Oostende
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
00:00
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Laurentiuskerk
Kimswerd
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
16:00
Waterstaatkerk
Hengelo
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
00:00
De Reggehof
Goor
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
De Cammeleur
Dongen
16:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paleis 12
Brussel
15:00
Mezz
Breda
14:30
Chassé Theater
Breda
00:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Koepelkerk
Amsterdam
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
13:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Beatrix Theater
Utrecht
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater Concordia
Enschede
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Schalm
Westwoud
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
19:00
Le Forum
Liège
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
zondag 09 februari 2020
15:30
Paul van Vliet
Lourdeskerk, Scheveningen
15:00
God Dethroned + Dawn Of Disease + Aesmah
Baroeg, Rotterdam
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Theater Walhalla, Rotterdam
15:30
Boogie Beasts
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Purmaryn, Purmerend
17:00
Sophia Ammann Plays Leonard Cohen
De Zwerver, Oostende
15:00
Willem Vermandere
Kursaal Oostende, Oostende
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guns 2 roses
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Housekamer
Podium Asteriks, Leeuwarden
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Laurentiuskerk, Kimswerd
12:00
Marc Huynen & Friends - Jazzclub Zuid Limburg
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater De Boerderij, Huizen
16:00
Modern times? - Helena Basilova, Maya Fridman, Konstantyn Napolov
Waterstaatkerk, Hengelo
15:00
Rosanne Philippens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
TAGO - Korean Drum
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Sweet Mary Jane
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
De Reggehof, Goor
20:00
Nona
Effenaar, Eindhoven
19:30
Dream State
Dynamo, Eindhoven
20:00
JW Roy
S.C.C. De Muzenval, Eersel
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Cammeleur, Dongen
16:30
Beatshow - Hits en herinneringen uit de 50’s en 60’s
Diligentia, Den Haag
20:00
Melanie Martinez
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Angèle
Paleis 12, Brussel
15:00
Breda's Most Wanted Showcase
Mezz, Breda
14:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
00:00
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
De Weijer, Boxmeer
20:00
Current Swell
Luxor Live, Arnhem
19:30
CCC Inc.
Luxor Live, Arnhem
20:30
Erik Truffaz
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Rilan & The Bombardiers
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Isobel Campbell
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
U-bahn
Paradiso, Amsterdam
20:00
Milky Chance
Paradiso, Amsterdam
Alex Agnew
DeLaMar, Amsterdam
Sabaton
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Two Shakes Of A Lambs Tail
Melkweg, Amsterdam
16:00
Adriaan Hoek
Koepelkerk, Amsterdam
15:15
Amsterdams Bach Consort
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Kleine Komedie, Amsterdam
13:30
Lui Paard
Anna Amstelveen, Amstelveen
11:00
Ivo Janssen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 10 februari 2020
11:00
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
19:45
Mika
TivoliVredenburg, Utrecht
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Beatrix Theater, Utrecht
20:45
The Skints
Merleyn, Nijmegen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Concordia, Enschede
20:45
David Luning / Sean Taylor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Amaranthe
Effenaar, Eindhoven
20:00
Stormzy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bouke Zoete
Paradiso, Amsterdam
20:00
Iris Hond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Black Pumas
Paradiso, Amsterdam
19:00
Lil Mosey
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 11 februari 2020
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
David Luning
De Schalm, Westwoud
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Duke Robillard
Spirit of 66, Verviers
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Eva van Manen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nerija
BIRD, Rotterdam
20:00
Ruth Jacott
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Analogues
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater de Kom, Nieuwegein
19:00
Place des Trois Fers
Le Forum, Liège
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:00
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Black Pumas
De Oosterpoort, Groningen
The Skints
Metropool Enschede, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Caravan Palace
Paard, Den Haag
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Stormzy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Murder Capital
Botanique, Brussel
20:00
Lewis Capaldi
Vorst Nationaal, Brussel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Posttheater, Arnhem
20:00
Daan Boom - De Eerste
Orpheus, Apeldoorn
20:00
María Moreno / Rafael Riqueni Trio
De Roma, Antwerpen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cody Ko & Noel Miller
Meervaart, Amsterdam