Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
12:30
Hofman
Utrecht
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
13:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Waterstaatkerk
Hengelo
20:00
Effenaar
Eindhoven
00:00
Agora Theater Druten
Druten
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
AFAS Live
Amsterdam
00:00
De Weijer
Boxmeer
17:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
De Schalm
Westwoud
00:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
013
Tilburg
00:00
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
De Reggehof
Goor
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Concordia
Enschede
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:45
Merleyn
Nijmegen
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Schalm
Westwoud
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kattendans
Bergeijk
AFAS Live
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
14:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
De Roma
Antwerpen
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
12:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
19:00
Le Forum
Liège
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
zondag 09 februari 2020
00:00
Eric Vloeimans
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Erik Truffaz
Bimhuis, Amsterdam
12:30
Gluren bij de Buren: Gunnamatta
Hofman, Utrecht
15:00
God Dethroned + Dawn Of Disease + Aesmah
Baroeg, Rotterdam
20:00
Guns 2 roses
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Haunted (ITA) + Beyond Our Ruins + Splendidula (B)
Little Devil, Tilburg
15:00
Housekamer
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Isobel Campbell
Het Zonnehuis, Amsterdam
11:00
Ivo Janssen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
JW Roy
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater De Boerderij, Huizen
13:30
Lui Paard
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
12:00
Marc Huynen & Friends - Jazzclub Zuid Limburg
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Marcin Wasilewski Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Melanie Martinez
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Milky Chance
Paradiso, Amsterdam
16:00
Modern times? - Helena Basilova, Maya Fridman, Konstantyn Napolov
Waterstaatkerk, Hengelo
20:00
Nona
Effenaar, Eindhoven
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Agora Theater Druten, Druten
15:00
Paul Chevrolet Tennessee - Outlaw Country
CHV Noordkade, Veghel
15:30
Paul van Vliet
Lourdeskerk, Scheveningen
14:15
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
RAMAN.
Theater De Boemel, Tilburg
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
14:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Rilan & The Bombardiers
Bitterzoet, Amsterdam
15:00
Rosanne Philippens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sabaton
AFAS Live, Amsterdam
00:00
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
De Weijer, Boxmeer
17:00
Sophia Ammann Plays Leonard Cohen
De Zwerver, Oostende
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Sweet Mary Jane
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:00
TAGO - Korean Drum
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Tangarine - Uiteen
De Schalm, Westwoud
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Oosterpoort, Groningen
20:15
The Skints
De Helling, Utrecht
20:00
The Toy Dolls
013, Tilburg
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
20:00
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
De Casino, Sint-Niklaas
19:00
Two Shakes Of A Lambs Tail
Melkweg, Amsterdam
20:00
U-bahn
Paradiso, Amsterdam
20:00
Vera Mann - Goesting
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
De Reggehof, Goor
15:00
Willem Vermandere
Kursaal Oostende, Oostende
maandag 10 februari 2020
20:00
Amaranthe
Effenaar, Eindhoven
Black Pumas
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bouke Zoete
Paradiso, Amsterdam
20:45
David Luning / Sean Taylor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Iris Hond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Lil Mosey
Melkweg, Amsterdam
19:45
Mika
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Concordia, Enschede
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
11:00
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
20:00
Stormzy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:45
The Skints
Merleyn, Nijmegen
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 11 februari 2020
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Black Pumas
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Caravan Palace
Paard, Den Haag
20:00
Cody Ko & Noel Miller
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Orpheus, Apeldoorn
20:00
David Luning
De Schalm, Westwoud
20:00
Duke Robillard
Spirit of 66, Verviers
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Eva van Manen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kattendans, Bergeijk
Keane
AFAS Live, Amsterdam
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lewis Capaldi
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
14:00
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
María Moreno / Rafael Riqueni Trio
De Roma, Antwerpen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Nerija
BIRD, Rotterdam
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Theater De Veste, Delft
20:00
O'G3NE
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
12:00
Orgelstudenten Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
19:00
Place des Trois Fers
Le Forum, Liège
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
19:00
Pouya
Melkweg, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ruth Jacott
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Posttheater, Arnhem
20:00
Stormzy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater de Kom, Nieuwegein