PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -261
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 09 feb
00:00
De Cammeleur
Dongen
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Reggehof
Goor
00:00
De Schalm
Westwoud
00:00
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
00:00
De Weijer
Boxmeer
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
12:30
Hofman Café
Utrecht
13:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:30
Chassé Theater
Breda
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
15:00
Mezz
Breda
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:00
Baroeg
Rotterdam
1
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:15
Waalse Kerk
Amsterdam
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
15:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
16:00
Waterstaatkerk
Hengelo
16:00
Koepelkerk
Amsterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Diligentia
Den Haag
17:00
De Zwerver
Oostende
Paleis 12
Brussel
1
19:00
Little Devil
Tilburg
1
AFAS Live
Amsterdam
8
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
3
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
ma 10 feb
Leidse Schouwburg
Leiden
Beatrix Theater
Utrecht
00:00
Theater Concordia
Enschede
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Merleyn
Nijmegen
di 11 feb
Wilminktheater
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
12:00
Waalse Kerk
Amsterdam
14:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Le Forum
Liège
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Botanique
Brussel

zondag 09 februari 2020

00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge De Cammeleur, Dongen
Sven Figee - Van Bach tot Blues Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET De Reggehof, Goor
00:00
Tangarine - Uiteen De Schalm, Westwoud
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna De Oosterpoort, Groningen
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed Theater De Boerderij, Huizen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Tim Knol - Lost & Found II Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
00:00
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato De Weijer, Boxmeer
00:00
René van Meurs - Hunkert Lindenberg Theater, Nijmegen
11:00
Ivo Janssen Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
12:00
Marc Huynen & Friends - Jazzclub Zuid Limburg Theater Kerkrade, Kerkrade
12:30
Gluren bij de Buren: Gunnamatta Hofman Café, Utrecht
13:30
Lui Paard Anna Amstelveen, Amstelveen
14:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
14:15
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem Concertgebouw, Amsterdam
14:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Chassé Theater, Breda
14:30
4 1/2 Men Boerderij, Zoetermeer
15:00
TAGO - Korean Drum Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
15:00
Breda's Most Wanted Showcase Mezz, Breda
15:00
Sweet Mary Jane PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:00
God Dethroned + Dawn Of Disease + Aesmah Baroeg, Rotterdam
1
15:00
Paul Chevrolet Tennessee - Outlaw Country CHV Noordkade, Veghel
15:00
Rosanne Philippens Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Housekamer Podium Asteriks, Leeuwarden
15:00
Willem Vermandere Kursaal Oostende, Oostende
15:15
Amsterdams Bach Consort Waalse Kerk, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet Lourdeskerk, Scheveningen
15:30
Boogie Beasts ECI Cultuurfabriek, Roermond
16:00
Modern times? - Helena Basilova, Maya Fridman, Konstantyn Napolov Waterstaatkerk, Hengelo
16:00
Adriaan Hoek Koepelkerk, Amsterdam
16:00
Marcin Wasilewski Trio TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
Beatshow - Hits en herinneringen uit de 50’s en 60’s Diligentia, Den Haag
17:00
Sophia Ammann Plays Leonard Cohen De Zwerver, Oostende
Foto Angèle
Angèle Paleis 12, Brussel
1
19:00
Haunted (ITA) + Beyond Our Ruins + Splendidula (B) Little Devil, Tilburg
1
Foto Sabaton
Sabaton AFAS Live, Amsterdam
8
1
19:00
Two Shakes Of A Lambs Tail Melkweg, Amsterdam
19:30
CCC Inc. Luxor Live, Arnhem
19:30
Dream State Dynamo, Eindhoven
20:00
Guns 2 roses Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Vera Mann - Goesting Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
JW Roy S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Milky Chance Paradiso, Amsterdam
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
RAMAN. Theater De Boemel, Tilburg
20:00
The Toy Dolls 013, Tilburg
20:00
Nona Effenaar, Eindhoven
20:00
Melanie Martinez Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Current Swell Luxor Live, Arnhem
20:00
U-bahn Paradiso, Amsterdam
20:00
Black Pumas TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Alex Agnew DeLaMar, Amsterdam
3
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’ Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
The Skints De Helling, Utrecht
20:30
Rilan & The Bombardiers Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Erik Truffaz Bimhuis, Amsterdam
20:30
Isobel Campbell Het Zonnehuis, Amsterdam

maandag 10 februari 2020

Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show Beatrix Theater, Utrecht
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn Theater Concordia, Enschede
11:00
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers Waanders in de Broeren, Zwolle
19:00
Lil Mosey Melkweg, Amsterdam
Foto Black Pumas
Black Pumas Paradiso, Amsterdam
1
19:45
Mika TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Iris Hond De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bouke Zoete Paradiso, Amsterdam
20:00
Stormzy Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:00
Amaranthe Effenaar, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? De Harmonie, Leeuwarden
20:45
David Luning / Sean Taylor Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
The Skints Merleyn, Nijmegen

dinsdag 11 februari 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Wilminktheater, Enschede
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kattendans, Bergeijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Trigger Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Podium Hoge Woerd, De Meern
12:00
Orgelstudenten Conservatorium van Amsterdam Waalse Kerk, Amsterdam
14:00
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:00
Pouya Melkweg, Amsterdam
19:00
Place des Trois Fers Le Forum, Liège
20:00
Eva van Manen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Stormzy Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nerija BIRD, Rotterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Parktheater, Eindhoven
Foto Black Pumas
Black Pumas De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
María Moreno / Rafael Riqueni Trio De Roma, Antwerpen
20:00
The Analogues Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Bright Side Of Live P60, Amstelveen
20:00
Ruth Jacott Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Murder Capital Botanique, Brussel
Pagina -261