Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Reggehof
Goor
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
P60
Amstelveen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Groene Engel
Oss
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Koorenhuis
Den Haag
The Grey Space In The Middle
Den Haag
Paard
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Aan de Slinger
Houten
Posttheater
Arnhem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Meervaart
Amsterdam
vrijdag 07 februari 2020
20:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Vorstin, Hilversum
20:00
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Abba Rocks
Iduna, Drachten
20:00
Shawn Lee
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Wilminktheater, Enschede
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Stef Bos - Tijd
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Pentadox
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dutch Eagles
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Conchita Wurst
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dopebwoy
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Moddi
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Kita Menari / Avi On Fire
Bibelot, Dordrecht
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Nephylim
Little Devil, Tilburg
20:00
Het Gezelschap
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Danny Verone & The Black Bandits
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Omg & More: Dordtse Vrienden Live
Bibelot, Dordrecht
20:00
Dark Boutique #5
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Supersuckers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Wolpop: Two Shakes of a Lamb's Tail
Wolbodo, Delft
20:00
DJ Pim / Karel / RADERKRAFT
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Peter Beets & guests 'Django Tribute'
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cultura, Ede
20:15
Ruth Jacott
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
North Star
Hedon, Zwolle
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Markant Uden, Uden
20:15
TAGO - Korean Drum
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Nederpop All Stars
Het Klooster, Woerden
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Queen The Music
Singer Theater, Laren
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Stereo Mc's
De Helling, Utrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Munttheater, Weert
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
David Luning
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
North Star
Hedon, Zwolle
20:30
Guns 2 Roses
Hedon, Zwolle
20:30
Arno
Doornroosje, Nijmegen
Supergrass
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Rietveld Theater, Delft
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Figi Theater, Zeist
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Meerpaal, Dronten
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
DeLaMar, Amsterdam
20:30
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Reggehof, Goor
20:30
The Mahones
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Mayra Orchestra Oracle Live DVD releaseshow
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Marc Ysaye
Spirit of 66, Verviers
20:30
Habitants / Our Oceans
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Okesweer
Luxor Live, Arnhem
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
20:30
New Rotterdam Jazz Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:30
ZENO
Mezz, Breda
20:30
Jaap Boots en de Natte Honden
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
T-99
De Peppel, Zeist
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
De Ambassade
EKKO, Utrecht
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:45
New Cool Collective
Gigant, Apeldoorn
20:45
Tristan
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
One Of These Days
P60, Amstelveen
20:45
Hardcore Vrijdag: Parkway Driven + One Life Crew Set + Black Masks and
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Yung Internet
Rotown, Rotterdam
21:00
Pronk
Café Wilhelmina, Eindhoven
Osso
Groene Engel, Oss
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Mr. Wallace
Vera, Groningen
22:00
Drama
Paradiso, Amsterdam
Noisia
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 08 februari 2020
Grauzone
Koorenhuis, Den Haag
Grauzone
The Grey Space In The Middle, Den Haag
Grauzone
Paard, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Aan de Slinger, Houten
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Meervaart, Amsterdam