Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Overasselt Theater
Overasselt
Metropool Enschede
Enschede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Mainstage
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Trix
Antwerpen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Grote Kerk
Groede
TivoliVredenburg
Utrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Forum Theater
Sittard
Deventer Schouwburg
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
DeLaMar
Amsterdam
DNK
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
dB's
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Lotto Arena
Antwerpen
Iduna
Drachten
De Oosterpoort
Groningen
Sexyland
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Het Podium
Hoogeveen
Neushoorn
Leeuwarden
Het Bolwerk
Sneek
Fluor
Amersfoort
De Oosterpoort
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Q-Factory
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Opstandingskerk
Ridderkerk
Trix
Antwerpen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Xinix
Nieuwendijk
Theater De Willem
Papendrecht
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Arto Theater
Schoonhoven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Musiater
Zevenaar
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Maaspoort
Venlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningshof
Maassluis
Bonifaciuskerk Medemblik
Medemblik
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kampanje
Den Helder
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Bon theater
Medemblik
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
RAI Theater
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Aan de Slinger
Houten
De Meerpaal
Dronten
Grenswerk
Venlo
P60
Amstelveen
Kennemer Theater
Beverwijk
Jan van Besouw
Goirle
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
PlusEtage
Baarle-Nassau
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Flux
Zaandam
Spirit of 66
Verviers
Duycker
Hoofddorp
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
zaterdag 18 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Overasselt Theater, Overasselt
Eastern Promises Fest
Metropool Enschede, Enschede
Izaline Calister
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Back Stage Klassiek - Conservatorium Maastricht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fource
Mainstage, 's-Hertogenbosch
De Kift / Pip Blom
Paradiso, Amsterdam
Jayh
Melkweg, Amsterdam
Rowwen Heze
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
School Is Cool
Trix, Antwerpen
Clannad
Philharmonie Haarlem, Haarlem
JW Roy
Grote Kerk, Groede
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
Gare de Lyon - Met Henriëtte van der Meij & Bartho Braat
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Sweet Caroline
De Meenthe, Steenwijk
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Absolutely Floyd
Forum Theater, Sittard
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Deventer Schouwburg, Deventer
Magenta / Tiger Moth Tales
Boerderij, Zoetermeer
Ruth Jacott
Agnietenhof, Tiel
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
DNK, Assen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Silent Comedy
ATLAS Theater, Emmen
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Supersuckers
dB's, Utrecht
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg de Lawei, Drachten
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg Lochem, Lochem
Roosbeef
Patronaat, Haarlem
Feuerengel
Podium Victorie, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Gers Pardoel
Lotto Arena, Antwerpen
Het Gezelschap
Iduna, Drachten
Joe Buck
De Oosterpoort, Groningen
ANBU
Sexyland, Amsterdam
De Kraaien
Podium Victorie, Alkmaar
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Het Podium, Hoogeveen
Yung Nnelg
Neushoorn, Leeuwarden
Uli Jon Roth @ Noorderkerk
Het Bolwerk, Sneek
Fresku
Fluor, Amersfoort
Racoon
De Oosterpoort, Groningen
The Elvis Concert
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sandra van Nieuwland
Q-Factory, Amsterdam
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
De Meerpaal, Dronten
Ycee
Patronaat, Haarlem
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ridderkerks Symfonie Orkest
Opstandingskerk, Ridderkerk
School Is Cool
Trix, Antwerpen
Hendrik Groen - Zolang er leven is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bij Robèrt...van Beckhoven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pene Corrida
Xinix, Nieuwendijk
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Gabriels - De Wetten van de Jungle
Diligentia, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater aan de Schie, Schiedam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Arto Theater, Schoonhoven
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Enge Buren - BASTA!
Theater de Speeldoos, Baarn
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Het Musiater, Zevenaar
Eva Crutzen - Try Out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
De Maaspoort, Venlo
Rundfunk - Todesangstschrei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Koningshof, Maassluis
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Bonifaciuskerk Medemblik, Medemblik
Stef Bos - Tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Vreemde Kostgangers
Theater de Kampanje, Den Helder
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Bon theater, Medemblik
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Queen The Music
RAI Theater, Amsterdam
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Het Kielzog, Hoogezand
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Café Mokums Paradijs Presenteert Bij Ons In De Jordaan
Kennemer Theater, Beverwijk
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Steef De Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar - EERLIJK
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Aan de Slinger, Houten
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meerpaal, Dronten
Suzan & Freek
Grenswerk, Venlo
Glennis Grace
P60, Amstelveen
Groninger Studenten Cabaret Festival
Kennemer Theater, Beverwijk
Van Dik Hout
Jan van Besouw, Goirle
Cristina Branco
De Oosterpoort, Groningen
Nederpop All Stars
De Reggehof, Goor
Ziv Taubenfeld - Full Sun
PlusEtage, Baarle-Nassau
Leif Vollebekk
Tolhuistuin, Amsterdam
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Kampanje, Den Helder
Percossa - Unplugged
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ancient Bards / Kalidia / Sleeping Romance
De Flux, Zaandam
Elliott Murphy
Spirit of 66, Verviers
All Shall Be Well / Robin Borneman
Duycker, Hoofddorp
Eileen Rose
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
a balladeer
Sint-Jacobskapel, Nijmegen