PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -258
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 07 feb
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:45
P60
Amstelveen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Groene Engel
Oss
21:30
Vera
Groningen
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
2
za 08 feb
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Nut Departement Makkum
Makkum
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
Chassé Theater
Breda
The Grey Space In The Middle
Den Haag
Paard
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Storm
Winterswijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater De Klinker
Winschoten
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Koorenhuis
Den Haag
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Bibelot
Dordrecht
19:00
Dynamo
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
4
1
De Flux
Zaandam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Stevenskerk
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Theater Heerlen
Heerlen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Metropool
Hengelo
20:00
Cultura
Ede
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
TrompTheater
Leeuwarden
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
P3
Purmerend
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
1
20:15
Waalse Kerk
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert

vrijdag 07 februari 2020

20:30
Mayra Orchestra Oracle Live DVD releaseshow Boerderij, Zoetermeer
20:45
Hardcore Vrijdag: Parkway Driven + One Life Crew Set + Black Masks and Neushoorn, Leeuwarden
20:45
New Cool Collective Gigant, Apeldoorn
20:45
One Of These Days P60, Amstelveen
20:45
Tristan Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Yung Internet Rotown, Rotterdam
21:00
Pronk Café Wilhelmina, Eindhoven
Osso Groene Engel, Oss
21:30
Mr. Wallace Vera, Groningen
21:30
On The House: Reggae! Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Drama Paradiso, Amsterdam
Foto Noisia
Noisia TivoliVredenburg, Utrecht
2

zaterdag 08 februari 2020

Gerard van Maasakkers - Ik Loop Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed Theater De Tuin, Leusden
Foto Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theaters Tilburg, Tilburg
Danny Vera - The Lone Stranger Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Meervaart, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Hofpoort, Coevorden
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back Schouwburg Lochem, Lochem
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Nut Departement Makkum, Makkum
Kasper van der Laan - 1 Kilo Het Dorpshuis, Nigtevecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
René van Meurs - Hunkert Lindenberg Theater, Nijmegen
Van Der Laan & Woe - Pesetas C.C. Achterolmen, Maaseik
The Pink Floyd Sound - The Wall Theater de Blauwe Kei, Veghel
Do - Mijn Kleine Huis Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd Grote Kerk Enschede, Enschede
Lebbis - De Ervaring Chassé Theater, Breda
Grauzone The Grey Space In The Middle, Den Haag
Grauzone Paard, Den Haag
TAGO - Korean Drum Zaantheater, Zaandam
Broeder Dieleman - Theatertour Theater De Winsinghhof, Roden
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Theater Aan de Slinger, Houten
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater De Storm, Winterswijk
Yora Rienstra - UP Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rayen Panday - Trigger Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Theater De Klinker, Winschoten
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge BREStheater, Brielle
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Grauzone Koorenhuis, Den Haag
15:30
Footprints TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Dordrecht Metal Fest Bibelot, Dordrecht
19:00
Monuments - 'The End Of Phronesis Tour'+ support Dynamo, Eindhoven
Foto The Murder Capital
The Murder Capital Melkweg, Amsterdam
4
1
Foto Famke Louise, Lauwtje & Friends
Famke Louise, Lauwtje & Friends De Flux, Zaandam
1
19:30
Worakls Orchestra Melkweg, Amsterdam
19:30
Amsterdam Klezmer Band Hedon, Zwolle
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem Stevenskerk, Nijmegen
19:45
The Toy Dolls Doornroosje, Nijmegen
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen Parkgebouw, Rijssen
20:00
Max Meser Group Simplon, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Reggehof, Goor
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Giovanca Honours Diana Ross De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons Metropool, Hengelo
20:00
Boy & Bear Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Frans Bauer - Live in Concert Theater Heerlen, Heerlen
20:00
Ana Moura Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
The Analogues Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Milky Chance Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jonas Brothers Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Live at LOLA: pIE p.KLEIN [Skabaret, België] LOLA050, Groningen
20:00
Opera Melancholica Deventer Schouwburg, Deventer
Nona Metropool, Hengelo
20:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death Cultura, Ede
20:00
Guns 2 roses Cacaofabriek, Helmond
20:00
Geike Paradiso, Amsterdam
20:00
Hadewych Doet De Dames ATLAS Theater, Emmen
20:00
Liam Gallagher Vorst Nationaal, Brussel
Foto Current Swell
Current Swell Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers De Meenthe, Steenwijk
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Jan van Besouw, Goirle
20:00
Waylon Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
O'G3NE Flint, Amersfoort
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues Orpheus, Apeldoorn
20:00
Andere Koek! / The Gully Flowers Wolbodo, Delft
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Physical Graffiti Groene Engel, Oss
20:00
The Red Cars TrompTheater, Leeuwarden
20:00
Man, man, man, de Podcast Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
The Billy Joel Experience Zaantheater, Zaandam
20:00
Frans Bauer Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes DeLaMar, Amsterdam
20:00
Herb's Excellent Adventure P3, Purmerend
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater De Storm, Winterswijk
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Markant Uden, Uden
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020 Stadstheater de Bond, Oldenzaal
1
20:15
Amsterdams Bach Consort Waalse Kerk, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Munttheater, Weert
Pagina -258