Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Mezz
Breda
20:30
Fort33
Leusden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
20:30
Little Devil
Tilburg
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Zalencentrum Den Kaat
Zuidwolde
20:30
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Grounds
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
P3
Purmerend
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
22:15
CHV Noordkade
Veghel
22:30
Vera
Groningen
23:00
De Noviteit
Monster
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Simplon
Groningen
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
De Reggehof
Goor
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
De Weijer
Boxmeer
Laurentiuskerk
Kimswerd
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
00:00
De Cammeleur
Dongen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Schalm
Westwoud
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
12:30
Hofman
Utrecht
13:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:30
Chassé Theater
Breda
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:00
Mezz
Breda
15:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
15:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Waterstaatkerk
Hengelo
16:00
Koepelkerk
Amsterdam
16:30
Diligentia
Den Haag
17:00
De Zwerver
Oostende
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
zaterdag 08 februari 2020
20:15
3J'S
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Amsterdams Bach Consort
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
New Cool Collective
De Spot, Middelburg
20:30
Eric Vloeimans
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Strand Of Oaks
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Abba Fever
Boerderij, Zoetermeer
20:30
HUN
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Anuar - EERLIJK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Supergrass
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Boodschap, Rijen
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Parktheater, Eindhoven
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jan Rot - O Ja!
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Stereo Mc's
Duycker, Hoofddorp
20:30
Back in Blackened
Spirit of 66, Verviers
20:30
Frank Wingold
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Awash
Mezz, Breda
20:30
The Fortunate Sons
Fort33, Leusden
20:30
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Dutch Eagles
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Werftheater, Utrecht
20:30
Stephanie Struijk
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
20:30
mantra machine
Little Devil, Tilburg
20:30
Reggae Movement presents: Tribute To Bob Marley
Patronaat, Haarlem
20:30
David Luning
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:30
Mónica Coronado & Manito
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Focus
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Jurassic Park
Zalencentrum Den Kaat, Zuidwolde
20:30
Stanza speelt Willem Wilmink
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
20:30
Marcel Hensema - Alles in de hens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:45
Afscheidsconcert Silk Roads
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
The Mahones
Podium 't Beest, Goes
21:00
CEZA
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Deutsche Ashram / The Ghost Wolves
Vera, Groningen
21:00
Drama
Rotown, Rotterdam
21:00
Skytrain
Manifesto, Hoorn
21:00
Test Departement
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Roda da Holanda
Grounds, Rotterdam
Supersuckers
Paradiso, Amsterdam
22:00
Rewind
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Tante Joke Karaoke Band
P3, Purmerend
22:00
Savoir-Vivre
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
DJ Turbeau
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
22:00
LIVE: Mr. Moto + The Arthurs
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Sad Iron Jubileum Show
The Jack, Eindhoven
22:00
Lost Trax
Podium Asteriks, Leeuwarden
22:15
Mockin' Minstrels
CHV Noordkade, Veghel
22:30
Downstage: Jeugdsoos Scholing
Vera, Groningen
23:00
Flavium
De Noviteit, Monster
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Machtig: Levela + Kyrist + Submarine & more
Simplon, Groningen
23:45
Lövestad
Tolhuistuin, Amsterdam
zondag 09 februari 2020
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
De Reggehof, Goor
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
De Weijer, Boxmeer
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Laurentiuskerk, Kimswerd
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Cammeleur, Dongen
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Tangarine - Uiteen
De Schalm, Westwoud
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater De Boerderij, Huizen
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Eric Vloeimans
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
11:00
Ivo Janssen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
12:00
Marc Huynen & Friends - Jazzclub Zuid Limburg
Theater Kerkrade, Kerkrade
12:30
Gluren bij de Buren: Gunnamatta
Hofman, Utrecht
13:30
Lui Paard
Anna Amstelveen, Amstelveen
14:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
14:15
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
14:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
14:30
4 1/2 Men
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Willem Vermandere
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Rosanne Philippens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
TAGO - Korean Drum
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
15:00
God Dethroned + Dawn Of Disease + Aesmah
Baroeg, Rotterdam
15:00
Sweet Mary Jane
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:00
Breda's Most Wanted Showcase
Mezz, Breda
15:00
Housekamer
Podium Asteriks, Leeuwarden
15:00
Paul Chevrolet Tennessee - Outlaw Country
CHV Noordkade, Veghel
15:15
Amsterdams Bach Consort
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet
Lourdeskerk, Scheveningen
15:30
Boogie Beasts
ECI Cultuurfabriek, Roermond
16:00
Marcin Wasilewski Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Modern times? - Helena Basilova, Maya Fridman, Konstantyn Napolov
Waterstaatkerk, Hengelo
16:00
Adriaan Hoek
Koepelkerk, Amsterdam
16:30
Beatshow - Hits en herinneringen uit de 50’s en 60’s
Diligentia, Den Haag
17:00
Sophia Ammann Plays Leonard Cohen
De Zwerver, Oostende
19:00
Two Shakes Of A Lambs Tail
Melkweg, Amsterdam
Angèle
Paleis 12, Brussel